0

Jaka drukarnia w meczu Śląska xd jaja jak berety

0

Czy djokovic przeszedł tenisa tak jak Messi piłkę nożną?

0

@AFA otamendi chyba już skończył karierę w reprezentacji po Copa America. Podobnie jak di Maria

3

@AFA to już w tym roku mogą sobie zapewnić awans na mundial jak dobrze pójdzie. 27 punktów chyba powinno dać im pewne miejsce jak liczyłem kiedyś. Zwłaszcza, że aż 6 awansuje.
A btw, wie ktoś czy Argentyna, Urugwaj i Paragwaj mają z automatu awans na MŚ 2030?

0

Mercedesy się nauczyły w końcu jeździć tą taczką?

0

Będzie klaskał Zidane?

0

Kojarzy ktoś jak długo na viaplay będzie dostępny mecz? Albo czy można gdzieś pobrać na dysk cały mecz?

0

Dobrze, że Lautaro zabrał formę na to Copa. Bo w mundialu mu trochę nie szło

0

@Death_voice ciekawe czy gdyby wygrali w tamtym latach to teraz by mieli taką motywację

0

Co się stało, że Messi zszedł? Ktoś go skosił i doznał kontuzji?

2

@Arden Leo prowadzi gang

3

@Lucyfffer 20. Prawo Pascala....

0

Ktoś mi wytłumaczy jaki jest sens wchodzenia na 2 minuty? Czy chodzi tylko o kradzież czasu?

3

Kanada lepsza dla Argentyny nie? Bo grają bardziej otwarty futbol, a nie atak na nogi jak Wenezuela.

0

@Aragorn33 jak byłby taki finał to niech od razu karne grają. Nie ma sensu męczyć ludzi spotkaniem

0

@FcPortoFan1999 w terminach FIFA na początku czerwca

0

W sumie trochę nawet mi żal Ronaldo.
Fajny byłby finał finalissma 2025 Argentyna - Portugalia

0

Mercedes to chyba auto pod deszcz zrobił. Na sucho im nie idzie ale na mokrym torze to w czołówce

0

Wiem że inne mecze teraz ale ktoś oglądał Argentynę? Faktycznie taką kaszanę grali czy Ekwador takie ciężkie warunki postawił?

0

Z kim Argentyna będzie miała łatwiej w półfinale? Z Kanadą czy Wenezuelą?

0

Argentyna tak słabo zagrała z Ekwadorem? Czy sędzia drukował?

1

Portugalia musi, Słowenia może

1

@Lukikiki jak to mówią widzowie Michała Pola nawet mój stary pijany był to strzelił

1

Jakoś w 1974 im nie przeszkadzało, że deszcz padał. I to znacznie bardziej

2

Mam nadzieję, że Kanada nie przegra ostatniego meczu i wyeliminuje tych rzeźników z Chile. Nienawidzę ich

0

@mekston tylko, ze na mundialu decyduje właśnie bilans bramkowy. Nie wiem czemu na euro są mecze bezpośrednie

0

@mordini123 dlaczego rok w rok naszym rywalem potencjalnym jest drużyna z Azerbejdżanu czyli ten zakichany qarabach?

0

@mekston oby po 2025 roku nie przedłużyli umowy im. Ten wyścig jest po prostu bez sensu

0

To pierwsza czwórka już nie zjeżdża wgl?

0

Kiedy United ostatnio zdobyli trofeum przed tym dzisiaj?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?