MatiVEB25
Dołączył/a: październik 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A kto by wtedy grał na prawej obronie?
0
I 3-0.
0
C ;-)
1
Świetne licze na więcej!
0
Dobrze że wygraliśmy ale zobaczcie sobie jak Nawałka późno robi zmiany to tak w każdym meczu jest :-\
0
" Savic z Champonship to znaczy ligi angielskiej"
" Jeśli się nie mylę to gra w Atletico z Simeone..."
Cały Hajto ;-)
0
Czyli Barca szuka trenera który siedzi na piłce... Ciekawe
1
Super wygrywamy ale jest jeden problem z tą formacją na Juventus tak wyjść napewno nie możemy ponieważ jest bardzo mało obrońców przy kontrach i latwo możemy bramke stracić
0
Polecam mieć kolegę ( fana realu ) który pisze mi że jest 4 lepszych zawodników niż Messi... i pisze Ramos Casemiro Modric Dybala... jeszcze napisał że Messi nic nie daje drużynie nie no załamałem się
0
Mój kolega kibic realu pisze do mnie wiesz czemu Barca dzisiaj nie wygrała? W weekendy nie idą przelewy... jeden taki mecz a oni ciągle o tym samym
1
Najgorzej jak jesteś na fejsie a tam posty o Barcie to wchodzę a tam co chwilę : " niesmak pozostaje, karny z kapelusza, Suarez to najgorszy nurek wszechczasów, karny dla PSG na ręce Mascherano, powinno być 4-2... " tego się czytać nie da dobrze że tutaj można spokojnie poczytać ;-)
44
Nie no to musi każdy przyznać ta strona jest niesamowita co chwilę nowe informacje jest la rambla i do tego takie ciekawostki jestem pełen podziwu moderatorów tej strony bo to co robicie to coś niesamowitego :-D
0
Kurde no Dariusz Żmudzki wrzucił skrót meczu ale od razu UEFA zablokowała szkoda :-\
2
To jest aż niemożliwe że już 3 godziny jestem na tej stronie i czytam komentarze :-D
11
Podziękujmy Matsowi kiedy było 3-1 obronił sam na sam jakby tego nie zrobił to wtedy byśmy napewno nie odrobili
1
Mogę się założyć że real w życiu by tego nie odrobił na naszym miejscu
4
Oni w tej 88 minucie jeszcze nie wierzyli tylko ten gol Neymara uniósł ich i poszło :-D
0
Roberto też jakie wejście miał
1
Ciekawe co teraz Ramos robi ;-)
0
Wreszcie mogę to napisać... po tryplet dla luczo
0
Od dzisiaj uwielbiam dzień kobiet :-D
1
Jak oni to zrobili?! 6 bramek PSG i to w takim stylu! Kocham was i nigdy nie opuszczę VeB!!!
2
I te słowa komentatora po golu na 4:1"gol na otarcie łez" ;-)
2
Najlepsze to kiedy PSG strzelilo i wszyscy już im dziękują za walke i że to boli szczerze? Też tak mówiłem a tu nagle Neymar wolny i CUD!!
0
Boziu 3 gole w siedem minut ja płacze!!!
3
Nigdy bym nie pomyślał że będę czekał na jakiś mecz bardziej niecierpliwie niż na El Clasico lub jakiś finał... a jednak :-D
3
Messi chce pozostać półbogiem? Przecież on jest ale bogiem ;-)
0
Teraz to już Napoli straciła wiarę w siebie i już nie będą grać :-\
0
Teraz 4 gole muszą strzelić... żegnamy Napoli
0
No chyba nie