MatiVEB25
Dołączył/a: październik 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Teraz tylko mogę powiedzieć jedno... gratuluję Realowi mistrzowstwa
0
Przecież to jest dno!
12
A Monaco mistrzem Francji! Gratuluję
0
Koniec pewny !
2
Przecież to widać że to jest pod Real!
0
Jaki ten Guidetti to cieć drewno itd. Przez niego gol padł jeszcze Ronaldo
0
Gol gol gol gol!!! Oni jeszcze przejdą! :-D
9
Ale przecież Ronaldo potrafi się znaleźć w odpowiednim czasie i miejcu na boisku i tyle! Tak to macha łapami poza tym a Messi tworzy akcje, napędza drużynę, strzela, asystuje, ja niewiem co on ma jeszcze robić żeby tą złotą piłkę dostać, nikt tego nie widzi?!
0
Pewnie będzie PPV w finale
0
Mógłby mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tą ligą mistrzów?
5
Obliczenia jak Hajto ;-)
0
Czemu tak dużo osób pisze że Messi najlepszy Król a potem komentarze jeden taki mecz zagrał od 3 lat nie ma formy wiem bzdury ale to jednak denerwuje te głupoty ;-)
2
On się nawet nie uśmiechał :-D niesamowity
0
Gomes na plus fajnie nakręcał akcje, Ter Stegen co tu dużo mówić niesamowity! Przy tym strzale głową Benzemy, a Messi... Bóg piłki nożnej i z tym każdy się powinien zgodzić
0
To wszystko wina Marcelo... jakby nie walnął Messiego to by furii nie miał i ich zmiażdżył!
0
Bramki w końcówkach bardziej cieszą niż zabicie wcześniej meczu :-D
3
Trzeba to przyznać 10 dla Messiego to pewne ale drugi najlepszy Ter Stegen
3
Teraz Ramos 3 mecze będzie sprawiedliwie
0
Ale jak Busquets niecelnie podaje :-\
5
Niestety Salzburg prowadzi
0
Ja nie mogę.
0
I teraz Monaco ;-)
1
Gadają gadają a prawdę mówiąc nikogo to nie obchodzi pewnie tych na tej sali też...
0
Musimy przyznać, że komentatorzy fajnie komentowali mówili że Real wygrał dzięki sędziemu ;-)
2
Ronaldo pogrążył... na farcie strzelił 3 gole a tak cały mecz grał tragicznie nie umiał nikogo ominąć wywalał się denerwował się a trafił 3 gole niesprawiedliwe :-\
13
Ale to trzeba przyznać Marcelo jest niesamowity co on dzisiaj wyprawiał
0
Grałem w fife symulacje w pierwszym meczu wygrałem 4-1 Juventusem a w drugim 6-1 Barcą ten pierwszy wynik bardzo podobny a drugi mam nadzieję taki będzie ;-)
0
My teraz cały czas musimy wierzyć w cudy... Niestety to prawda i w lidze i w lidze mistrzów
0
Przez tą porażkę zobaczyłem jak bardzo kocham Barce zależy mi na niej i to jak bardzo :-\
0
Jak tak można...?! Real traci punkty cieszyłem się jak niewiem i tylko czekać na zwycięstwo Barcy po pięknym meczu z Sevillą a tu grali na stojącą wogole nie biegali co chwile kiwki, złe podania i zamiast być na pierwszym miejscu, mamy 3 punkty straty a real ma jeszcze mecz zaległy :'(