MatiVEB25
Dołączył/a: październik 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niee xD po prostu widziałem z tym Kariusem co napisali to sobie pomyślałem, że z Ramosem też coś będzie
0
Popatrzcie sobie na Wikipedii co napisali o Ramosie:D
0
To wszystkiego najlepszego ;)
0
Przecież my manite dostaniemy...
0
Po meczu dzięki za lige bez porażki zajebiscie
0
Comeback is rea...... taaa świetnie
0
Pamiętacie może co zrobił Pique po czerwonej kartce dla Roberto? Zaczął klaskać... myślicie, że mogą jeszcze go za to ukarać czy już nie bo tego nie było w protokole pomeczowym?
10
"Nie czułem, żeby Roberto uderzył mnie w twarz..."
Ale jak niby dostał to się trzymał za nią i ruszał tą szczęką jakby miała odpaść.
64
Ja bym chciał pochwalić Semedo... gość wchodzi w drugiej połowie i napoczyna nam akcje, napędza, mija i nie popełnia błędów w obronie. Wykorzystajmy to, że mamy takiego zawodnika i stawiajmy na niego częściej.
0
Koniec! Mane i Liverpool już w finale (raczej)
6
Ważne, że wtedy z karnego strzelił ;)
2
Mascherano strzelił pierwszego gola w swoim nowym klubie :D
2
A tobie co? Sugerujesz nam coś? ;)
0
Co sądzicie o grze Dembele? Moim zdaniem na razie nie powala... zbyt dużo strat i błędów popełnia.
2
Tak mi sie wydaje że Barca chce pomóc Depor się utrzymać... tak jak to było kiedyś.
2
Mundo Deportivo jaka odmiana zaczęli robić okładki o Realu... w sumie dobrze bo Madrycie pismaki już od dawna robiły o Barcelonie.
1
I Girona i Espanyol i Leganes... ;)
0
Już nie przesadzaj. 1-0 nie doobronienia czy co?
0
Nie chce go znowu na skrzydle widzieć... a wczorajszy mecz pokazał nam jak ważny dla nas jest.
0
A Suarez?
0
Ciężka sprawa... najważniejsze żebyś opanował całą sytuację i zachował spokój. Nic innego niż życzyć Tobie powodzenia mi nie zostaje. Trzymaj się!
5
Z tą najpiękniejszą bramką w historii futbolu to troszkę przesadziłeś... owszem jedna z piękniejszych, ale z pewnością nie najpiękniejsza.
0
Weźcie go na quicksella czy coś... co Andre Gomes w tym klubie nadal robi.
0
Czy jest jakaś platforma na której bym mógł obejrzeć La Lige, Puchar Króla i Champions League?
0
Ale wiesz, że mecze nie będą na Polsacie? Tylko na innych kanałach od Polsatu najprawdopodobniej PPV będzie. A co do meczów La Ligi mi nie chodzi o to, że dobrze, że na dwóch stacjach, ale dobrze, że wrócił Canal+ do transmitowania.
2
Ale zmiany... najpierw Liga Mistrzów w Polsacie a teraz powrót La Ligi do Canal+. W sumie cieszę się bo na Canal+ zawsze była fajna atmosfera.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Bo to lepiej zwalić winę na sędziego,że fart itd. Nie potrafią zrozumieć tego, że Juve zepsuło i tyle.
0
Zrobili tooo !!!! Co tu sie dzieje
1
To jest przykre, ale staliśmy się średniakiem europejskim. Na krajowym podwórku nam idzie bardzo dobrze jednak w Europejskich rozgrywkach nasza gra nie powala. Niestety, ale trzeba zmian bo tak wielki klub jak FC Barcelona nie może co roku odpadać w 1/4.