4

Teraz tylko mogę powiedzieć jedno... gratuluję Realowi mistrzowstwa

0

Przecież to jest dno!

12

A Monaco mistrzem Francji! Gratuluję

0

Koniec pewny !

2

Przecież to widać że to jest pod Real!

0

Jaki ten Guidetti to cieć drewno itd. Przez niego gol padł jeszcze Ronaldo

0

Gol gol gol gol!!! Oni jeszcze przejdą! :-D

9

Ale przecież Ronaldo potrafi się znaleźć w odpowiednim czasie i miejcu na boisku i tyle! Tak to macha łapami poza tym a Messi tworzy akcje, napędza drużynę, strzela, asystuje, ja niewiem co on ma jeszcze robić żeby tą złotą piłkę dostać, nikt tego nie widzi?!

0

Pewnie będzie PPV w finale

0

Mógłby mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tą ligą mistrzów?

5

Obliczenia jak Hajto ;-)

0

Czemu tak dużo osób pisze że Messi najlepszy Król a potem komentarze jeden taki mecz zagrał od 3 lat nie ma formy wiem bzdury ale to jednak denerwuje te głupoty ;-)

2

On się nawet nie uśmiechał :-D niesamowity

0

Gomes na plus fajnie nakręcał akcje, Ter Stegen co tu dużo mówić niesamowity! Przy tym strzale głową Benzemy, a Messi... Bóg piłki nożnej i z tym każdy się powinien zgodzić

0

To wszystko wina Marcelo... jakby nie walnął Messiego to by furii nie miał i ich zmiażdżył!

0

Bramki w końcówkach bardziej cieszą niż zabicie wcześniej meczu :-D

3

Trzeba to przyznać 10 dla Messiego to pewne ale drugi najlepszy Ter Stegen

3

Teraz Ramos 3 mecze będzie sprawiedliwie

0

Ale jak Busquets niecelnie podaje :-\

5

Niestety Salzburg prowadzi

0

Ja nie mogę.

0

I teraz Monaco ;-)

1

Gadają gadają a prawdę mówiąc nikogo to nie obchodzi pewnie tych na tej sali też...

0

Musimy przyznać, że komentatorzy fajnie komentowali mówili że Real wygrał dzięki sędziemu ;-)

2

Ronaldo pogrążył... na farcie strzelił 3 gole a tak cały mecz grał tragicznie nie umiał nikogo ominąć wywalał się denerwował się a trafił 3 gole niesprawiedliwe :-\

13

Ale to trzeba przyznać Marcelo jest niesamowity co on dzisiaj wyprawiał

0

Grałem w fife symulacje w pierwszym meczu wygrałem 4-1 Juventusem a w drugim 6-1 Barcą ten pierwszy wynik bardzo podobny a drugi mam nadzieję taki będzie ;-)

0

My teraz cały czas musimy wierzyć w cudy... Niestety to prawda i w lidze i w lidze mistrzów

0

Przez tą porażkę zobaczyłem jak bardzo kocham Barce zależy mi na niej i to jak bardzo :-\

0

Jak tak można...?! Real traci punkty cieszyłem się jak niewiem i tylko czekać na zwycięstwo Barcy po pięknym meczu z Sevillą a tu grali na stojącą wogole nie biegali co chwile kiwki, złe podania i zamiast być na pierwszym miejscu, mamy 3 punkty straty a real ma jeszcze mecz zaległy :'(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?