0

Jeśli wolisz wąchać kupy to twoja sprawa. Z czystej ciekawości ta ankieta a jeśli ci się nie podoba to nie musiałbyś jej wypełniać.

1

Do redakcji. Może drodzy państwo zrobilibyście ankietę dotyczącą tego rzekomego sporu? niech forumowicze opowiedzą się po którejś ze stron. Pozdrawiam.

0

Gdyby doszło do tego co piszesz to z obecną formą zawodników walczylibyśmy o miejsca 5-6.

11

No no no, ale mamy syf w klubie jak za Gasparta. Patrząc na to co się obecnie dzieje trzeba stwierdzić, że Guardiola miał bardzo dużo racji zostawiając ten burdel na kółkach. Chciałbym poruszyć sprawę rzekomych słów naszego trenera " albo ja albo Messi" myślę, że Messiemu można na prawdę sporo zarzucić jednak jest on zdecydowanie ważniejszą osoba dla klubu niż nasz marny trenerzyna. Pozbycie się Messiego to by był szczyt szczytów głupoty zarządu. Rozumiałbym gdyby Leo imprezował, grał totalna padlinę, spóżniał się na treningi itp. ale tak nie jest! to nasz najlepszy zawodnik, który ciągnie tą drużynę, więc moim zdaniem nie powinno być wogóle dyskusji który z tych panów powinien spakować walizki.

0

0

Dajcie jakiś dobry link.

0

Wracając do twojego poprzedniego posta. pedrorodriguez to nie ja i nie dostałem bana na innej stronie ponieważ nie mam nigdzie indziej konta.

1

Daj kielicha bo polewam.

10

Razorek
Suarez to nie jest traktorzysta grający raz na tydzień w halówkę. Ten koleś po tej przerwie powinien grać jak najwięcej, bo jemu jest to do kur... nę... potrzebne. Sory , że się uniosłem.

1

Ja pier...e jakim trzeba być specjalistą żeby z mercedesa zrobić dużego fiata.......

0

Boże widzisz i nie grzmisz................

1

Największym problemem jest to, że mamy tępaków w zarządzie, którzy myślą, że każda osoba związana z klubem będzie drugim Guardiolą. Niestety jeśli człowiek jest głupi to jeszcze można się z nim jakoś dogadać, ale jeśli ktoś jest tępy to sprawa jest beznadziejna. Nie zdziwię się jeśli naszym kolejnym trenerem będzie Xavi czyli uosobienie naszej filozofii.

6

Ja pier...e czy wy ludzie nie macie wstydu?!masz rację nie ma wątpliwości jest pewność, że panowie Enrique i Zubizarreta jeśli chcą dobra tego klubu powinni go jak najszybciej opuścić.

20

Odbudować nastroję? przecież to jakiś żart i to mało śmieszny. Część kibiców zebranych na tym forum już zauważyło, że ta drużyna zmierza w złym kierunku. Co z tego, że będziemy wygrywać z ogórkami czasami nawet wysoko skoro wszyscy wiemy, że w grze zespołu nic nie zmienia sie na lepsze i w starciu z konkretnym przeciwnikiem znowu będziemy w ciemnej d.....

3

Patrząc na to co od dłuższego czasu wyprawia zarząd Barcy czas postawić sobie pytanie. Czy oni myślą , że kibice są totalnymi kretynami? Postawa drużyny na Bernabeu była do przewidzenia patrząc na wyjściowy skład. Oto kilka moich spostrzeżeń:
- w końcu kupujemy środkowego obrońcę, nie jakiegoś wybitnego ale jednak, przychodzi arcyważny mecz a nasz trenejro wystawia go na LO kosztem jednego z niewielu zawodników mogących zdążyć za kontrami Realu
- para stoperów wygląda identycznie jak w sezonie, w którym serial 07 Zgłoś się zagościł razem w Bawarii i Katalonii
- 95% ludzi interesujących sie piłką widzi, że mamy w składzie najlepszego DP na świecie, grającego jako ŚO każdy wie o kim mowa, pozostałe 5% stanowią trenerzy Barcy
- panowie Pique i Busquets to parodia zawodników na swoich pozycjach
- Busquets chyba jedyny wysoki defensywny pomocnik nie potrafiący grać w powietrzu, wolny jak wóz z węglem, notujący masę niewymuszonych strat i w dodatku miękki
- od początku sezonu gra Rakitic, trenejro mówi generałowi żeby mu nie marudził jak będzie grzał ławę kto wychodzi w klasyku?
- największą parodia jest jednak ławka rezerwowych, Pedro, Roberto, pan kontuzja, Munir ( patrz Cuenca, ulubieniec trenera ), Samper, Rafinha.................. czy waszym zdaniem, któryś z tych zawodników jest w stanie podtrzymać poziom zawodników będących na boisku? bo ja jestem pewien że nie.

2

Już to kiedyś napisałem i powtórzę teraz jeszcze raz. Luis to kolejny " niby klon " Guardioli. Barca trzyma się tej swojej filozofii jak pijany płotu, chociaż nawet ślepy widzi, że czasy tiki taki dawno się skończyły.

5

Ta nominacja to policzek dla pozostałej dwójki, Busi to parodia defensywnego pomocnika w każdym innym klubie na poziomie grzałby ławę, ale nie w Barcy bo jest wychowankiem.

0

Tak jak się spodziewałem pierwszy trudny przeciwnik i od razu wszystkie słabości obnażone. Obrona to niestety w dalszym ciągu parodia, panowie Iniesta, Neymar, Biszkopt, Pedro....... bez komentarza, Ławka rezerwowych hmm no właśnie jaka ławka? kto ma wejść i odwrócić losy meczu? bo chyba nie Munir poziomem zawodnik bardzo zbliżony do Cuenki pupilka wcześniejszego trenera. Jedyny plus jak na razie to gra Messiego, tylko ten człowiek ciągnie grę drużyny, pytanie tylko na ile mu starczy sił? myślę, że maksymalnie na puchar króla.

0

Moim zdaniem, w tym meczu na plus można zaliczyć:
- zwycięstwo
- 0 z tyłu
- młody Samper
Reszta to dno, wodorosty i 3 metry mułu.

0

Przepraszam panie i panowie bo nie oglądałem meczu, co takiego odwalił Ronaldo? bo widzę poruszenie w komentarzach, dziękuję za odpowiedź. pozdrawiam

0

Po napisaniu komentarza dotarło do mnie oficjalne info.

0

Podtrzymanie decyzji prze TAS, daje powody do głębokiej refleksji nad składem na kolejny sezon. Nazwisko Suarez jednak mocno potrafi namieszać w głowie. Nagle okazało się, że do gry w ataku mamy kontuzjowanego/niepewnego Neymara, pupilka Pedro i ..... no właśnie jaka wersję Messiego? żadnej ławki nikt mi nie wmówi, że nagle zawodnicy Barcy B udźwigną ciężar gry w pierwszym zespole. Pomoc, ( Rafinia wielka niewiadoma, Deulofeu podobno miał ciągnąć nasz atak a ma zostać wypożyczony ) zostaje ktoś? tylko błagam nie wyjeżdżajcie mi z Munirem i Adamą. Obrona..... szczerze mówiąc nie chce mi się na ten temat rozpisywać. Radzę zapamiętać dobrze moje słowa, w tym sezonie nie zagramy nic wielkiego nie mówiąc już o zdobyciu jakiegokolwiek znaczącego tytułu. Mam nadzieję, że się mylę

1

Hmmm i co tu napisać? to jest czysta prowokacja! widziałem kilka meczy tego pana, z tego co kojarzę to on też biegał po lewej stronie obrony. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że obrona miała być priorytetem i mieli ja wzmocnić zawodnicy z światowego topu, a w zamian co serwuje nam zarząd? 30 letniego średniaka z 20 baniek. Nie ma się co dziwić, że kibice czują się oszukani. Jakie są prawdziwe powody braku zatrudnienia porządnego defensora? bo mówienie o tym , że " środkowy obrońca Barcy musi być szybki itd " to automatycznie zwalnia pana P i pana B ( wiemy o kim mowa ). Jeśli chodzi o pieniądze to zakup gryzaka za 80 mln ( podobno ), też wyklucza ten argument zarządu. Innej wymówki zarządu nie pamiętam.

4

A co twoim zdaniem ten chłopak robi z klubem? gdzie są twarde dowody na to, że Messi rządzi w szatni?????????? jak na razie to tylko domysły dziennikarzy i kibiców.

1

Znajdź mój komentarz, w którym piszę, że chcę Aguero w Barcelonie i wtedy się wypowiadaj kolego.

0

Po tych mistrzostwach kilka spraw aż się "ciśnie na oczy" :
1. Mascherano powinien być pierwszym kapitanem Barcy.
2. Busquets niech kupi dobra poduchę bo dupsko od siedzenie na ławie go zaboli ( mam nadzieję, że tak będzie).
3. Cztery miesiące zawieszenia to Messiemu by się przydały może odpowiednio by wypoczął.
4. Niezłym transferem dla Barcy byłby Rojo.
5. Higuain, Palacios, Aguero ............................. dno i dwa metry mułu.

0

Jaki sens ma pozbywanie się lepszych zawodników ( Cesc , Alexis ) , kosztem słabszych ( Pedro , Xavi ). Argument, że Pedro pogodzi się z rolą rezerwowego można o kant dupy roztrzaskać, z tego co kojarzę to ławka rezerwowych powinna być konkurencyjna dla pierwszego składu, a ta z Pedro na pewno taka nie będzie. Jeśli to pan Rodriguez ma wchodzić z ławki i wygrywać nam trudne mecze, w których nie idzie zawodnikom o wiele lepszym od niego to cieniutko widzę przyszłość tego klubu.

0

Co podmiot liryczny czytaj zarząd ma na myśli mówiąc rewolucja?

0

Niedługo się okaże, że rzekome długi, które narobił Laporta to będzie grosik z majątku Kulczyka w porównaniu z nadzwyczajną "hojnością" obecnego zarządu.

0

To teraz jeszcze Rakitic się rozmyśli albo dozna poważnego urazu na mundialu i Xavi będzie mógł pokazać jak to jest przeżywać kolejna młodość.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?