1

@Criss18Barca ja przy Odzie do radości tez tak mam

0

Może faktycznie to jest ten tydzień

0

@XBlairrX no zabawne, uśmiać się można

0

@RobiS mało podpowiedzi haha, sprawdź Candy Shop

0

@BarcaFan1998 hehe, czarne, hehe

0

@Thiago83 mój wujek tez by właśnie chciał, wyslesz mi to mu przekaże ? :)

0

@katalonczyk987 taka sytuacja, bo mnie tez ta ciekawość właśnie... wyślesz pw?

9

@BarcaInfo mozecie to tłumaczyć? I pisac co to za osoby wrzucają? Większość informacji jest nic nie warta, więc chociaż tyle by wystarczyło, dziękuję i pozdrawiam

1

@xofcbxo zapraszam do mojej Pszczyny! Piękne miasto, ale lepiej nie zimą, bo troszkę smog jest haha

0

@Hushovt zurg z Toy Story

0

Miałem dzisiaj jeden z lepszych snów jaki może się przytrafić. Real dostawał baty od kogoś, no piękne uczucie :D

0

@Nigaki musi być kolejna część Spidermana po tym co się stało w scenach po napisach w ostatniej części

2

@wpwelement nawet dzban nie można?

0

@LuisSalvano złodziej jesteś, paskudo jedna wrrrr, a sory wczułem się w rozmowę

0

Oglądał ktoś z was Toy Story 4? Jak wrażenia? Ja dorastałem z tym filmem, więc łezki poszły;/

0

@msmsms toy story. Bajka życia

0

@Kredon że nic mi więcej nie potrzeba

24

Nie mogę uwierzyć, że w pierwszym meczu w sezonie, w meczu, w którym to powinno się mieć największą wyobraźnię boiskową, chęć do grania po takiej przerwie, my gramy takie coś...

0

Czy coś mnie ominęło, skąd Xavi Simons w PSG jest? Nawet nie wiedziałem, przeciez on tak Barcę kochał...

2

@Transu96 Sergi Roberto i idealnie

1

@Grubson06 teraz juz wszytko wiem

0

@Wilczeq lekka przesada już;/

0

@Tiisso #śmieszekdekady

4

@Avada Kedavra jego zdanie po prostu, to juz banować za inne podejście trzeba?

0

@Dejvv od 2 miesięcy jest kluczowy ten tydzień

25

@Amicus_Fidelis jeden osiem l codziennie po 10 razy puszczaj i jakos zleci

0

@msmsms tak by było najlepiej

2

@msmsms si si si.

2

@Katalończyk 99 zrób coś takiego i wtedy to napisz:)

1

@BarcaInfo szkoda :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?