Marlon85
Dołączył/a: luty 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ku..a podeśle ktoś działający link
3
Mało tego koleś twierdził, że za bardzo koloryzujemy Leo .....
3
Nie można być aż tak pijanym
24
Gdzie jest ten ziomek , który twierdził a raczej kłócił się z kilkoma osobami że " Zieliński jest na podobnym poziomie technicznym co Messi"?
1
To w takim razie jeśli masz informacje od tej osoby to wciska ci ładny kit. Sam jestem nauczycielem z dziesięcioletnim stażem i powiem ci, że jak przeczytałem twój pierwszy post i kilku innych osób to wku....em się strasznie, ale już mi przeszło. Zarobki które podałeś to bzdura do kwadratu, praca do 13 kolejna bzdura i tak jeszcze trochę mógłbym wymienić ale muszę kończyć. Uwierz mi wiem co mówię bo siedzę w tym zawodzie. Pozdrawiam.
0
Pracujesz w szkole kolego?
0
Fakt trochę komentarzy poczytałem. Powiem szczerze że nie jestem specjalnie zaskoczony tym co się wczoraj stało. Byłem tym, który narzekał na grę od początku sezonu i niestety miałem rację.
0
Miałem coś napisać o wczorajszym meczu , ale mi się nie chce.
0
A już wiadomo kiedy?
0
Wiesz może czy w czwartek był ostatni odcinek sezonu? bo na youtubie widziałem mazły zwiastun 11 z 5 serii
0
Witam serdecznie. Są aktywni fani serialu Vikings?
0
No ładnie mi przypomniałeś stare czasy. Nawet swój stary nick odnalazłem i poczytałem stare komentarze. Kurde dosyć marudny byłem . Pozdro
0
Rozumiem, ale KMŚ jest się przez rok anie na jeden mecz moim zdaniem.
0
Co to znaczy nie było okazji? nie pamiętam rozpiski sezonu, ale naprawdę tak się zdarzyło, że po wygraniu KMŚ przez Barce w ciągu roku Barca nie grała z realem? w przeciągu 3 lat?
0
Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale nie przypominam sobie żeby real robił nam szpaler po wygraniu przez Barce KMŚ
0
Też pierwszy. Gdzie wsiadasz jedziesz sam/a?
0
To widzę , że nie będę sam ze strony Fcbarcacom
0
Pierwszy raz?
0
Witam serdecznie mam pytanko, kto się jutro wybiera do Barcelony z FCBPolska?
0
To gitara dzięki wielkie. Pozdrawiam.
0
Tak zgadza się
0
witam mam pytanie czy ktoś mógłby podesłać zdjęcie trybuny Goal 3 Superior na Camp Nou bo chciałbym wiedzieć jaki jest z niej widok na mecz
0
Ok dzięki za info pozdrawiam.
0
A ile kasy tak orientacyjnie trzeba by zabrać? i czy wystarczy dowód osobisty czy musi być paszport?
0
A wiesz jakie są koszty zwiedzania muzeum?
0
A byłeś sam czy z kimś? bo trzeba zrobić 400 zł wpłaty, tylko nie wiem czy od osoby czy ogólnie bo jedziemy w dwójkę.
0
Witam mam pytanko, czy ktoś z was był na meczu Barcy organizowanym przez tą stronę i FCBP? jeśli tak poproszę o opinię bo chciałbym sie wybrać w sierpniu. Pozdrawiam.
0
Żeby się zapisać na wyjazd do Barcelony trzeba założyć osobne konto na FCBP TOUR?
0
Witam panie i panowie mam pytanie, czy ktoś z was jedzie na superpuchar w sierpniu? Bo zastanawiam się czy jechać, jak wygląda organizacja, hotel, ceny itd?
0
Witam panie i panowie, mam pytanko czy można już dziś obstawić w STS zwycięzce LIGI Mistrzów? czy trzeba czekać do finału?