Marcin199310
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gorzów Wlkp.
3 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jaka drukarnia w meczu Śląska xd jaja jak berety
0
Czy djokovic przeszedł tenisa tak jak Messi piłkę nożną?
0
@AFA otamendi chyba już skończył karierę w reprezentacji po Copa America. Podobnie jak di Maria
3
@AFA to już w tym roku mogą sobie zapewnić awans na mundial jak dobrze pójdzie. 27 punktów chyba powinno dać im pewne miejsce jak liczyłem kiedyś. Zwłaszcza, że aż 6 awansuje.
A btw, wie ktoś czy Argentyna, Urugwaj i Paragwaj mają z automatu awans na MŚ 2030?
0
Mercedesy się nauczyły w końcu jeździć tą taczką?
0
Będzie klaskał Zidane?
0
Kojarzy ktoś jak długo na viaplay będzie dostępny mecz? Albo czy można gdzieś pobrać na dysk cały mecz?
0
Dobrze, że Lautaro zabrał formę na to Copa. Bo w mundialu mu trochę nie szło
0
@Death_voice ciekawe czy gdyby wygrali w tamtym latach to teraz by mieli taką motywację
0
Co się stało, że Messi zszedł? Ktoś go skosił i doznał kontuzji?
2
@Arden Leo prowadzi gang
3
@Lucyfffer 20. Prawo Pascala....
0
Ktoś mi wytłumaczy jaki jest sens wchodzenia na 2 minuty? Czy chodzi tylko o kradzież czasu?
3
Kanada lepsza dla Argentyny nie? Bo grają bardziej otwarty futbol, a nie atak na nogi jak Wenezuela.
0
@Aragorn33 jak byłby taki finał to niech od razu karne grają. Nie ma sensu męczyć ludzi spotkaniem
0
@FcPortoFan1999 w terminach FIFA na początku czerwca
0
W sumie trochę nawet mi żal Ronaldo.
Fajny byłby finał finalissma 2025 Argentyna - Portugalia
0
Mercedes to chyba auto pod deszcz zrobił. Na sucho im nie idzie ale na mokrym torze to w czołówce
0
Wiem że inne mecze teraz ale ktoś oglądał Argentynę? Faktycznie taką kaszanę grali czy Ekwador takie ciężkie warunki postawił?
0
Z kim Argentyna będzie miała łatwiej w półfinale? Z Kanadą czy Wenezuelą?
0
Argentyna tak słabo zagrała z Ekwadorem? Czy sędzia drukował?
1
Portugalia musi, Słowenia może
1
@Lukikiki jak to mówią widzowie Michała Pola nawet mój stary pijany był to strzelił
1
Jakoś w 1974 im nie przeszkadzało, że deszcz padał. I to znacznie bardziej
2
Mam nadzieję, że Kanada nie przegra ostatniego meczu i wyeliminuje tych rzeźników z Chile. Nienawidzę ich
0
@mekston tylko, ze na mundialu decyduje właśnie bilans bramkowy. Nie wiem czemu na euro są mecze bezpośrednie
0
@mordini123 dlaczego rok w rok naszym rywalem potencjalnym jest drużyna z Azerbejdżanu czyli ten zakichany qarabach?
0
@mekston oby po 2025 roku nie przedłużyli umowy im. Ten wyścig jest po prostu bez sensu
0
To pierwsza czwórka już nie zjeżdża wgl?
0
Kiedy United ostatnio zdobyli trofeum przed tym dzisiaj?