2

Jak przeczytałem, że Messi trenuje z Hulkiem to mi się na chwilę słabo zrobiło, dopiero po włączeniu ulga, że to tylko pies :D

16

Niewiem co wy z tym Rabiotem macie. Mi sie ten piłkarz osobiście nie podoba pod względem jego gry, nie pasuje on do Barcelony, ale cóż pożyjemy zobaczymy :)

0

Dobra już wiem na Youtubie :D

1

Na jakim kanale będzie mecz telewizja vs gwiazdy?

0

50 milionów.

0

Jaki dupny tablet :0

1

Ja rozumiem, że sie moge czepiać ale nazwiska piszemy wielką, więc Messi :)

21

Wieczór* La Rambla bawi i uczy :)

0

I znowu trzeba czekać 4 lata na następny mundial... nie smućcie się z powodu Chorwacji a cieszcie się, że możemy oglądać ten piękny futbol, bo mamy okazje go oglądać raz na 4 lata.

0

Wszyscy tylko nie Niemcy ;/

0

Chyba wiadomo o co chodzi ;)

4

Dziewczyna mi napisała, że chce być moim przyjacielem, gorszego tekstu od dziewczyny chyba nie ma :(

11

Że wam się chce o 1w nocy wrzucać artykuły. Naprawdę ode mnie wielki szacun :)

1

A co wtedy z sezonem klubowym? Mecze w lidze będą w wakacje?

0

A co z Grabarą? ;)

3

Mam do was propozycję. Olewajcie te wszystkie spekulacje transferowe, bo tego za dużo. Lenglet miał być kwestią godzin tydzień temu a teraz jest na lotnisku z drużyną... lepiej czekać na oficjalki i nie wierzyć w żadne plotki.

21

Wow świetne. Sam to wymyśliłeś?

3

Casemiro :)

0

Nie wydaje mi sie, żeby taka organizacja jaką jest FIFA takie zdjęcie Neymara wkleiła :)

0

Strejlau :)

0

Że jak? W ofenzywie i defenzywie? Polecam uczęszczać i słuchać na lekcji polskiego lub poczytać pare komentarzy tutaj, aby lepiej zapoznać się z naszym pięknym językiem :)

0

Czemu teraz jest burza... i mecz przerywa akurat ten najlepszy.

1

Moim zdaniem właśnie najbardziej ;D

2

Kurcze ale dzisiaj słabe mecze... same 1:0, tyle dobrze, że chociaż jakieś gole są, ale te mecze na razie to pociecha dla oczu nie jest.

2

Co wy macie do Milika? On jest po dwóch ciężkich i długich kontuzjach, więc jeszcze wraca do formy a to, że trener na niego postawił to już kompletnie inna sprawa...

2

I jeszcze Ballack

0

Tego jeszcze nikt nie napisał na tej stronie

1

Ależ to szybko zleciało... znowu będziemy codziennie pisać: Kwestia godzin, polajkował zdjęcie! Już jest nasz, itd.

0

Ja rozumiem że mogłeś przez to "skisnąć" no, ale ludzie ile można to samo wrzucać. Jak ciebie nie było to wystarczy zjechać trochę w dół i jest masa tych komentarzy o wypowiedzi Ronaldo.

24

Napewno wygra z bramką Ronaldo czy tam Bale'a

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?