0

@LeoMessi1994 żadna, brakuje pomocy Rakitic, Busquets i Vidal do perfekcji, musi być przecież balans między defensywą a defensywą:)

16

@AlvaroHanso jesteś masochistą czy co?

0

Cześć wam! Mogę otrzymać jedną książkę, obojętnie jaką książkę, ale nie mam pomysłu, ktoś coś? Książki z serii "kamasutra" odrzucam:)

2

@Socjopata mogłeś coś ambitniejszego napisać, a nie kopiować piękną wypowiedź.. zawiodłem się:(

5

Takiii to znaczy jakiii?

0

Tylko, że Veratti został w PSG, bo mu szejk tak nakazał:) a tutaj droga wolna

0

Chyba chodzi, że z Realu ;)

0

Trzeba PayPala, przynajmniej ja musiałem ;(

0

Tam to bardziej cringe jest ;(

2

Czemu oni gwiżdzą na Coutinho, to jest strasznie nie miłe i ciężkie dla piłkarza, nie przystoi to na taki klub jak Barcelona, w końcu "mes que un club"...

0

Jak ta feta ma trwać tak długo to ja podziękuje oglądania meczu Barcy na prostokąciku i bez głosu

5

Ja bym wolał pomoc: Vidal, Rakitic i Busquets. Kreatywności nigdy za dość

0

Ciekawe jak ciekawą piłkę zaprezentują nam piłkarze Barcelony :)

0

Za mało :)

0

Ja sie boję o to, że w Messim po tym blamażu mogło coś pęknąć. Niewiem jak na to zareaguje, jeszcze te bójki z kibicami... oby został, to jest najważniejsze.

0

A kto myślał, że Barcelona roztrwoni taką przewagę? Mieliśmy prawo już takową ustalać, a wina leży tylko i wyłącznie po piłkarzach i zarządzie, bo to oni powinni zachować pokorę :)

0

Getafe.

0

Wyciągajac (heheheh) wnioski można stwierdzić, że Valverde to jest trener typowo na ligę, nic pozatym. Nie potrafi dobrze poukładać zawodników do meczów w lidze mistrzów, a Barcelona walczy o wszystkie, nie tylko jeden czy dwa. Dlatego moim zdaniem to nie jest trener na Barcelonę, nie ten styl, nie ten poziom.

1

Trener Ajaxu :)

0

Ale da się grać piękny futbol przy tym wygrywając mecze? Liverpool Kloppa czy Ajax Haaga pokazuje, że się da, więc czemu Barcelona tak nie gra? Bo ma trenera, który stworzył maszynę do "wygrywania" kiedy zazwyczaj mecze kończą się jedno czy dwu bramkową przewagą nawet przeciwko zdecydowanie słabszym przeciwnikom... nie chcę takiej Barcelony i raczej ty też nie powinieneś chcieć. Pozdrawiam cieplutko:)

0

Proste pytanie, chcesz oglądać tak grającą Barcelonę czy wolisz oglądać Barcę jak niegdyś za Pepa? Czy nawet Luisa Enrique? Moim zdaniem zmiana trenera da nam dużo, bo teraz gramy okropnie nie atrakcyjny futbol.

8

Szanuje Cię Dudek, naprawdę Cię szanuje, ale za przeproszeniem pieprzysz głupoty.

4

Wiem, że Dembele to super młody talent, itd. Ale moim zdaniem Malcom więcej daje i do tego nie ma kontuzji co miesiąc... ja bym sprzedał Dembele w tym okienku, może się mylę, ale tak sądzę na tę chwilę.

0

"Wierny kibic to ja" XDDD

1

Powinno być
Messi:
"Potrzymaj mi yerbe"

1

"Przez najbliższe 6 sezonów superpuchar Hiszpanii będzie rozgrywany w Arabii Saudyjskiej..."
Via. Rzeznicy Kartomanii

1

Aż się mordka cieszy :D

0

Gdzie jest kurłaa multiliga, nie chce mi sie przełączac co minutę

1

My też nie bądźmy pewni wygranej ;)

0

O czym ty prawisz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?