2

Kupmy jeszcze Teveza będzie wesoło

0

Ehh... w końcu musiałem to zobaczyć najpierw 3-1z realem a nasza riposta to Paulinho nie mam słów

0

Patrząc na naszą grę i myśląc że naszym transferem będzie Paulinho to mnie strzeli

0

Przecież na to sie patrzeć nie dało, Biali się z nas śmieją a my w 10 z pomocą sędziego... nie mam słów na to, mam nadzieję że Barca w tym sezonie tak nie będzie wyglądać

0

Lukaku nie najlepiej zaczyna w nowym klubie szkoda

0

Isco...

1

Tylko wrzutki tylko a zawsze skuteczne nie rozumiem tego :-\

0

Wreszcie się wstrzelił

0

Jak w zeszłym sezonie Sergio nie strzelił nic tak teraz co zmieścił na początku sezonu :-D

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Eleven Sport :-)

11

Przy szejku o Bogu mówi fajnie :-D

5

Jak sie tłumaczy, że nie przyszedł tu dla pieniędzy xd

4

Pomimo tego że Neymar mnie już strasznie denerwował i chciałem żeby już odszedł tak jednak smutno mi i przykro że już nie zobaczę w koszulce Barcelony, tak czy inaczej powodzenia w PSG Ney ;-)

0

Prawonożny.

1

Na wikipedii fajne nazwy klubów zawodników, patrzcie na Coutinho lub na przykład Verrattiego :-D

11

Pep? Nie ten Manchester xd

0

Zostaw Mane ;-)

0

Formacja 4231?

1

Coutinho LŚO? Lewa środkowa obrona xd

39

Mój telefon ma wyczucie czasu... Słucham muzyki, wchodzę na stronę, patrzę a tamty Semedo fichado i mi się hymn Barcy włączył :-D

0

Pisze komentarz żeby sprawdzić rano bo teraz nie mam zbytnio ochoty ;-)

0

Ja dobrze rozumiem że Verratti prosi Barcę o to, żeby ona prowadziła rozmowy z PSG bo w tej chwili wolą oni Paulinho?!

0

Ja bym za Sigurdsona dał ifa Gundogana niesamowity ;-)

0

Zaś powiedział truskawka na torcie ehh dzisiaj jeszcze nie raz coś takiego usłyszymy

2

Nasz najlepszy transfer ;-)

0

I ci komentatorzy mają komentować ligę mistrzów?! Dobrze że dzisiaj chociaż kadra się pokazała z dobrej strony...

18

Dzisiaj najlepszy Borek cytuje : " Teodorczyk gwiazda Anderlechtu 30 goli 5 bramek " xdd

2

Najlepszy bez dwóch zdań Siemaszko ;-)

0

A co kibic Realu dzwoni? ;-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?