7

@Ojciec5tkidzieci oszustwo. Nie idź w to.

2

Eh, jednego zespołu zabrakło, żeby odpadł, żeby Lech był rozstawiony w ostatniej rundzie

1

@JaroCoach do 2026 roku raczej nic się nie zmieni. Ktoś wie czy w 2026 roku dalej będzie efekt przypowierzchniowy?

0

@HighestInTheRoom wszystko wymaga renowacji i utrzymania. Myślisz, że zamki z 10 wieku stoją 1000 lat i nikt ich nie rusza? Dlatego ja wolałbym totalnie nowy stadion ale większość, w tym stare dziadki w zarządzie lubią żyć przeszłością

2

@tbas A kto kontroluje paliwa i prąd? Państwo czy przedsiębiorcy? No właśnie.

15

@barcanawieki A Manchester United ponad 700 mln euro, Barcelona 1,5 mld euro długu. A do Sevilli się czepiają... Cyrk

1

Ale ten Merc to taczka.

1

@bartekvisca w finale mundialu też czekali na karne?

0

@Herato jak przejdą i odpadną później to i tak będą w 3 rundzie

4

W lidze narodów jest mecz o 3 miejsce podczas gdy na EURO nie ma. Bezsens, ja cała mafia UEFA.

1

Jaka kpina z tym pierwszym treningiem F1.

0

Czy ktoś wie na jakiej podstawie UEFA dzieli na grupy w eliminacjach 1 rundy LM? Na kogo może trafić Raków?

0

Będzie miał rok na przygotowanie się tam do Copa America

0

@mekston chodziło o limit budżetowy a nie toru w tym wyścigu

0

@mekston bardzo im te kary faktycznie zaszkodziły za przekroczenie limitu...

1

@SteuerFreiMoney mogłoby popadać to byłoby może ciekawie

4

No i git. Niech tam zostanie, tam ich miejsce.

0

@mekston właśnie o to chodzi, że byłby pierwszy

0

Jacyś imbecyle pracują w tej F1 w tych zespołach. Jak można tak odwalić

1

Pięknie z..... Alonso wyścig. Slicki zamiast interow. Koncertowe spieprzenie wyścigu

0

@mekston jednak nie

0

@SteuerFreiMoney crystappen. Zgadzam się

0

@SteuerFreiMoney a ja mam nadzieję, że wcześniej. Może Aston Martin ulepszy auto albo Mercedes taczki nie zrobi w końcu...

0

@against_modern_football GP Niemiec i Francji też są historyczne. Spa też może wylecieć z kalendarza. Liczy się kasa dzisiaj i mam nadzieję, że po 2025 nie przedłużą tego kontraktu

1

To GP Monaco powinno zniknąć z kalendarza. Po ..uj taki wyścig, gdzie wszyscy jadą tak samo od początku do końca i nie da się nikogo wyprzedzić

7

@Eto'o9 R10 i była parę minut od półfinału

0

Newcastle jak nie grało w ostatnich 5 sezonach w pucharach to teraz będą w 4-tym koszyku ze współczynnikiem 0.000?

0

Co za pajace w studiu, grupki żuli spod żabki by się lepiej słuchało

0

Lautaro by tego nie strzelił...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?