Marcin199310
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gorzów Wlkp.
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy tylko mi szwankuje aplikacja flashscore?
1
Kiedy w końcu ktoś inny go zastąpi?
1
@ranger3120 musisz nakleić z tyłu blaszkę ale ona po roku odpada. Ja miałem takie coś właśnie i zmieniłem na etui z wbudowanym ringiem magnetycznym i jestem zadowolony
0
@olo_red a co myślicie o Gerrardzie Pique, żeby był prezydentem?
0
@comtedurgell remontują, a nie budują od zera stadion
0
Trzeba było zbudować nowy stadion a nie żyć sentymentami...
0
Droga La Ramblo, poszukuje kamerek do samochodu, najlepiej na przód i tył okien (albo taka co nagrywa oba o ile to możliwe). Niestety nie znam się na tym, czy ktoś może zaproponować coś godnego polecenia?
0
Treningi są ciekawsze niż te sprinty
0
Wie ktoś jak w tani sposób wysłać przesyłkę (koszulkę) z USA do Polski? Czy totalnie się nie oplya?
0
@BorzyKrzys a Stanowski w końcu startuje?
1
Po co w F1 opony pełne deszczowe jak ich nie używają?
0
@RobsonPL dlatego od przyszłego sezonu nie będzie punktu za najszybsze okrążenie
0
@mekston xddddd słusznie
0
Dobrze, że Hamilton opuszcza tą taczkę Mercedesa
0
@mekston szkoda że to maksymalna kara. Powinni chyba pomyśleć nad uaktualnieniem przepisów, bo mogli by to zwiększyć
0
Ja nie rozumiem tych samochodów F1. Odrabiasz sekundę albo więcej na okrążeniu, dojeżdżasz do typa i nie możesz go wyprzedzić. O co cmon?
0
Mercedes zajebiście ten weekend rozegrał
1
jak na drugą połowę nie przeschnie murawa albo nie ogarną tego to granie tego meczu to jakaś parodia. Spokojnie można by go było przełożyć.
0
Czy canal+ ma jakąś multilige mistrzów?
1
@KamQiX dziękuję Ci dobry człowieku
0
@KamQiX możesz ponownie powiedzieć jakieś strony zacząłeś używać zamiast flashscore?
0
@Linnox wiadomo, że odcinek z biurokracją. Oparty na faktach w naszym kraju
2
@AFA Argentyna strasznie słabo zagrała. A Otamendi chyba powinien się udać na emeryturę
1
@D10SLEO gdyby tylko 4 wchodziły jak poprzednio to mogliby się nie dostać. Ale jak teraz 6 to musieliby się naprawdę postarać
6
@Lionel_Messi10 lepiej, że przegrali to a wygrali 2 miesiące temu
0
@Salchent chyba, że Pique się zgłosi
0
Flashscore ma laga
0
Jaka drukarnia w meczu Śląska xd jaja jak berety
0
Czy djokovic przeszedł tenisa tak jak Messi piłkę nożną?
0
@AFA otamendi chyba już skończył karierę w reprezentacji po Copa America. Podobnie jak di Maria