0

Przegrywamy ze studentami i zawodnikami z ligi japońskiej... tragiczne podania, głupie błędy, ale brakuje starej kadry :-\

0

Wreszcie musieli przegrać i do tego Sevilla pokonała ich własną bronią- końcówki meczów

0

Sevilla jeszcze tylko 3 gole i przejdą dalej ;-)

0

Podczas ostatnich 3 meczów Barcelony Messi w każdym z tych meczy strzelał z rzutu wolnego

0

Ja nie mogę ile jeszcze błędów będzie w meczach Barcy...

0

I nasza jedyna bramka to rzut wolny żadna akcja nic tylko wolny... dobrze że chociaż tak strzelamy

0

Real by ich zjechał...

0

Ale najgorsze co jest w złego w grze Barcy to te niecelne podania

0

Eh... może wreszcie Barca zacznie grać:-\

0

Suarez :-D i się zaczyna

0

Jeszcze poprzeczka :-\

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Taka ciekawostka: To jest pierwszy gol zawodnika Barcy którego kupili w letnim okienku transferowym

0

Paco co się dzieje !!! Gol

0

Masip broni nie Stegen ; )

0

Żeby Araby nam gola strzeliły... jeszcze ten David Luiz :D

1

Teraz będzie tak : A ja mam 4 złote piłki a ty 0 :D

1

Mnie martwi to że w telefonie od razu jak się go włączy to mam tam stronę realu :/ Notatnik xd

0

Ile kur*a można strzelać w ten sam sposób i w tym samym czasie JAK!!!!

0

+5 kurde no Ramos ma szansę

3

Oni w tym sezonie chyba strzelili więcej goli głową niż nogą

0

Bayern i PSG nie bo to jest dopiero 1/8 ja bym chciał Benfice bo nigdy nie widziałem meczu Barcelona Benfica

0

Ja będę oglądał multilige

0

Szkoda że kibice będą na meczu Legii, bo bez nich lepiej im idzie :-D

0

Hah a na stronę realu się nie da wejść chyba rzeczywiście notatnik xd

0

Jedno słowo się ciśnie na usta wiecie jakie ;-) ale plus jest taki że Barca grała dobrze tylko Messi nie zagrał jak on :-\

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

A no tak xd racja

0

Ej jest takie coś jak la rambla na stronie realu? :-D

0

I teraz to się będzie tak dłużyło... :-D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?