0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

1

Powiem tak, porównuje się obecne trio do trójki Messi-Eto'0-Henry.
Pod względem ilości strzelonych bramek pewnie obecny atak wygra ten pojedynek, jednak najważniejsze jest to co będzie stało w gablocie po tym sezonie a do tego jeszcze bardzo długa droga.

0

Frajerstwo Barcy już nie raz prowadziło do straty pucharów na własne życzenie. Dzisiaj po raz kolejny pokazaliśmy jakimi jesteśmy frajerami, do przerwy powinno być 0-3 i koniec bajki. Luis trener, co miał na myśli zdejmując najlepszego ofensywnego zawodnika?????????

2

Kolego ta osoba jest na tym samym poziomie co BenekCristiano i Kula70. 50 metrów mułu i jądro Ziemi.

1

Wczorajszego dnia przekonałem się po raz kolejny, że nieważne ile człowiek ma lat to i tak pod wpływem emocji budzi się w nim złośliwe dziecko. Jak wczoraj zobaczyłem wynik Realu i 5 bramek portugalczyka, którego wręcz nie znoszę to myślałem, że wyjdę z siebie i stanę obok. Przeszło mi dopiero po zwycięskim meczu Barcy, są 3 punkty na cholernie trudnym terenie i to jest ważne!!!

1

I co tu napisać, widziałem w akcji takich graczy jak Baggio, Zidane, Ronaldo Luiz Nazario, Figo, Ronaldinho, Romario.... i jeszcze kilku by się znalazło, ale to co wyprawia ten chłopak wykracza poza granice rozumowania każdego "obiektywnego " kibica.

0

Powie mi ktoś o co chodzi z tym "Missi" bo mi umknęło.

1

Różnica między Bousquetsem a Masche jest taka, że Biszkopt po swojej głupiej zabawie tracąc piłkę rozkłada ręce a Szef walczy aż zaliczy glebe on i najczęściej zawodnik który go atakuje.

3

Messi po prostu kiepsko strzela rzuty karne.

1

Czyli mamy identyczny pogląd na sprawę, odnośnie Szefa się nie wypowiadałem bo uważam po dzisiejszym meczu tak samo jak ty. O Busquetsie to szkoda gadać.

0

A jak według ciebie wyglądała gra Busquetsa?

1

Ja mam jednak inne zdanie na ten temat.

1

Ale mówienie, że Alba jest klasę wyżej od Erica to spore nadużycie.

0

"Stara dobra Barca" z zachowaniem odpowiednich proporcji. Jednak faktem jest, że to zawodnicy Blaugrany pozwolili City tylko na tyle w pierwszej połowie.

1

Widzę, że większość dzieci poszła spać więc kilka moich spostrzeżeń po meczu.
1. Pierwsza połowa, brak słów po prostu stara dobra Barca.
2. Druga połowa dno i 3 metry mułu. Kolejny raz lekceważymy przeciwnika, nonszalancja zwłaszcza biszkopta wku...a mnie niemiłosiernie.
3. Neymar poza prostopadła piłą do Suareza w pierwszej połowie kompletnie niewidoczny.
4. Messi hmmm i co tu napisać? moja ocena wyjściowa po meczu to 9, po zastanowieniu 7 dlaczego? zlekceważenie obrońcy przy pierwszym golu dla City, zmarnowany karny.
5. Jeszcze raz biszkopt, akcja około 64 minuty, zabawa w/w zawodnika, strata piły na 25-30 metrze i akcja City. Za takie akcje zachowanie dostawać liścia bo to jest parodia.
6. Alba, obok biszkopta pierwszy machacz łapami, ku..a jego zachowanie jest tak irytujące, że szkoda gadać.
7. Do użytkownika Messiach16!
Stwierdził oz, że Alba jest klasę wyżej od Abidala a wszelkie zasługi Erica zostały wyolbrzymione przez jego chorobę. Ku..a ludzie jak tu można być spokojnym? Pozdro.

0

Chłopie zastanów się co ty piszesz. " nikt nie będzie gadał, że Messi z karnych strzela". Brak słów.

1

Chłopcze Alba liga wyżej o Abidala? 16 to wiek rozumiem?

1

Kolego za drugą połowę to nie ma co chwalić.

0

Ależ pewność siebie na stronie, oby tylko nie byøo pøaczu po meczu.

0

Bardzo dobrze mówisz kolego posiadanie piłki dawało nam dużo za Guardioli i trochę za Tito. Na chwilę obecną nie wiele to daje. Spotkanie z Malagą to świetny przykład, przeciwnik się cofa i tyle mamy z naszego posiadania.

0

Masz racje Neymar zagrał poniżej poziomu.

0

Odnośnie Neymara absolutna racja.

0

Neymar 5? widzę, że mamy tu kilku fanów Brazylijczyka.

0

Brawo panie Constantine16, drugi bardzo słaby mecz Neymara.

0

O to się rozchodzi, że w mojej opinii zagrał dwa mecze bardzo słabo a jesli chodzi o niewykorzystane sytuacje z meczu z Bilbao to obejrzyj je jeszcze raz i przemyśl ile było w nich postawy bramkarza a ile nonszalancji naszego zawodnika z Brazylii.

0

Weź głęboki oddech i spójrz na mecz obiektywnie zwłaszcza ten w Bilbao jeśli tam według ciebie Neymar zagrał dobry mecz to faktycznie nie mamy o czym rozmawiać.

0

Wynik nawet niezły. Neymar najsłabszy na boisku, drugi mecz z rzędu bardzo bardzo słabo.

0

Dzięki ( 15 znaków ).

0

Mam pytanie odnośnie bana transferowego. Barca nawet wolnych zawodników nie może kontraktować? czy tylko ma zakaz kupowania?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?