2

@D10SLEO @Who_you_mam @Katalończyk 99
haha xDDD śmiać się czy płakać xDDDD

4

@Popitek12 a może najlepszą popitkę? #1. Woda Gazowana vs Woda Niegazowana

1

@D10SLEO nie gadaj, że czerwa nie dostał? xD

2

real madryt-klub sędziów, wałki wałki i wałki, na koniec dodam wałki

1

@Kinginiesta potem mecz z Celtą, brak dwóch-trzech karnych dla Celty, albo u nas z Getafe brak karnego na Kaounde. To tylko przypadki z ostatnich 2-3tyg, a weź wróć np. do meczu z Las Palmas lub Sociedad (spalony Lewego widmo, to był wałek jakich mało, typowy by nas u****ć)

0

@okiemtypera_lucaxx95 ale jak to tak, przecież w tamtych meczach pomogli realkowi.

14

Raphinha fajnie podsumował sędziowanie w LaLiga
(wypowiedź po meczu LM z Benfiką)

Raphinha na pytanie, których sędziów woli - z La Liga czy UEFA: "Gdybym powiedział wszystko, co myślę, może nie byłbym w stanie ponownie zagrać w La Liga." [@partidazocope]

3

Nie dajcie się zwieść, real specjalnie narzeka na sędziów by im jeszcze bardziej pomagali. Nędzny mały klubik.

1

@ranger3120 to się nazywa manipujacja, by wsio było ułożone pod słaby realik.

1

@Elprofesorxx 40% podobno

4

@KrwawiaceoczyVEB xD, ta liga jest typowo pod realik. ŻENUA

1

Dani Olmo wróci na mecz z Valencią CF w Pucharze Króla. [@HelenaCondis] (via: BarcaInfo)

1

@cules100pro oni się starają przekręcać sędziów na swoją stronę.

5

@ricardo0705 2018 również, zwłaszcza dwumecz z Bayernem.

4

@bleble123 w 2014 sędzia mógłby dopatrzyć się faulu Bale na zawodniku Atletico (przy golu Ramosa na 1:1), w 2022 Benzema faulował Donnarumę przez co ten popełnił błąd przy wyprowadzaniu piłki i real strzelił gola, w 2024 anulowano prawidłową bramkę Bayernu na 2:2

6

Ja bym dał MOTM Pedriemu.

2

@Katalonik97 toż to dzięki takim przypadkom oni nas dogonili.
Owszem, nasze słabe mecze również miały na to wpływ ale połowa przypadków to decyzje arbitrów na naszą niekorzyść

5

@Bilon87 jaki gest? masz jakieś video?

1

@Kapitan hawk ja również 3:1 ale gole nieco bardziej rozkładam.
Lewy-Casado-Pedri.

0

@VegetaPolska co to za kontuzja?

1

@Kapitan hawk jaki wynik stawiasz?

3

@tbas Ćwiąkała cały mecz podobno wracał do tej sytuacji i nie mógł się pogodzić.

15

@Michael24 może nie jak Ramos strzelał w finale ze spalonego jak fakt, że LM 16-18 wygrane po ewidentnych wałkach na ich korzyść.

2

@Gaucho są cieńcy i chcą jeszcze bardziej wpłynąć na pracę arbitrów.

2

@Gaucho to i tak za mało, wczoraj był jeden poważny błąd na niekorzyść realiku, w meczu z Celtą były 3 poważne błędy na ich korzyść.
Ale płakać muszą, zapewne zapomnieli, że np. w finale Superpucharu powinien wylecieć Camavinga i Vinicius powinni również wylecieć a nie tylko Szczęsny.

0

Oglądam skrót meczu Espanyol-Real i w ogóle się zastanawiam jak komentatorzy mogą mieć wątpliwości co do nieuznanego gola Realu. Przecież tam Mbappe aż powalił tego obrońcę na glebę.
Co innego z czerwoną kartką, powinien ją dostać piłkarz Espanyolu.

0

@Filipem spokojnie, liderzy jeszcze nie raz potracą punkty, tyczy się to również Barcelony. Wątpię, że wsio do końca wygramy.

0

Espanyol wczoraj pomógł co by nie mówić, dziś trzeba im pomóc czyli nie stracić punktów z Alaves.

3

@norbi77 ale jak to tak, w lidze Negreiry?

0

@Maks91 remis lub wygrana Atletico.

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?