0

Niestety ale tak

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Wiedziałem że oni trafią ... niestety

0

Ktoś tu dissblatera oglądał ;-)

0

Teraz jak real strzelamy w końcówkach

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

Żeby nadeszły czasy że mi się bardziej będzie podobała gra polskiej reprezentacji niż Barcy...

0

Kto by pomyślał że Barca będzie tak walczyć o 3 punkty z ... Leganes

3

" Mamy najlepszą kadrę od lat " ...

0

Teraz pisze serio... powinniśmy się zastanowić nad zmianą trenera żeby ich ktoś zmusił do biegania i napewno kupić światowej klasy pomocnika a nie jakiegoś Andre Gomesa to Barcelona najlepsi zawodnicy a nie młodziki na przyszłość na przyszłość to są ci z La Masii

0

Nie możemy odpaść w 1/8 !!!

0

Ciekawe kto teraz zagra na prawej obronie w finale... Aleix trzymaj się!

0

Tylko 120 masakra z takiej formy on robi takie coś... No nic teraz musimy kibicować Maćkowi

0

Ale taka mała różnica pomyślcie sobie ile teraz jest osób na tej stronie a serwery działają a jak by chociaż połowa tych osób była na stronie realu to by było " przepraszamy serwery... " ;-)

0

Paco na finał... fajnie:-\

0

W fifie w karierze go kupiłem, nieźle ewoluował polecam :-D

2

Super zmiany :-D jestem dumny z założycieli tej strony że są nowości ;-)

1

Nie narzekajcie tylko na sędziów jasne zabrali nam gola ale to nasza wina że tylko remis nic nie graliśmy dopiero po golu Betisu zaczęli grać niewiem jak można z tak dobrego meczu z Sociedad zagrać takie coś a czeka nas mecz z Atletico i nie wygląda to najlepiej przed tym meczem :-\

0

Graliśmy tragicznie normalnie zaczęliśmy grać dopiero w 80 minucie !! Musimy się poprawić bo następny mecz z Atletico

0

Finał będzie bardzo ciekawy ;-)

0

Gramy z Atletico :-\

0

Ależ fajnie się ten mecz oglądało, Barca wraca do formy i to cieszy :-)

0

" Przepraszamy, nasze serwery sa przeciazone :( Zapraszamy ponownie za moment! " hehehe :-D

0

Wreszcie koniec :-D brawo Celta

0

Kurde oni to odrobią xdd

0

Z Malagą wtedy grali ;-)

1

Lubię Celte!!! Xddd i po was " królewscy "

0

Jeszcze tylko 20 minut... ;-)

4

On trafił co się dzieje :O

0

Ja bym wolał 25 bo wtedy mam urodziny i taka wygrana z Atletico byłaby fajnym prezentem ;-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?