0

Liga ważniejsza może dublet będzie, bo po co nam jakiś tam puchar Ligi Mistrzów... po co... :(

1

To fajny "poranny" przegląd prasy :D

7

Nie żyje Ray Wilkins, były zawodnik Chelsea zmarł dzisiaj w szpitalu w Londynie. Niech spoczywa w pokoju [*]

2

Ta drużyna jest za bardzo uzależniona od Messiego... idealnym przykładem jest dzisiejszy mecz.

1

Znacie jakieś filmy z podobną tematyką co film Wyspa Tajemnic?

0

Gdyby się was ktoś zapytał jaki jest twój ulubiony film to jaki by wam przyszedł do głowy jako pierwszy?

1

Tak

12

Co ci to przeszkadza, że podaje informacje o tym co mówią o piłkarzach Barcelony lub co sami piłkarze mówią? Ja lubie poczytać takie teksty, bo na La Rambli oprócz rozmów między użytkownikami warto dodawać różnorakie informacje. Jak ci to przeszkadza to włącz to ignorowanie, ale nie rozumiem po co te komentarze?

0

W telewizji są te skoki czy nie?

5

O karny XDD

0

Co on odwalił...

1

Też niestety mam z tym problem ;(

14

To jest niesamowite. Dostajesz od Barcelony i odpadasz przez co wydajesz kupe kasy na transfery i przychodzi mecz z Realem, który jest w słabej formie i przegrywasz 3:1 ... jeszcze ten samolubny Neymar naprawdę cieszę się, że odszedł.

0

Można wyłączyć już po minucie

2

Paulinho jest bardzo dobry, kup Umtitiego bo jest świetny w obronie a taki niskobudżetowy napastnik dobry to Rodrigo a później Gameiro ;)

0

Ten karny Messiego kiedy podał Suarezowi ;)

2

Czyli jednak Deportivo ich nie przełamało ;) ale to już nie ważne, jutro mamy mecz, który musimy wygrać i pokazać kto rządzi w Katalonii!

0

Chelsea wygrywa po karnych z Norwich City!

1

Najlepiej tak postawić autobus i strzelić z kontry, tak zwany antyfutbol... trudno gramy dalej nie pierwsza i nie ostatnia przegrana

0

Weź nie denerwuj...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nie wierzę... Salah z 40 metra!

0

Dawać po 4 :D

1

3:1!!!! Co oni robią

1

Ależ piękny lob Firmino i 2:1!

0

Tak jest! Musimy jutro wygrać wiadomo Real Sociedad nie jest łatwym rywalem, ale kiedy wygramy mamy 19 punktów przewagi nad Realem! Wow!

1

Co ten Yerry robi xd

0

Wszyscy teraz paczki otwierają za fut champions

1

Tymczasem Bristol City wychodzi na prowadzenie w meczu z Manchesterem City!

0

Mam hybryde więc obojętnie jaki prawo skrzydłowy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?