Marlon85
Dołączył/a: luty 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Icamys Hmm nawet nie wiem co ci napisać, kocham ten klub i każda porażka boli mnie niesamowicie, moim zdaniem dużo zmian potrzeba w obecnej Barcie. De Jong i Arczi to moim zdaniem zawodnicy od których powinno się ustawiać pomoc. Gorzej z tymi jajami! Tej drużynie potrzeba charakteru moim zdaniem zaczynając od ławki trenerskiej......
1
@Icamys Mi to się kojarzy z porażką. Fajny powrót po beznadziejnej grze w pierwszym meczu, ale co później? Becki od Juve ,kolejny mecz za który powinniśmy się wstydzić.
4
@kenneth99 Jeszcze raz bardzo dziękuję. Pozdrawiam
1
Dobry wieczór poproszę link do meczu. Dziękuję
0
@bafi Ok dzięki.
0
@Katalończyk 99 Dzięki A nazwisko swoje zdradził?
0
Witam, mam pytanko czy gość o nicku Janiama to jakiś były piłkarz? Bo coś mi się kojarzy , że kiedyś coś takiego pisał ale mi umknęło.
0
@masq Bez przebaczenia. William Many " Urzadzcie Nedowi przyzwoity pogrzeb i niech nikt więcej nie skrzywdzi tu dziwki, bo wrócę i wybije was ścierwa do nogi"
0
Poproszę link do meczu Argentyny
3
@Janiama Bramkarz mógł łapać piłkę podaną od swojego zawodnika.
42
To brawo, pogratulować inteligencji....
2
Ile czasu przepracowales w szkole?
0
Z tego co wiem nie było i nie ma ustawy, która zabrania komuś być nauczycielem, skoro w tym zawodzie jest tak dobrze według sporej liczby osób to droga wolna podobno na naukę nigdy nie jest za późno.
0
Chciałem Inieste obejrzeć
0
Masz u mnie browara albo dwa ewentualnie siedem
0
Poprosze link do meczu
0
Kościelec. Fajne wejście.
1
Zdobywali w stylu alpejskim.
0
Chyba Piket przy drugiej bramce ?
0
Moim zdaniem nie masz racji.
0
Witam czy ktoś korzysta ze strony zalukaj do oglądania filmów? jeśli tak to mam pytanie czy u was też jest taka sytuacja, że mam wykupione konto VIP włączę film poleci on minutę dwie i ładuje się do końca i dupa z oglądania. Ktoś wie o co w tym g....e chodzi?
0
Witam poda ktoś linka do meczu? z góry dziękuję
0
Siema czy podeśle ktoś dobrego linka do meczu? z góry dziekuję.
0
A ty co się napinasz? zluzuj gacie człowieku. Wyraziłem swoje zdanie i tyle.
0
Źródło wiarygodne, mamy po prostu inne oczekiwania odnośnie samej gry.
0
No właśnie grę Messiego i Dembele, a grę drużyny jako całość?
37
" O atrakcyjności gry Barcy najlepiej świadczy fakt, że człowiek nie ma ochoty oglądać powtórek meczy" - źródło Marlon85
0
Uwaga! w tv dzisiejszego meczu nie obejrzymy! dlatego bardzo proszę o podesłanie sprawnego dobrze działającego linka. Pozdrawiam.
3
Witam wszystkich. Widzę, że sporo osób jedzie po naszej czarnej perle z Francji, jeśli chodzi o wczorajszy mecz to zobaczyliśmy dwóch zawodników. Pierwsza połowa bardzo dobra drybling, kluczowe podania przy lepszej skuteczności kolegów z dwie asysty by były zaliczone, druga połowa to dramat i tyle można o niej powiedzieć. Jednak skoro jedziemy tak po jednym zawodniku to bądźmy konsekwentni i opie.....y jeszcze Coutinho bo moim zdaniem poza strzeloną bramką zagrał on nie lepiej od Dembele.
0
https://www.prodirectsoccer.com/pl/productimages/V3_1_Main/146889.jpg?imwidth=768
Co myślicie o tej koszulce?