MatiVEB25
Dołączył/a: październik 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niestety ale tak
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Wiedziałem że oni trafią ... niestety
0
Ktoś tu dissblatera oglądał ;-)
0
Teraz jak real strzelamy w końcówkach
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Żeby nadeszły czasy że mi się bardziej będzie podobała gra polskiej reprezentacji niż Barcy...
0
Kto by pomyślał że Barca będzie tak walczyć o 3 punkty z ... Leganes
3
" Mamy najlepszą kadrę od lat " ...
0
Teraz pisze serio... powinniśmy się zastanowić nad zmianą trenera żeby ich ktoś zmusił do biegania i napewno kupić światowej klasy pomocnika a nie jakiegoś Andre Gomesa to Barcelona najlepsi zawodnicy a nie młodziki na przyszłość na przyszłość to są ci z La Masii
0
Nie możemy odpaść w 1/8 !!!
0
Ciekawe kto teraz zagra na prawej obronie w finale... Aleix trzymaj się!
0
Tylko 120 masakra z takiej formy on robi takie coś... No nic teraz musimy kibicować Maćkowi
0
Ale taka mała różnica pomyślcie sobie ile teraz jest osób na tej stronie a serwery działają a jak by chociaż połowa tych osób była na stronie realu to by było " przepraszamy serwery... " ;-)
0
Paco na finał... fajnie:-\
0
W fifie w karierze go kupiłem, nieźle ewoluował polecam :-D
2
Super zmiany :-D jestem dumny z założycieli tej strony że są nowości ;-)
1
Nie narzekajcie tylko na sędziów jasne zabrali nam gola ale to nasza wina że tylko remis nic nie graliśmy dopiero po golu Betisu zaczęli grać niewiem jak można z tak dobrego meczu z Sociedad zagrać takie coś a czeka nas mecz z Atletico i nie wygląda to najlepiej przed tym meczem :-\
0
Graliśmy tragicznie normalnie zaczęliśmy grać dopiero w 80 minucie !! Musimy się poprawić bo następny mecz z Atletico
0
Finał będzie bardzo ciekawy ;-)
0
Gramy z Atletico :-\
0
Ależ fajnie się ten mecz oglądało, Barca wraca do formy i to cieszy :-)
0
" Przepraszamy, nasze serwery sa przeciazone :( Zapraszamy ponownie za moment! " hehehe :-D
0
Wreszcie koniec :-D brawo Celta
0
Kurde oni to odrobią xdd
0
Z Malagą wtedy grali ;-)
1
Lubię Celte!!! Xddd i po was " królewscy "
0
Jeszcze tylko 20 minut... ;-)
4
On trafił co się dzieje :O
0
Ja bym wolał 25 bo wtedy mam urodziny i taka wygrana z Atletico byłaby fajnym prezentem ;-)