0

Ku..a podeśle ktoś działający link

3

Mało tego koleś twierdził, że za bardzo koloryzujemy Leo .....

3

Nie można być aż tak pijanym

24

Gdzie jest ten ziomek , który twierdził a raczej kłócił się z kilkoma osobami że " Zieliński jest na podobnym poziomie technicznym co Messi"?

1

To w takim razie jeśli masz informacje od tej osoby to wciska ci ładny kit. Sam jestem nauczycielem z dziesięcioletnim stażem i powiem ci, że jak przeczytałem twój pierwszy post i kilku innych osób to wku....em się strasznie, ale już mi przeszło. Zarobki które podałeś to bzdura do kwadratu, praca do 13 kolejna bzdura i tak jeszcze trochę mógłbym wymienić ale muszę kończyć. Uwierz mi wiem co mówię bo siedzę w tym zawodzie. Pozdrawiam.

0

Pracujesz w szkole kolego?

0

Fakt trochę komentarzy poczytałem. Powiem szczerze że nie jestem specjalnie zaskoczony tym co się wczoraj stało. Byłem tym, który narzekał na grę od początku sezonu i niestety miałem rację.

0

Miałem coś napisać o wczorajszym meczu , ale mi się nie chce.

0

A już wiadomo kiedy?

0

Wiesz może czy w czwartek był ostatni odcinek sezonu? bo na youtubie widziałem mazły zwiastun 11 z 5 serii

0

Witam serdecznie. Są aktywni fani serialu Vikings?

0

No ładnie mi przypomniałeś stare czasy. Nawet swój stary nick odnalazłem i poczytałem stare komentarze. Kurde dosyć marudny byłem . Pozdro

0

Rozumiem, ale KMŚ jest się przez rok anie na jeden mecz moim zdaniem.

0

Co to znaczy nie było okazji? nie pamiętam rozpiski sezonu, ale naprawdę tak się zdarzyło, że po wygraniu KMŚ przez Barce w ciągu roku Barca nie grała z realem? w przeciągu 3 lat?

0

Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale nie przypominam sobie żeby real robił nam szpaler po wygraniu przez Barce KMŚ

0

Też pierwszy. Gdzie wsiadasz jedziesz sam/a?

0

To widzę , że nie będę sam ze strony Fcbarcacom

0

Pierwszy raz?

0

Witam serdecznie mam pytanko, kto się jutro wybiera do Barcelony z FCBPolska?

0

To gitara dzięki wielkie. Pozdrawiam.

0

Tak zgadza się

0

witam mam pytanie czy ktoś mógłby podesłać zdjęcie trybuny Goal 3 Superior na Camp Nou bo chciałbym wiedzieć jaki jest z niej widok na mecz

0

Ok dzięki za info pozdrawiam.

0

A ile kasy tak orientacyjnie trzeba by zabrać? i czy wystarczy dowód osobisty czy musi być paszport?

0

A wiesz jakie są koszty zwiedzania muzeum?

0

A byłeś sam czy z kimś? bo trzeba zrobić 400 zł wpłaty, tylko nie wiem czy od osoby czy ogólnie bo jedziemy w dwójkę.

0

Witam mam pytanko, czy ktoś z was był na meczu Barcy organizowanym przez tą stronę i FCBP? jeśli tak poproszę o opinię bo chciałbym sie wybrać w sierpniu. Pozdrawiam.

0

Żeby się zapisać na wyjazd do Barcelony trzeba założyć osobne konto na FCBP TOUR?

0

Witam panie i panowie mam pytanie, czy ktoś z was jedzie na superpuchar w sierpniu? Bo zastanawiam się czy jechać, jak wygląda organizacja, hotel, ceny itd?

0

Witam panie i panowie, mam pytanko czy można już dziś obstawić w STS zwycięzce LIGI Mistrzów? czy trzeba czekać do finału?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?