0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Już jest od tygodnia

0

Szybko pisałem więc nie widziałem :-D

0

Mbappe gol!

0

Goooooool!!!!

2

Andre Gomes jeszcze był...

85

Spotkania o takiej godzinie tracą na atmosferze... niestety wszystko robione dla pieniędzy.

0

No i fajnie chociaż pomarzyć można :-D

0

Marzyć mogę i mi nikt nie zabroni :-P

4

Jak ja chce Lemara... proszę :-\

38

Mbappe dostał ofertę od Realu, marzył żeby tam grać, ale nagle oferta 2x większa i od razu PSG. To pokazuje dzisiejszy futbol :-\

0

Ja tam gratuluję Benzemie... to on zadecydował o wyniku

10

Cieszę się ale jednak przeszłość mnie już czegoś nauczyła :-\

4

Obyśmy nie przegrali z Finlandią, bo wtedy to już kompromitacja będzie

0

Według mnie gdyby Messi dziś nie grał to by nie było zwycięstwa :-\ . On przyspieszał akcje jako jedyny i czasem Iniesta. Mam nadzieję, że jak będzie grał Dembele i przyjdzie Coutinho to oni też będą umieli przyspieszać akcję, bo w tym mamy problem.

0

Dzięki za poprawę jak ja mogłem tak napisać :O

0

Cały czas podają nudna gra

0

Oby dał dużo do jakości :-)

0

Polsat.

3

Ogląda ktoś siatkarzy?

0

Teodorczyk się z Lewym spotka :-D

0

Źle się na tej stronie dzieje, niektóre komentarze psują tę stronę i zniechęcają innych do dalszego czytania więc najpierw się zastanówcie co piszecie i czy to ma sens a później piszcie. Troll jak już jest musi być oryginalny, aby móc rozśmieszyć, nic na siłę. Wiem, że to internet i każdy chcę zabłysnąć, ale chociaż pomyślcie czy dobrze na tym wyjdziecie.

0

Seri-Taak
Di Maria-Niee!

0

Poraz kolejny ktoś się pyta... to fejk

0

Chodzi o Dembele i Seriego? ;-)

1

Real grał dzisiaj taki piękny futbol, Barca podejścia nie miała niestety, mam chociaż nadzieję że będą te transfery i nie będzie to już kwestia godzin i da radę tą kadrę naprawić

1

Czemu my mamy takich słabych graczy?! To jest FC BARCELONA! Jeden z lepszych klubów na świecie nie może tak grać. Nie grajmy cały czas na Messiego bo wszyscy go kryją trzeba ten klub jak najszybciej odświeżyć wierzę, że się uda

0

Dziwie sie jednego... co ten okularnik nadal robi w Barcelonie za prezydenta?

1

Real gra taki piękny futbol a my tak fatalnie nawet Messi a pomyśleć, że kiedyś było inaczej...

1

To jest świetne :-D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?