Marcin199310
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gorzów Wlkp.
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szybciej by chyba było zbudować nowy stadion...
0
To już daliby Red flag i ogarnęli trochę tor niż tak jeździć za SC
2
Must be the water...
2
Czemu nie pozwolą im zmienić na wet? Kpina z tym przerwywaniem wiscigu
2
Probierz pisze wypowiedzenie xd
0
A mial być gotowy pół roku temu...
2
@BarcaKings965212 żę niby te w kratę były lepsze?
2
@blakkudium fajny ten znaczek, fajnie móc się z nim wozić i to 4 lata
0
Te Monaco jest bez sensu, siedzi na dupie komuś i nie ma jak wyprzedzać. Czemu nie pomyślą by poszerzyć tor albo dać miejsce do wyprzedzania?
0
Alonso paliły się hamulce. Już zgasły?
2
Mediumy lepsze od softow w niektórych przypadkach xd
1
Jaka korupcja i wałek. Jaa pier@#&e
0
Przegraliśmy na własne życzenie. Tyle setek i nie dowiezienie wyniku w regulaminowym czasie gry.
3
Też wam tak dźwięk przerywa na Canal+?
0
@NeroTFP1 to jakaś zorganizowana akcja czy co? już kolejny raz w ciągu kilku dni taki przypał. Co jest z tymi ludźmi nie tak?
1
@Bilon87 właśnie ja też widziałem a dzisiaj, że nie ma. Wtf?
0
Czemu jest środa i nie ma meczu w telewizji otwartej?
0
Jagiellonia i Legia dzisiaj jakieś punkty zdobyły? Mimo braku awansu dalej są w fazie pucharowej LKE?
1
Ferrari to ciekawy paradoks. Pierwsze medy do bani, drugie fantastyczne a trzecie Hardy gówno totalne...
0
Może jednak softy by wytrzymały do końca. W takim razie Ferrari znowu zawaliło
0
@mekston mieli do wyboru albo te albo miękkie. Ciekawe czy na miękkich da się dojechać do mety
0
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Po co na spokojnie zbudować nowy...
0
Dopiero obejrzałem powtórkę wyścigu. Świetny. Gdyby Ferrari zjechało zaraz za Maxem do pit lane to wyżej by skończyli wyścig.
0
Punkty do rankingu za win są po 90 minutach czy po całym wyniku?
2
Kiedy ktoś podjął taką decyzję by anulować karnego? Bo jak 20 lat oglądam futbol to takiego czegoś nie pamiętam
0
Jak lepiej dla Polski z perspektywy rankingu UEFA? Żeby Jaga trafiła na Legię i wtedy pewniak nasza drużyna w 1/4 finału, czy lepiej osobnych rywali?
2
@Hosh no to właśnie ja mam to samo
0
Działa wam apka mbanku?