MatiVEB25
Dołączył/a: październik 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Kupmy jeszcze Teveza będzie wesoło
0
Ehh... w końcu musiałem to zobaczyć najpierw 3-1z realem a nasza riposta to Paulinho nie mam słów
0
Patrząc na naszą grę i myśląc że naszym transferem będzie Paulinho to mnie strzeli
0
Przecież na to sie patrzeć nie dało, Biali się z nas śmieją a my w 10 z pomocą sędziego... nie mam słów na to, mam nadzieję że Barca w tym sezonie tak nie będzie wyglądać
0
Lukaku nie najlepiej zaczyna w nowym klubie szkoda
0
Isco...
1
Tylko wrzutki tylko a zawsze skuteczne nie rozumiem tego :-\
0
Wreszcie się wstrzelił
0
Jak w zeszłym sezonie Sergio nie strzelił nic tak teraz co zmieścił na początku sezonu :-D
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Eleven Sport :-)
11
Przy szejku o Bogu mówi fajnie :-D
5
Jak sie tłumaczy, że nie przyszedł tu dla pieniędzy xd
4
Pomimo tego że Neymar mnie już strasznie denerwował i chciałem żeby już odszedł tak jednak smutno mi i przykro że już nie zobaczę w koszulce Barcelony, tak czy inaczej powodzenia w PSG Ney ;-)
0
Prawonożny.
1
Na wikipedii fajne nazwy klubów zawodników, patrzcie na Coutinho lub na przykład Verrattiego :-D
11
Pep? Nie ten Manchester xd
0
Zostaw Mane ;-)
0
Formacja 4231?
1
Coutinho LŚO? Lewa środkowa obrona xd
39
Mój telefon ma wyczucie czasu... Słucham muzyki, wchodzę na stronę, patrzę a tamty Semedo fichado i mi się hymn Barcy włączył :-D
0
Pisze komentarz żeby sprawdzić rano bo teraz nie mam zbytnio ochoty ;-)
0
Ja dobrze rozumiem że Verratti prosi Barcę o to, żeby ona prowadziła rozmowy z PSG bo w tej chwili wolą oni Paulinho?!
0
Ja bym za Sigurdsona dał ifa Gundogana niesamowity ;-)
0
Zaś powiedział truskawka na torcie ehh dzisiaj jeszcze nie raz coś takiego usłyszymy
2
Nasz najlepszy transfer ;-)
0
I ci komentatorzy mają komentować ligę mistrzów?! Dobrze że dzisiaj chociaż kadra się pokazała z dobrej strony...
18
Dzisiaj najlepszy Borek cytuje : " Teodorczyk gwiazda Anderlechtu 30 goli 5 bramek " xdd
2
Najlepszy bez dwóch zdań Siemaszko ;-)
0
A co kibic Realu dzwoni? ;-)