MatiVEB25
Dołączył/a: październik 2016
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@marcin000019 przeproś.
1
Jednak ja niewiem o co chodzi, zwracam honor hahah
0
@Colon misiaczek:)
2
@IronSanHybrid przy takiej słabej muzyce nie da się włączyć niestety;/
0
@brzucho na jakim kanale Legia niby leci haha
1
@kubafcb102 zapytam za połowę osób na tej stronie. O co chodzi XD
2
@pinasmeister ja Muse bardzo lubię, więc Psycho, Pressure. Z nowszych też Mantra i wiadomo reszta klasyki
15
@szymonsko1 Neymar lepszy:)
0
@BarcaInfo to w końcu chciałby wrócić jako prezydent czy właśnie nie?
22
@BarcaInfo mimo, że go bardzo lubię to jednak jego czas w Barcelonie dobiega końca
0
@erykkanciano1233 to zdjęcie to taka truskawka na torcie...;)
0
@Avada Kedavra dobra.
0
@BarcaInfo krok w tył:/
0
Czemu Dembele zmienił swoje profilowe na instagramie, na której teraz ma koszulkę z Renneis? Wcześniej miał z Barcy a teraz taka zmiana.
0
Macie jakiegoś streama?
8
Byłem dzisiaj w Energylandii i powiem wam, że warto, naprawdę... a wy byliście? Jak wrażenia? Ps. Hyperion 10/10
0
@Kermit no właśnie nie, są tylko kanały z ligą mistrzów
0
@Kermit nie ma tam polsatu sport ;(
0
Ej chłopaki i dziewczyny, może by tak zamienić Brzęczka i Valverde zespołami? Ciekawy eksperyment :)
0
Polska gra jak Barcelona w tym sezonie, coś pięknego, wreszcie dożyliśmy tych czasów :)
3
@stepien121 jedyne co, to medialność i pompowanko mediów, nic poza tym :)
0
@sonek pozazdrościć :D
1
Też macie problem ze snapchatem?
0
@kerouac nie ma taktyki? Cooo ty gadasz
0
@Michael_20 jak obojętnie kto wygra to pójdę, dobry meczyk się szykuje :D
0
@Michael_20 ja będę, bo bliziutko. Szkoda tylko, że ten mecz nie w Tychach, zdecydowanie ładniejszy stadion mają ;(
0
@Colon a co to takiego, bo się boję wpisywać z googla :)
0
Co poklepali.. WOW!
3
@MILYFCB17 ja miałem wczoraj czarno białe:) bez różnicy
0
@Witekk10 pal gume, nie pokazuj takich rzeczy :(