0

Niee xD po prostu widziałem z tym Kariusem co napisali to sobie pomyślałem, że z Ramosem też coś będzie

0

Popatrzcie sobie na Wikipedii co napisali o Ramosie:D

0

To wszystkiego najlepszego ;)

0

Przecież my manite dostaniemy...

0

Po meczu dzięki za lige bez porażki zajebiscie

0

Comeback is rea...... taaa świetnie

0

Pamiętacie może co zrobił Pique po czerwonej kartce dla Roberto? Zaczął klaskać... myślicie, że mogą jeszcze go za to ukarać czy już nie bo tego nie było w protokole pomeczowym?

10

"Nie czułem, żeby Roberto uderzył mnie w twarz..."
Ale jak niby dostał to się trzymał za nią i ruszał tą szczęką jakby miała odpaść.

64

Ja bym chciał pochwalić Semedo... gość wchodzi w drugiej połowie i napoczyna nam akcje, napędza, mija i nie popełnia błędów w obronie. Wykorzystajmy to, że mamy takiego zawodnika i stawiajmy na niego częściej.

0

Koniec! Mane i Liverpool już w finale (raczej)

6

Ważne, że wtedy z karnego strzelił ;)

2

Mascherano strzelił pierwszego gola w swoim nowym klubie :D

2

A tobie co? Sugerujesz nam coś? ;)

0

Co sądzicie o grze Dembele? Moim zdaniem na razie nie powala... zbyt dużo strat i błędów popełnia.

2

Tak mi sie wydaje że Barca chce pomóc Depor się utrzymać... tak jak to było kiedyś.

2

Mundo Deportivo jaka odmiana zaczęli robić okładki o Realu... w sumie dobrze bo Madrycie pismaki już od dawna robiły o Barcelonie.

1

I Girona i Espanyol i Leganes... ;)

0

Już nie przesadzaj. 1-0 nie doobronienia czy co?

0

Nie chce go znowu na skrzydle widzieć... a wczorajszy mecz pokazał nam jak ważny dla nas jest.

0

A Suarez?

0

Ciężka sprawa... najważniejsze żebyś opanował całą sytuację i zachował spokój. Nic innego niż życzyć Tobie powodzenia mi nie zostaje. Trzymaj się!

5

Z tą najpiękniejszą bramką w historii futbolu to troszkę przesadziłeś... owszem jedna z piękniejszych, ale z pewnością nie najpiękniejsza.

0

Weźcie go na quicksella czy coś... co Andre Gomes w tym klubie nadal robi.

0

Czy jest jakaś platforma na której bym mógł obejrzeć La Lige, Puchar Króla i Champions League?

0

Ale wiesz, że mecze nie będą na Polsacie? Tylko na innych kanałach od Polsatu najprawdopodobniej PPV będzie. A co do meczów La Ligi mi nie chodzi o to, że dobrze, że na dwóch stacjach, ale dobrze, że wrócił Canal+ do transmitowania.

2

Ale zmiany... najpierw Liga Mistrzów w Polsacie a teraz powrót La Ligi do Canal+. W sumie cieszę się bo na Canal+ zawsze była fajna atmosfera.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Bo to lepiej zwalić winę na sędziego,że fart itd. Nie potrafią zrozumieć tego, że Juve zepsuło i tyle.

0

Zrobili tooo !!!! Co tu sie dzieje

1

To jest przykre, ale staliśmy się średniakiem europejskim. Na krajowym podwórku nam idzie bardzo dobrze jednak w Europejskich rozgrywkach nasza gra nie powala. Niestety, ale trzeba zmian bo tak wielki klub jak FC Barcelona nie może co roku odpadać w 1/4.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?