MatiVEB25
Dołączył/a: październik 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przegrywamy ze studentami i zawodnikami z ligi japońskiej... tragiczne podania, głupie błędy, ale brakuje starej kadry :-\
0
Wreszcie musieli przegrać i do tego Sevilla pokonała ich własną bronią- końcówki meczów
0
Sevilla jeszcze tylko 3 gole i przejdą dalej ;-)
0
Podczas ostatnich 3 meczów Barcelony Messi w każdym z tych meczy strzelał z rzutu wolnego
0
Ja nie mogę ile jeszcze błędów będzie w meczach Barcy...
0
I nasza jedyna bramka to rzut wolny żadna akcja nic tylko wolny... dobrze że chociaż tak strzelamy
0
Real by ich zjechał...
0
Ale najgorsze co jest w złego w grze Barcy to te niecelne podania
0
Eh... może wreszcie Barca zacznie grać:-\
0
Suarez :-D i się zaczyna
0
Jeszcze poprzeczka :-\
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Taka ciekawostka: To jest pierwszy gol zawodnika Barcy którego kupili w letnim okienku transferowym
0
Paco co się dzieje !!! Gol
0
Masip broni nie Stegen ; )
0
Żeby Araby nam gola strzeliły... jeszcze ten David Luiz :D
1
Teraz będzie tak : A ja mam 4 złote piłki a ty 0 :D
1
Mnie martwi to że w telefonie od razu jak się go włączy to mam tam stronę realu :/ Notatnik xd
0
Ile kur*a można strzelać w ten sam sposób i w tym samym czasie JAK!!!!
0
+5 kurde no Ramos ma szansę
3
Oni w tym sezonie chyba strzelili więcej goli głową niż nogą
0
Bayern i PSG nie bo to jest dopiero 1/8 ja bym chciał Benfice bo nigdy nie widziałem meczu Barcelona Benfica
0
Ja będę oglądał multilige
0
Szkoda że kibice będą na meczu Legii, bo bez nich lepiej im idzie :-D
0
Hah a na stronę realu się nie da wejść chyba rzeczywiście notatnik xd
0
Jedno słowo się ciśnie na usta wiecie jakie ;-) ale plus jest taki że Barca grała dobrze tylko Messi nie zagrał jak on :-\
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
A no tak xd racja
0
Ej jest takie coś jak la rambla na stronie realu? :-D
0
I teraz to się będzie tak dłużyło... :-D