Marcin199310
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gorzów Wlkp.
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Ojciec5tkidzieci oszustwo. Nie idź w to.
2
Eh, jednego zespołu zabrakło, żeby odpadł, żeby Lech był rozstawiony w ostatniej rundzie
1
@JaroCoach do 2026 roku raczej nic się nie zmieni. Ktoś wie czy w 2026 roku dalej będzie efekt przypowierzchniowy?
0
@HighestInTheRoom wszystko wymaga renowacji i utrzymania. Myślisz, że zamki z 10 wieku stoją 1000 lat i nikt ich nie rusza? Dlatego ja wolałbym totalnie nowy stadion ale większość, w tym stare dziadki w zarządzie lubią żyć przeszłością
2
@tbas A kto kontroluje paliwa i prąd? Państwo czy przedsiębiorcy? No właśnie.
15
@barcanawieki A Manchester United ponad 700 mln euro, Barcelona 1,5 mld euro długu. A do Sevilli się czepiają... Cyrk
1
Ale ten Merc to taczka.
1
@bartekvisca w finale mundialu też czekali na karne?
0
@Herato jak przejdą i odpadną później to i tak będą w 3 rundzie
4
W lidze narodów jest mecz o 3 miejsce podczas gdy na EURO nie ma. Bezsens, ja cała mafia UEFA.
1
Jaka kpina z tym pierwszym treningiem F1.
0
@cules100pro Np tutaj: https://allegro.pl/oferta/3-gwiazdki-koszulka-adidas-argentyna-world-cup-13170178377
0
Czy ktoś wie na jakiej podstawie UEFA dzieli na grupy w eliminacjach 1 rundy LM? Na kogo może trafić Raków?
0
Będzie miał rok na przygotowanie się tam do Copa America
0
@mekston chodziło o limit budżetowy a nie toru w tym wyścigu
0
@mekston bardzo im te kary faktycznie zaszkodziły za przekroczenie limitu...
1
@SteuerFreiMoney mogłoby popadać to byłoby może ciekawie
4
No i git. Niech tam zostanie, tam ich miejsce.
0
@mekston właśnie o to chodzi, że byłby pierwszy
0
Jacyś imbecyle pracują w tej F1 w tych zespołach. Jak można tak odwalić
1
Pięknie z..... Alonso wyścig. Slicki zamiast interow. Koncertowe spieprzenie wyścigu
0
@mekston jednak nie
0
@SteuerFreiMoney crystappen. Zgadzam się
0
@SteuerFreiMoney a ja mam nadzieję, że wcześniej. Może Aston Martin ulepszy auto albo Mercedes taczki nie zrobi w końcu...
0
@against_modern_football GP Niemiec i Francji też są historyczne. Spa też może wylecieć z kalendarza. Liczy się kasa dzisiaj i mam nadzieję, że po 2025 nie przedłużą tego kontraktu
1
To GP Monaco powinno zniknąć z kalendarza. Po ..uj taki wyścig, gdzie wszyscy jadą tak samo od początku do końca i nie da się nikogo wyprzedzić
7
@Eto'o9 R10 i była parę minut od półfinału
0
Newcastle jak nie grało w ostatnich 5 sezonach w pucharach to teraz będą w 4-tym koszyku ze współczynnikiem 0.000?
0
Co za pajace w studiu, grupki żuli spod żabki by się lepiej słuchało
0
Lautaro by tego nie strzelił...