0

A kto by wtedy grał na prawej obronie?

0

I 3-0.

0

C ;-)

1

Świetne licze na więcej!

0

Dobrze że wygraliśmy ale zobaczcie sobie jak Nawałka późno robi zmiany to tak w każdym meczu jest :-\

0

" Savic z Champonship to znaczy ligi angielskiej"
" Jeśli się nie mylę to gra w Atletico z Simeone..."
Cały Hajto ;-)

0

Czyli Barca szuka trenera który siedzi na piłce... Ciekawe

1

Super wygrywamy ale jest jeden problem z tą formacją na Juventus tak wyjść napewno nie możemy ponieważ jest bardzo mało obrońców przy kontrach i latwo możemy bramke stracić

0

Polecam mieć kolegę ( fana realu ) który pisze mi że jest 4 lepszych zawodników niż Messi... i pisze Ramos Casemiro Modric Dybala... jeszcze napisał że Messi nic nie daje drużynie nie no załamałem się

0

Mój kolega kibic realu pisze do mnie wiesz czemu Barca dzisiaj nie wygrała? W weekendy nie idą przelewy... jeden taki mecz a oni ciągle o tym samym

1

Najgorzej jak jesteś na fejsie a tam posty o Barcie to wchodzę a tam co chwilę : " niesmak pozostaje, karny z kapelusza, Suarez to najgorszy nurek wszechczasów, karny dla PSG na ręce Mascherano, powinno być 4-2... " tego się czytać nie da dobrze że tutaj można spokojnie poczytać ;-)

44

Nie no to musi każdy przyznać ta strona jest niesamowita co chwilę nowe informacje jest la rambla i do tego takie ciekawostki jestem pełen podziwu moderatorów tej strony bo to co robicie to coś niesamowitego :-D

0

Kurde no Dariusz Żmudzki wrzucił skrót meczu ale od razu UEFA zablokowała szkoda :-\

2

To jest aż niemożliwe że już 3 godziny jestem na tej stronie i czytam komentarze :-D

11

Podziękujmy Matsowi kiedy było 3-1 obronił sam na sam jakby tego nie zrobił to wtedy byśmy napewno nie odrobili

1

Mogę się założyć że real w życiu by tego nie odrobił na naszym miejscu

4

Oni w tej 88 minucie jeszcze nie wierzyli tylko ten gol Neymara uniósł ich i poszło :-D

0

Roberto też jakie wejście miał

1

Ciekawe co teraz Ramos robi ;-)

0

Wreszcie mogę to napisać... po tryplet dla luczo

0

Od dzisiaj uwielbiam dzień kobiet :-D

1

Jak oni to zrobili?! 6 bramek PSG i to w takim stylu! Kocham was i nigdy nie opuszczę VeB!!!

2

I te słowa komentatora po golu na 4:1"gol na otarcie łez" ;-)

2

Najlepsze to kiedy PSG strzelilo i wszyscy już im dziękują za walke i że to boli szczerze? Też tak mówiłem a tu nagle Neymar wolny i CUD!!

0

Boziu 3 gole w siedem minut ja płacze!!!

3

Nigdy bym nie pomyślał że będę czekał na jakiś mecz bardziej niecierpliwie niż na El Clasico lub jakiś finał... a jednak :-D

3

Messi chce pozostać półbogiem? Przecież on jest ale bogiem ;-)

0

Teraz to już Napoli straciła wiarę w siebie i już nie będą grać :-\

0

Teraz 4 gole muszą strzelić... żegnamy Napoli

0

No chyba nie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?