MatiVEB25
Dołączył/a: październik 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
I od jutra wygrywamy wszystko :-D
2
Idealne bardzo miłe dla oka jesteś w tym świetny ;-)
0
To świetna wiadomość Iniesta jest kluczowym zawodnikiem i te jego podania i przegląd pola napewno się przyda
0
Dzięki poprawione ;-)
0
Przed meczem z Sociedad prawie wszyscy mówili że ich rozjedziemy wygramy tam wreszcie a graliśmy fatalnie i ledwo punkt. Teraz widzę że nie którzy znowu piszą że real jest nasz będzie wygrana no jasne piszcie i myślcie co chcecie ale bądźmy obiektywni bo z taką grą to my tak wszystkich nie pokonamy więc teraz liczyć na cud bo na razie to my nie jesteśmy Barcą sprzed roku
4
I Hummells 2:1 szkoda
5
Jesteś jedynym kanałem na youtube gdzie czekam z niecierpliwością na film bo każdy to profeska, brawo ;-)
0
Super to się to ogląda najpierw leicester teraz red bull lipsk a nie zawsze bayern i kluby z najlepszej półki, ale oby takiej niespodzianki nie było w primera division tam bym wolał żeby barca zawsze wygrywała :-D
3
Żyła mój ulubieniec :-D
14
1
A jak wyglądało zadanie o tym meczu?
0
I 2:2 Bernat strzelił
0
Legia 24 stracone bramki
1
I proszę niespodzianka 2:1 dla Rostova :-D
0
Karny dla Rostova
0
Wszystkiego najlepszego życzę ci dobrej pracy bycia dumnym z barcy po każdym jej meczu i czego tam jeszcze chcesz ;-)
1
Świetne :-D Więcej takich rób bo ci to dobrze idzie
0
Ronaldo na ławce =-O niemożliwe xd
0
Dzisiaj chciałem zwycięstwa barcy wszczególności a pobocznie arsenalu borussi i atletico, sprawdziła się tylko borussia niestety :-\
1
Hat trick i manekin challeng super :'(
1
Jak jeszcze zagramy na anoeta jak zwykle a real wygra mamy -7 świetnie :-\
0
I ta cieszynka Ronaldo
1
Siiiiiii!!!!!! Znowu on...
1
Ronaldo?! Czemu
0
Mecz jest na żywo a tu ci ktoś go spojleruje xd
0
Kurde no ja chyba dźwięk wyłącze jak to wnerwia
2
Haha komentator podnosi głos co się dzieje a jeszcze nie rozegrali rzutu wolnego xd
3
Borussia 1:0!!!
0
Dobra idę oglądać borussie z bayernem oby ten mecz chociaż trochę mi humor poprawi :-\
1
Taki plus że jak jest jakiś mecz barcy i zagra tragicznie to przynajmniej da się włączyć stronę a jakby real z nimi tak zagrał to by dwa dni się ładowała ich strona