0

Huawei mój telefon fajnie że może być z Barcą związany xd

0

Już się jedna ( jeden ) pochwaliła :-D

1

Dziękuję bardzo ;-)

37

Zostałam matką xd

0

A wiadome wyniki będą jutro o 5 ?

6

Ale zdecydowanie widać różnicę między pierwszą i drugą połową

0

Wreszcie xd !!!!!

1

2 minuta spotkania a ten mecz jest już ciekawszy niż mecz realu z leganes

1

I potem szpanować znajomym że się ma zdjęcie z Messim ;-)

0

Byłem 4 lata temu na Camp Nou, niesamowite przeżycie wszędzie puchary piękny stadion tylko mnie zdziwiła jedna rzecz, jak się zwiedzało museum na stadionie to była obok taka pani przy komputerze i facet z aparatem który był skierowany na green screen i chodziło tam oto że stoisz obok green screena i musisz być uśmiechnięty i tak jakby kogoś ręką za ramię trzymał i ci facet robił zdjęcie a pani na komputerze dawała ciebie obok Messiego że niby obok siebie. Super photoshop i to kosztowało 20 euro. W domu takie coś sobie mogę zrobić a tu na Camp Nou 20 euro, niewiem ale ja to jakoś zapamiętałem nawet cenę :-D

1

Pozamiatali. Dobrze że nie mam dziewczyny xd

0

Dzięki bo zawsze się zastanawiałem co to

1

Fajny quiz oczywiście 22/22 ale rób takich więcej. Wszędzie piłkarze Barcy tylko kiedy był Denis Suarez to ten Ronaldo xd

1

6

Kurde jak ta strona realu tak będzie chodziła to do jutra jej mi się nie uda włączyć :-D

1

Marca jutro : Nieodgwizdany karny po faulu na Ronaldo itd. ... ;-)

4

Jezu... wpisuje stronę realu ładuje i ładuje i aż mi się telefon ściął :-D

2

Ale nigdy bym nie powiedział że legia tak zagra z realem nawet mogła wygrać a prawdę mówiąc to obstawiałem wynik 6:0. Dziękuję Legia

2

Jak ja to lubię jak wchodzę na notatnik a się nie da wejść xd

0

Hahaha legia kocham Ciebie

0

Dobrze już nie będę ;-)

0

Tak do meczu z City... popatrzcie na to tak jakby Barca wygrywała każdy mecz to by trochę było prawdę mówiąc nudno. A jak Barca przegra to się bardziej im kibicuje żeby mieli powrót do formy i to cieszy więc teraz po zwycięstwo z Sevillą

0

A zagra dziś Pazdan?

0

Tragedia. A Pique przed sezonem się wyśmiewał z realu że na city trafili i też by chciał trafić, no to se trafił. A tak do meczu do pierwsza połowa do 35 minuty fajnie grali potem to już każdy wie. Teraz tylko liczyć na wygranie z Sevillą i wyjście z dołka bo co to za kibic który nie wierzy we własny klub.Veb

0

No może mecz nie zachwycał ale i tak ważne 3 punkty. Nasi nie zabardzo biegali i się
zbytnio nie męczyli a w takim meczu z Granadą można sobie na takie coś pozwolić. Teraz tylko po zwycięstwo z City!!! Veb

2

Niewiem jak można być prezesem rozgrywek danej ligi i najlepszy zespół w tej lidze tak cisnąć. Może Barcy nie lubić i uwielbiać real ale żeby to tak pokazywać...

3

Jutro dzień roboty więc trzeba iść spać. Dobranoc cules ;-)

0

Mi tu w szczególności chodziło o to że real traci bramki z takimi legiami i leonesami

0

,,Według angielskich mediów FC Barcelona rozważa ściągnięcie w zimowym okienku transferowym Glena Johnsona ze Stoke City. 32-letni defensor wrócił do wysokiej formy, a dzięki kończącemu się niedługo kontraktowi byłby dla Barcelony niewielekim wydatkiem".

0

Ale teraz real dużo bramek traci nawet z taką Legią czy z Leonesą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?