MatiVEB25
Dołączył/a: październik 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bardziej bym powiedział, że Kubiak
1
Taktyczny. Tapeta
0
Pytanie skierowane do fifaczy
Ben Yedder inform czy Gabriel Jesus?
1
Już krytykować nie można?
0
Dobry Internet:)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Zarobić.
2
Odbieraliście już telefon od Davida Kima? Ja się boję odbierać.
2
Fuj.
0
Moim zdaniem nie ma za co go chwalić. Powinien dawać przykład reszcie a nie pokazywać humorki.
1
Czy ja się spinam? Po prostu mówię, że lepiej tak nie tłumaczyć
1
No i nazwisk się nie tłumaczy. Pozdrawiam :)
14
Fryderyk i Henryk Kościół? Serio? W Anglii mówią na Piątka "Friday" czy Piątek?
0
Taktyk.
0
Dobra dobra już wszystko wiem xD.
NC+ wykupiło prawa do kanałów Polsat Premium. Usuwam
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Podwyżkę.
1
Macie jakieś dobre kursy na ten weekend? Na kogo postawić?
0
Skąd masz takie info? Naprawdę dopiero o 19?
0
Słaba riposta;(
0
Co zrobiłeś z czasem zaoszczędzonym na napisanie "cb" zamiast Ciebie?
1
Bardziej mi chodzi o mecz no, ale wiadomo nie zawsze znany piłkarz będzie w tego typu kompilacjach
1
Super! Tak z porad to proponuje, żeby był napis jaki to piłkarz i w jakim meczu ;)
8
Nie, nie dopisał. Sprawdź sobie na twitterze od Neurophate
0
Jakie animacje :0 naimponowali mi
11
Szczerze? Najlepszy film jaki w życiu obejrzałem. Miłego seansu :)
1
Tu masz najlepszą klubową nutkę:)
1
http://pl.lmgtfy.com/?q=skup+u%C5%BCywanych+gier+w+Warszawie
0
Taktyk.
12
Leo Messi: "Nie miałem obsesji na punkcie strzelania goli, ale wchodziłem na boisko z myślą o strzeleniu bramki w każdym meczu. Teraz jest inaczej. Wolę asystować niż strzelać, choć nie jest źle, jeśli to ja wykorzystam czyjeś podanie." Niesamowite, cała ta rywalizacja z Ronaldo o bramki, bo kto strzeli więcej ten lepszy... jednak Leo to nie rusza i on zamiast dobra swojego zawsze jest z zespołem i cieszy go każda asysta równie dobrze jak bramka a Ronaldo ma jak widać inne zamiary. Jego asysty nie cieszą, tylko bramki.