0

@marcin000019 przeproś.

1

Jednak ja niewiem o co chodzi, zwracam honor hahah

0

@Colon misiaczek:)

2

@IronSanHybrid przy takiej słabej muzyce nie da się włączyć niestety;/

0

@brzucho na jakim kanale Legia niby leci haha

1

@kubafcb102 zapytam za połowę osób na tej stronie. O co chodzi XD

2

@pinasmeister ja Muse bardzo lubię, więc Psycho, Pressure. Z nowszych też Mantra i wiadomo reszta klasyki

15

@szymonsko1 Neymar lepszy:)

0

@BarcaInfo to w końcu chciałby wrócić jako prezydent czy właśnie nie?

22

@BarcaInfo mimo, że go bardzo lubię to jednak jego czas w Barcelonie dobiega końca

0

@erykkanciano1233 to zdjęcie to taka truskawka na torcie...;)

0

0

@BarcaInfo krok w tył:/

0

Czemu Dembele zmienił swoje profilowe na instagramie, na której teraz ma koszulkę z Renneis? Wcześniej miał z Barcy a teraz taka zmiana.

0

Macie jakiegoś streama?

8

Byłem dzisiaj w Energylandii i powiem wam, że warto, naprawdę... a wy byliście? Jak wrażenia? Ps. Hyperion 10/10

0

@Kermit no właśnie nie, są tylko kanały z ligą mistrzów

0

@Kermit nie ma tam polsatu sport ;(

0

Ej chłopaki i dziewczyny, może by tak zamienić Brzęczka i Valverde zespołami? Ciekawy eksperyment :)

0

Polska gra jak Barcelona w tym sezonie, coś pięknego, wreszcie dożyliśmy tych czasów :)

3

@stepien121 jedyne co, to medialność i pompowanko mediów, nic poza tym :)

0

@sonek pozazdrościć :D

1

Też macie problem ze snapchatem?

0

@kerouac nie ma taktyki? Cooo ty gadasz

0

@Michael_20 jak obojętnie kto wygra to pójdę, dobry meczyk się szykuje :D

0

@Michael_20 ja będę, bo bliziutko. Szkoda tylko, że ten mecz nie w Tychach, zdecydowanie ładniejszy stadion mają ;(

0

@Colon a co to takiego, bo się boję wpisywać z googla :)

0

Co poklepali.. WOW!

3

@MILYFCB17 ja miałem wczoraj czarno białe:) bez różnicy 

0

@Witekk10 pal gume, nie pokazuj takich rzeczy :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?