MatiVEB25
Dołączył/a: październik 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Huawei mój telefon fajnie że może być z Barcą związany xd
0
Już się jedna ( jeden ) pochwaliła :-D
1
Dziękuję bardzo ;-)
37
Zostałam matką xd
0
A wiadome wyniki będą jutro o 5 ?
6
Ale zdecydowanie widać różnicę między pierwszą i drugą połową
0
Wreszcie xd !!!!!
1
2 minuta spotkania a ten mecz jest już ciekawszy niż mecz realu z leganes
1
I potem szpanować znajomym że się ma zdjęcie z Messim ;-)
0
Byłem 4 lata temu na Camp Nou, niesamowite przeżycie wszędzie puchary piękny stadion tylko mnie zdziwiła jedna rzecz, jak się zwiedzało museum na stadionie to była obok taka pani przy komputerze i facet z aparatem który był skierowany na green screen i chodziło tam oto że stoisz obok green screena i musisz być uśmiechnięty i tak jakby kogoś ręką za ramię trzymał i ci facet robił zdjęcie a pani na komputerze dawała ciebie obok Messiego że niby obok siebie. Super photoshop i to kosztowało 20 euro. W domu takie coś sobie mogę zrobić a tu na Camp Nou 20 euro, niewiem ale ja to jakoś zapamiętałem nawet cenę :-D
1
Pozamiatali. Dobrze że nie mam dziewczyny xd
0
Dzięki bo zawsze się zastanawiałem co to
1
Fajny quiz oczywiście 22/22 ale rób takich więcej. Wszędzie piłkarze Barcy tylko kiedy był Denis Suarez to ten Ronaldo xd
1
http://i.imgur.com/mW0koE5.jpg to?
6
Kurde jak ta strona realu tak będzie chodziła to do jutra jej mi się nie uda włączyć :-D
1
Marca jutro : Nieodgwizdany karny po faulu na Ronaldo itd. ... ;-)
4
Jezu... wpisuje stronę realu ładuje i ładuje i aż mi się telefon ściął :-D
2
Ale nigdy bym nie powiedział że legia tak zagra z realem nawet mogła wygrać a prawdę mówiąc to obstawiałem wynik 6:0. Dziękuję Legia
2
Jak ja to lubię jak wchodzę na notatnik a się nie da wejść xd
0
Hahaha legia kocham Ciebie
0
Dobrze już nie będę ;-)
0
Tak do meczu z City... popatrzcie na to tak jakby Barca wygrywała każdy mecz to by trochę było prawdę mówiąc nudno. A jak Barca przegra to się bardziej im kibicuje żeby mieli powrót do formy i to cieszy więc teraz po zwycięstwo z Sevillą
0
A zagra dziś Pazdan?
0
Tragedia. A Pique przed sezonem się wyśmiewał z realu że na city trafili i też by chciał trafić, no to se trafił. A tak do meczu do pierwsza połowa do 35 minuty fajnie grali potem to już każdy wie. Teraz tylko liczyć na wygranie z Sevillą i wyjście z dołka bo co to za kibic który nie wierzy we własny klub.Veb
0
No może mecz nie zachwycał ale i tak ważne 3 punkty. Nasi nie zabardzo biegali i się
zbytnio nie męczyli a w takim meczu z Granadą można sobie na takie coś pozwolić. Teraz tylko po zwycięstwo z City!!! Veb
2
Niewiem jak można być prezesem rozgrywek danej ligi i najlepszy zespół w tej lidze tak cisnąć. Może Barcy nie lubić i uwielbiać real ale żeby to tak pokazywać...
3
Jutro dzień roboty więc trzeba iść spać. Dobranoc cules ;-)
0
Mi tu w szczególności chodziło o to że real traci bramki z takimi legiami i leonesami
0
,,Według angielskich mediów FC Barcelona rozważa ściągnięcie w zimowym okienku transferowym Glena Johnsona ze Stoke City. 32-letni defensor wrócił do wysokiej formy, a dzięki kończącemu się niedługo kontraktowi byłby dla Barcelony niewielekim wydatkiem".
0
Ale teraz real dużo bramek traci nawet z taką Legią czy z Leonesą