MatiVEB25
Dołączył/a: październik 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Już jest od tygodnia
0
Szybko pisałem więc nie widziałem :-D
0
Mbappe gol!
0
Goooooool!!!!
2
Andre Gomes jeszcze był...
85
Spotkania o takiej godzinie tracą na atmosferze... niestety wszystko robione dla pieniędzy.
0
No i fajnie chociaż pomarzyć można :-D
0
Marzyć mogę i mi nikt nie zabroni :-P
4
Jak ja chce Lemara... proszę :-\
38
Mbappe dostał ofertę od Realu, marzył żeby tam grać, ale nagle oferta 2x większa i od razu PSG. To pokazuje dzisiejszy futbol :-\
0
Ja tam gratuluję Benzemie... to on zadecydował o wyniku
10
Cieszę się ale jednak przeszłość mnie już czegoś nauczyła :-\
4
Obyśmy nie przegrali z Finlandią, bo wtedy to już kompromitacja będzie
0
Według mnie gdyby Messi dziś nie grał to by nie było zwycięstwa :-\ . On przyspieszał akcje jako jedyny i czasem Iniesta. Mam nadzieję, że jak będzie grał Dembele i przyjdzie Coutinho to oni też będą umieli przyspieszać akcję, bo w tym mamy problem.
0
Dzięki za poprawę jak ja mogłem tak napisać :O
0
Cały czas podają nudna gra
0
Oby dał dużo do jakości :-)
0
Polsat.
3
Ogląda ktoś siatkarzy?
0
Teodorczyk się z Lewym spotka :-D
0
Źle się na tej stronie dzieje, niektóre komentarze psują tę stronę i zniechęcają innych do dalszego czytania więc najpierw się zastanówcie co piszecie i czy to ma sens a później piszcie. Troll jak już jest musi być oryginalny, aby móc rozśmieszyć, nic na siłę. Wiem, że to internet i każdy chcę zabłysnąć, ale chociaż pomyślcie czy dobrze na tym wyjdziecie.
0
Seri-Taak
Di Maria-Niee!
0
Poraz kolejny ktoś się pyta... to fejk
0
Chodzi o Dembele i Seriego? ;-)
1
Real grał dzisiaj taki piękny futbol, Barca podejścia nie miała niestety, mam chociaż nadzieję że będą te transfery i nie będzie to już kwestia godzin i da radę tą kadrę naprawić
1
Czemu my mamy takich słabych graczy?! To jest FC BARCELONA! Jeden z lepszych klubów na świecie nie może tak grać. Nie grajmy cały czas na Messiego bo wszyscy go kryją trzeba ten klub jak najszybciej odświeżyć wierzę, że się uda
0
Dziwie sie jednego... co ten okularnik nadal robi w Barcelonie za prezydenta?
1
Real gra taki piękny futbol a my tak fatalnie nawet Messi a pomyśleć, że kiedyś było inaczej...
1
To jest świetne :-D