0

Szybciej by chyba było zbudować nowy stadion...

0

To już daliby Red flag i ogarnęli trochę tor niż tak jeździć za SC

2

Must be the water...

2

Czemu nie pozwolą im zmienić na wet? Kpina z tym przerwywaniem wiscigu

2

Probierz pisze wypowiedzenie xd

0

A mial być gotowy pół roku temu...

2

@BarcaKings965212 żę niby te w kratę były lepsze?

2

@blakkudium fajny ten znaczek, fajnie móc się z nim wozić i to 4 lata

0

Te Monaco jest bez sensu, siedzi na dupie komuś i nie ma jak wyprzedzać. Czemu nie pomyślą by poszerzyć tor albo dać miejsce do wyprzedzania?

0

Alonso paliły się hamulce. Już zgasły?

2

Mediumy lepsze od softow w niektórych przypadkach xd

1

Jaka korupcja i wałek. Jaa pier@#&e

0

Przegraliśmy na własne życzenie. Tyle setek i nie dowiezienie wyniku w regulaminowym czasie gry.

3

Też wam tak dźwięk przerywa na Canal+?

0

@NeroTFP1 to jakaś zorganizowana akcja czy co? już kolejny raz w ciągu kilku dni taki przypał. Co jest z tymi ludźmi nie tak?

1

@Bilon87 właśnie ja też widziałem a dzisiaj, że nie ma. Wtf?

0

Czemu jest środa i nie ma meczu w telewizji otwartej?

0

Jagiellonia i Legia dzisiaj jakieś punkty zdobyły? Mimo braku awansu dalej są w fazie pucharowej LKE?

1

Ferrari to ciekawy paradoks. Pierwsze medy do bani, drugie fantastyczne a trzecie Hardy gówno totalne...

0

Może jednak softy by wytrzymały do końca. W takim razie Ferrari znowu zawaliło

0

@mekston mieli do wyboru albo te albo miękkie. Ciekawe czy na miękkich da się dojechać do mety

0

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Po co na spokojnie zbudować nowy...

0

Dopiero obejrzałem powtórkę wyścigu. Świetny. Gdyby Ferrari zjechało zaraz za Maxem do pit lane to wyżej by skończyli wyścig.

0

Punkty do rankingu za win są po 90 minutach czy po całym wyniku?

2

Kiedy ktoś podjął taką decyzję by anulować karnego? Bo jak 20 lat oglądam futbol to takiego czegoś nie pamiętam

0

Jak lepiej dla Polski z perspektywy rankingu UEFA? Żeby Jaga trafiła na Legię i wtedy pewniak nasza drużyna w 1/4 finału, czy lepiej osobnych rywali?

2

@Hosh no to właśnie ja mam to samo

0

Działa wam apka mbanku?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?