0

Mam jako rezerwowego;)

0

2 liga i 80k

0

Jakiego polecacie prawego skrzydłowego w fifie? Grałem Origim ifem ale nie wywarł na mnie wrażenia :\

4

Jeeeeeest tyle miesięcy wyczekany i wreszcie z nami! Coutinho Fichado!

0

Od Joyce'a i Melissy chcę żeby na fejsie od Barcy xD

0

Ale na oficjalke czekam

1

Zrobił to! Jeszcze tylko Coutinho i dzień idealny!

0

Jeszcze nie ma oficjalki

2

Kwestia godzin :)

0

Tak w pucharze króla po golu Neymara z karnego pamiętam

0

Nie można tak bo nadzieję głupią robisz

27

Chyba Carvajala :D

2

Udało się! Brawo Kamil, brawo Dawid!

0

Co wtorki.

20

Śledziłem w pierwszej połowie Rakiticia... nie wiem co on jeszcze robi w Barcelonie

21

PSG przegrywa z Strasbourgiem!

0

Zostawiam komentarz, żeby tu wrócić :-D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

70 tysięcy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Ehhh.... nie mam słów na to wszystko

1

Już nie ma tak zwanego " Abracadabra " gramy na gola a potem nuda... Już nie ma wyników 5-0 tylko 1 lub 2. Niestety ale teraz nie gramy pięknego futbolu:-P :-\

0

Widzę, że stosujemy taktyke realu... wrzutka, wrzutka, wrzutka

0

Wchodzę na stronę i jestem miło zaskoczony aktualizacją. Brawa się należą, że tak dbacie o tą stronę.

0

Przepraszam, że niedokładnie zacytowałem

6

Oczywiście że widziałem, ale to brzmi komicznie

26

"To nie był błąd techniczny Kamila... to był błąd techniczny murawy" Hajto w formie :-D

0

Bardzo lubię tego piłkarza i w dodatku jest młody może się go uda kiedyś ściągnąć

0

Jaką najlepszą kartę na razie trafiliście w fifie 18?
Ja się pochwalę trafiłem Coutinho (chociaż wolałbym żeby jego karta była z Barcelony) ;-)

0

Nie można.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?