0

Czy tylko mi szwankuje aplikacja flashscore?

1

Kiedy w końcu ktoś inny go zastąpi?

1

@ranger3120 musisz nakleić z tyłu blaszkę ale ona po roku odpada. Ja miałem takie coś właśnie i zmieniłem na etui z wbudowanym ringiem magnetycznym i jestem zadowolony

0

@olo_red a co myślicie o Gerrardzie Pique, żeby był prezydentem?

0

@comtedurgell remontują, a nie budują od zera stadion

0

Trzeba było zbudować nowy stadion a nie żyć sentymentami...

0

Droga La Ramblo, poszukuje kamerek do samochodu, najlepiej na przód i tył okien (albo taka co nagrywa oba o ile to możliwe). Niestety nie znam się na tym, czy ktoś może zaproponować coś godnego polecenia?

0

Treningi są ciekawsze niż te sprinty

0

Wie ktoś jak w tani sposób wysłać przesyłkę (koszulkę) z USA do Polski? Czy totalnie się nie oplya?

0

@BorzyKrzys a Stanowski w końcu startuje?

1

Po co w F1 opony pełne deszczowe jak ich nie używają?

0

@RobsonPL dlatego od przyszłego sezonu nie będzie punktu za najszybsze okrążenie

0

@mekston xddddd słusznie

0

Dobrze, że Hamilton opuszcza tą taczkę Mercedesa

0

@mekston szkoda że to maksymalna kara. Powinni chyba pomyśleć nad uaktualnieniem przepisów, bo mogli by to zwiększyć

0

Ja nie rozumiem tych samochodów F1. Odrabiasz sekundę albo więcej na okrążeniu, dojeżdżasz do typa i nie możesz go wyprzedzić. O co cmon?

0

Mercedes zajebiście ten weekend rozegrał

1

jak na drugą połowę nie przeschnie murawa albo nie ogarną tego to granie tego meczu to jakaś parodia. Spokojnie można by go było przełożyć.

0

Czy canal+ ma jakąś multilige mistrzów?

1

@KamQiX dziękuję Ci dobry człowieku

0

@KamQiX możesz ponownie powiedzieć jakieś strony zacząłeś używać zamiast flashscore?

0

@Linnox wiadomo, że odcinek z biurokracją. Oparty na faktach w naszym kraju

2

@AFA Argentyna strasznie słabo zagrała. A Otamendi chyba powinien się udać na emeryturę

1

@D10SLEO gdyby tylko 4 wchodziły jak poprzednio to mogliby się nie dostać. Ale jak teraz 6 to musieliby się naprawdę postarać

6

@Lionel_Messi10 lepiej, że przegrali to a wygrali 2 miesiące temu

0

@Salchent chyba, że Pique się zgłosi

0

Flashscore ma laga

0

Jaka drukarnia w meczu Śląska xd jaja jak berety

0

Czy djokovic przeszedł tenisa tak jak Messi piłkę nożną?

0

@AFA otamendi chyba już skończył karierę w reprezentacji po Copa America. Podobnie jak di Maria

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?