MatiVEB25
Dołączył/a: październik 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jak przeczytałem, że Messi trenuje z Hulkiem to mi się na chwilę słabo zrobiło, dopiero po włączeniu ulga, że to tylko pies :D
16
Niewiem co wy z tym Rabiotem macie. Mi sie ten piłkarz osobiście nie podoba pod względem jego gry, nie pasuje on do Barcelony, ale cóż pożyjemy zobaczymy :)
0
Dobra już wiem na Youtubie :D
1
Na jakim kanale będzie mecz telewizja vs gwiazdy?
0
50 milionów.
0
Jaki dupny tablet :0
1
Ja rozumiem, że sie moge czepiać ale nazwiska piszemy wielką, więc Messi :)
21
Wieczór* La Rambla bawi i uczy :)
0
I znowu trzeba czekać 4 lata na następny mundial... nie smućcie się z powodu Chorwacji a cieszcie się, że możemy oglądać ten piękny futbol, bo mamy okazje go oglądać raz na 4 lata.
0
Wszyscy tylko nie Niemcy ;/
0
Chyba wiadomo o co chodzi ;)
4
Dziewczyna mi napisała, że chce być moim przyjacielem, gorszego tekstu od dziewczyny chyba nie ma :(
11
Że wam się chce o 1w nocy wrzucać artykuły. Naprawdę ode mnie wielki szacun :)
1
A co wtedy z sezonem klubowym? Mecze w lidze będą w wakacje?
0
A co z Grabarą? ;)
3
Mam do was propozycję. Olewajcie te wszystkie spekulacje transferowe, bo tego za dużo. Lenglet miał być kwestią godzin tydzień temu a teraz jest na lotnisku z drużyną... lepiej czekać na oficjalki i nie wierzyć w żadne plotki.
21
Wow świetne. Sam to wymyśliłeś?
3
Casemiro :)
0
Nie wydaje mi sie, żeby taka organizacja jaką jest FIFA takie zdjęcie Neymara wkleiła :)
0
Strejlau :)
0
Że jak? W ofenzywie i defenzywie? Polecam uczęszczać i słuchać na lekcji polskiego lub poczytać pare komentarzy tutaj, aby lepiej zapoznać się z naszym pięknym językiem :)
0
Czemu teraz jest burza... i mecz przerywa akurat ten najlepszy.
1
Moim zdaniem właśnie najbardziej ;D
2
Kurcze ale dzisiaj słabe mecze... same 1:0, tyle dobrze, że chociaż jakieś gole są, ale te mecze na razie to pociecha dla oczu nie jest.
2
Co wy macie do Milika? On jest po dwóch ciężkich i długich kontuzjach, więc jeszcze wraca do formy a to, że trener na niego postawił to już kompletnie inna sprawa...
2
I jeszcze Ballack
0
Tego jeszcze nikt nie napisał na tej stronie
1
Ależ to szybko zleciało... znowu będziemy codziennie pisać: Kwestia godzin, polajkował zdjęcie! Już jest nasz, itd.
0
Ja rozumiem że mogłeś przez to "skisnąć" no, ale ludzie ile można to samo wrzucać. Jak ciebie nie było to wystarczy zjechać trochę w dół i jest masa tych komentarzy o wypowiedzi Ronaldo.
24
Napewno wygra z bramką Ronaldo czy tam Bale'a