0

@Icamys Hmm nawet nie wiem co ci napisać, kocham ten klub i każda porażka boli mnie niesamowicie, moim zdaniem dużo zmian potrzeba w obecnej Barcie. De Jong i Arczi to moim zdaniem zawodnicy od których powinno się ustawiać pomoc. Gorzej z tymi jajami! Tej drużynie potrzeba charakteru moim zdaniem zaczynając od ławki trenerskiej......

1

@Icamys Mi to się kojarzy z porażką. Fajny powrót po beznadziejnej grze w pierwszym meczu, ale co później? Becki od Juve ,kolejny mecz za który powinniśmy się wstydzić.

4

@kenneth99 Jeszcze raz bardzo dziękuję. Pozdrawiam

1

Dobry wieczór poproszę link do meczu. Dziękuję

0

@bafi Ok dzięki.

0

@Katalończyk 99 Dzięki A nazwisko swoje zdradził?

0

Witam, mam pytanko czy gość o nicku Janiama to jakiś były piłkarz? Bo coś mi się kojarzy , że kiedyś coś takiego pisał ale mi umknęło.

0

@masq Bez przebaczenia. William Many " Urzadzcie Nedowi przyzwoity pogrzeb i niech nikt więcej nie skrzywdzi tu dziwki, bo wrócę i wybije was ścierwa do nogi"

0

Poproszę link do meczu Argentyny

3

@Janiama Bramkarz mógł łapać piłkę podaną od swojego zawodnika.

42

To brawo, pogratulować inteligencji....

2

Ile czasu przepracowales w szkole?

0

Z tego co wiem nie było i nie ma ustawy, która zabrania komuś być nauczycielem, skoro w tym zawodzie jest tak dobrze według sporej liczby osób to droga wolna podobno na naukę nigdy nie jest za późno.

0

Chciałem Inieste obejrzeć

0

Masz u mnie browara albo dwa ewentualnie siedem

0

Poprosze link do meczu

0

Kościelec. Fajne wejście.

1

Zdobywali w stylu alpejskim.

0

Chyba Piket przy drugiej bramce ?

0

Moim zdaniem nie masz racji.

0

Witam czy ktoś korzysta ze strony zalukaj do oglądania filmów? jeśli tak to mam pytanie czy u was też jest taka sytuacja, że mam wykupione konto VIP włączę film poleci on minutę dwie i ładuje się do końca i dupa z oglądania. Ktoś wie o co w tym g....e chodzi?

0

Witam poda ktoś linka do meczu? z góry dziękuję

0

Siema czy podeśle ktoś dobrego linka do meczu? z góry dziekuję.

0

A ty co się napinasz? zluzuj gacie człowieku. Wyraziłem swoje zdanie i tyle.

0

Źródło wiarygodne, mamy po prostu inne oczekiwania odnośnie samej gry.

0

No właśnie grę Messiego i Dembele, a grę drużyny jako całość?

37

" O atrakcyjności gry Barcy najlepiej świadczy fakt, że człowiek nie ma ochoty oglądać powtórek meczy" - źródło Marlon85

0

Uwaga! w tv dzisiejszego meczu nie obejrzymy! dlatego bardzo proszę o podesłanie sprawnego dobrze działającego linka. Pozdrawiam.

3

Witam wszystkich. Widzę, że sporo osób jedzie po naszej czarnej perle z Francji, jeśli chodzi o wczorajszy mecz to zobaczyliśmy dwóch zawodników. Pierwsza połowa bardzo dobra drybling, kluczowe podania przy lepszej skuteczności kolegów z dwie asysty by były zaliczone, druga połowa to dramat i tyle można o niej powiedzieć. Jednak skoro jedziemy tak po jednym zawodniku to bądźmy konsekwentni i opie.....y jeszcze Coutinho bo moim zdaniem poza strzeloną bramką zagrał on nie lepiej od Dembele.

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?