MatiVEB25
Dołączył/a: październik 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Criss18Barca ja przy Odzie do radości tez tak mam
0
Może faktycznie to jest ten tydzień
0
@XBlairrX no zabawne, uśmiać się można
0
@RobiS mało podpowiedzi haha, sprawdź Candy Shop
0
@BarcaFan1998 hehe, czarne, hehe
0
@Thiago83 mój wujek tez by właśnie chciał, wyslesz mi to mu przekaże ? :)
0
@katalonczyk987 taka sytuacja, bo mnie tez ta ciekawość właśnie... wyślesz pw?
9
@BarcaInfo mozecie to tłumaczyć? I pisac co to za osoby wrzucają? Większość informacji jest nic nie warta, więc chociaż tyle by wystarczyło, dziękuję i pozdrawiam
1
@xofcbxo zapraszam do mojej Pszczyny! Piękne miasto, ale lepiej nie zimą, bo troszkę smog jest haha
0
@Hushovt zurg z Toy Story
0
Miałem dzisiaj jeden z lepszych snów jaki może się przytrafić. Real dostawał baty od kogoś, no piękne uczucie :D
0
@Nigaki musi być kolejna część Spidermana po tym co się stało w scenach po napisach w ostatniej części
2
@wpwelement nawet dzban nie można?
0
@LuisSalvano złodziej jesteś, paskudo jedna wrrrr, a sory wczułem się w rozmowę
0
Oglądał ktoś z was Toy Story 4? Jak wrażenia? Ja dorastałem z tym filmem, więc łezki poszły;/
0
@msmsms toy story. Bajka życia
0
@Kredon że nic mi więcej nie potrzeba
24
Nie mogę uwierzyć, że w pierwszym meczu w sezonie, w meczu, w którym to powinno się mieć największą wyobraźnię boiskową, chęć do grania po takiej przerwie, my gramy takie coś...
0
Czy coś mnie ominęło, skąd Xavi Simons w PSG jest? Nawet nie wiedziałem, przeciez on tak Barcę kochał...
2
@Transu96 Sergi Roberto i idealnie
1
@Grubson06 teraz juz wszytko wiem
0
@Wilczeq lekka przesada już;/
0
@Tiisso #śmieszekdekady
4
@Avada Kedavra jego zdanie po prostu, to juz banować za inne podejście trzeba?
0
@Dejvv od 2 miesięcy jest kluczowy ten tydzień
25
@Amicus_Fidelis jeden osiem l codziennie po 10 razy puszczaj i jakos zleci
0
@msmsms tak by było najlepiej
2
@msmsms si si si.
2
@Katalończyk 99 zrób coś takiego i wtedy to napisz:)
1
@BarcaInfo szkoda :(