2

Najciekawsze w tych wyścigach to są pitstopy

1

To wyprzedzanie w F1 to jakiś żart. Jedziesz za kimś i nie możesz go minąć..

0

Mclaren chyba porzucił rozwój bolidu w tym roku a chyba będą musieli wrócić do tego, bo Max ich może wyprzedzic

0

SC w Sprintach to bezsens totalny

2

Będzie sprint za Safety Carem...

2

Jak tak będą McLareny jeździć to Max wygra to mistrzostwo. Jak idioci jeżdżą ostatnio

3

Tymczasem w Afryce trwają eliminacje do MŚ 2026. Wielką szansę na udział w nich mają Wyspy Zielonego Przylądka ale na razie przegrywają

0

@BorzyKrzys zobaczymy w przyszłym roku, na razie plotki sugerują, że Ferrari ma kłopoty z silnikiem a Mercedes zrobi najlepszy. Wtedy dopiero Lewis pożałuje odejścia z Mercedesa

0

Chyba 2 x 30 minut zatrzymywanego czasu gry byłoby lepsze jednak.

0

A to regulaminy i status klubu pozwalają zrobić wybory wcześniej wg własnego widzimisie?

0

Wyjazdowe koszulki Argentyny na przyszły rok:
https://www.footyheadlines.com/2025/01/argentina-2026-away-kit.html

wg mnie piękne

0

Niech pomyślą w tej F1 coś bo to jak jesteś poniżej 1s a nie można wyprzedzić to cyrk jakiś. Ciekawe czy przyszłe regulacje coś poradzą w tym temacie

0

A nie było spalonego?

1

Strasznie nudne te wyścigi ostatnio

0

Strasznie nudne te wyścigi ostatnio są. Oby w przyszłym roku było ciekawiej

0

Cyrk, kpina i kompromitacja jak na taki klub. Podtrzymuje, że trzeba było wybudować nowy stadion.

4

Pamiętacie termin listopad 2024?

1

@mordini123 faktycznie, w Europie leżą... Powinien być zaktualizowany podział federacji geograficznie.

3

@Lionel_Messi10 oby wylosowali autostradę dla siebie

1

I co, kolejny sezon minie bez gry na Camp Nou? Cyrki jakieś

0

@mordini123 a ktoś wie jaki jest sens pucharu interkontynentalnego jak są KMś?

0

@hasan 7 dlatego szkoda że Laporta przedłużył z nimi kontrakt

0

Nikt w F1 nie pomyśli o przeprojektowaniu tych bolidów?

0

Będzie farsa jak w 2021?

0

Czemu w Belgii w F1 już jeżdżą po torze mimo, że jest przed wyścigiem? To normalna procedura?

1

@MichuZ44 będzie padać jutro

1

Lech i Jaga już zmęczeni grą w pucharach

0

@Faro PSG ma tą przewagę że nawet zajechani to mogą skupić się na LM tylko. Ta liga ich to #easy

0

Czyli Chelsea będzie miała teraz przez 4 lata emblemat na koszulce? Czy w Premier League im nie pozwolą grać z tym? (bo kiedyś tak chyba było)

0

Iga napisała: #easy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?