Marcin199310
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gorzów Wlkp.
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Najciekawsze w tych wyścigach to są pitstopy
1
To wyprzedzanie w F1 to jakiś żart. Jedziesz za kimś i nie możesz go minąć..
0
Mclaren chyba porzucił rozwój bolidu w tym roku a chyba będą musieli wrócić do tego, bo Max ich może wyprzedzic
0
SC w Sprintach to bezsens totalny
2
Będzie sprint za Safety Carem...
2
Jak tak będą McLareny jeździć to Max wygra to mistrzostwo. Jak idioci jeżdżą ostatnio
3
Tymczasem w Afryce trwają eliminacje do MŚ 2026. Wielką szansę na udział w nich mają Wyspy Zielonego Przylądka ale na razie przegrywają
0
@BorzyKrzys zobaczymy w przyszłym roku, na razie plotki sugerują, że Ferrari ma kłopoty z silnikiem a Mercedes zrobi najlepszy. Wtedy dopiero Lewis pożałuje odejścia z Mercedesa
0
Chyba 2 x 30 minut zatrzymywanego czasu gry byłoby lepsze jednak.
0
A to regulaminy i status klubu pozwalają zrobić wybory wcześniej wg własnego widzimisie?
0
Wyjazdowe koszulki Argentyny na przyszły rok:
https://www.footyheadlines.com/2025/01/argentina-2026-away-kit.html
wg mnie piękne
0
Niech pomyślą w tej F1 coś bo to jak jesteś poniżej 1s a nie można wyprzedzić to cyrk jakiś. Ciekawe czy przyszłe regulacje coś poradzą w tym temacie
0
A nie było spalonego?
1
Strasznie nudne te wyścigi ostatnio
0
Strasznie nudne te wyścigi ostatnio są. Oby w przyszłym roku było ciekawiej
0
Cyrk, kpina i kompromitacja jak na taki klub. Podtrzymuje, że trzeba było wybudować nowy stadion.
4
Pamiętacie termin listopad 2024?
1
@mordini123 faktycznie, w Europie leżą... Powinien być zaktualizowany podział federacji geograficznie.
3
@Lionel_Messi10 oby wylosowali autostradę dla siebie
1
I co, kolejny sezon minie bez gry na Camp Nou? Cyrki jakieś
0
@mordini123 a ktoś wie jaki jest sens pucharu interkontynentalnego jak są KMś?
0
@hasan 7 dlatego szkoda że Laporta przedłużył z nimi kontrakt
0
Nikt w F1 nie pomyśli o przeprojektowaniu tych bolidów?
0
Będzie farsa jak w 2021?
0
Czemu w Belgii w F1 już jeżdżą po torze mimo, że jest przed wyścigiem? To normalna procedura?
1
@MichuZ44 będzie padać jutro
1
Lech i Jaga już zmęczeni grą w pucharach
0
@Faro PSG ma tą przewagę że nawet zajechani to mogą skupić się na LM tylko. Ta liga ich to #easy
0
Czyli Chelsea będzie miała teraz przez 4 lata emblemat na koszulce? Czy w Premier League im nie pozwolą grać z tym? (bo kiedyś tak chyba było)
0
Iga napisała: #easy