0

Bardziej bym powiedział, że Kubiak

1

Taktyczny. Tapeta

0

Pytanie skierowane do fifaczy
Ben Yedder inform czy Gabriel Jesus?

1

Już krytykować nie można?

0

Dobry Internet:)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Zarobić.

2

Odbieraliście już telefon od Davida Kima? Ja się boję odbierać.

2

Fuj.

0

Moim zdaniem nie ma za co go chwalić. Powinien dawać przykład reszcie a nie pokazywać humorki.

1

Czy ja się spinam? Po prostu mówię, że lepiej tak nie tłumaczyć

1

No i nazwisk się nie tłumaczy. Pozdrawiam :)

14

Fryderyk i Henryk Kościół? Serio? W Anglii mówią na Piątka "Friday" czy Piątek?

0

Taktyk.

0

Dobra dobra już wszystko wiem xD.
NC+ wykupiło prawa do kanałów Polsat Premium. Usuwam

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Podwyżkę.

1

Macie jakieś dobre kursy na ten weekend? Na kogo postawić?

0

Skąd masz takie info? Naprawdę dopiero o 19?

0

Słaba riposta;(

0

Co zrobiłeś z czasem zaoszczędzonym na napisanie "cb" zamiast Ciebie?

1

Bardziej mi chodzi o mecz no, ale wiadomo nie zawsze znany piłkarz będzie w tego typu kompilacjach

1

Super! Tak z porad to proponuje, żeby był napis jaki to piłkarz i w jakim meczu ;)

8

Nie, nie dopisał. Sprawdź sobie na twitterze od Neurophate

0

Jakie animacje :0 naimponowali mi

11

Szczerze? Najlepszy film jaki w życiu obejrzałem. Miłego seansu :)

1

Tu masz najlepszą klubową nutkę:)

0

Taktyk.

12

Leo Messi: "Nie miałem obsesji na punkcie strzelania goli, ale wchodziłem na boisko z myślą o strzeleniu bramki w każdym meczu. Teraz jest inaczej. Wolę asystować niż strzelać, choć nie jest źle, jeśli to ja wykorzystam czyjeś podanie." Niesamowite, cała ta rywalizacja z Ronaldo o bramki, bo kto strzeli więcej ten lepszy... jednak Leo to nie rusza i on zamiast dobra swojego zawsze jest z zespołem i cieszy go każda asysta równie dobrze jak bramka a Ronaldo ma jak widać inne zamiary. Jego asysty nie cieszą, tylko bramki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?