Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@D10SLEO @Who_you_mam @Katalończyk 99
haha xDDD śmiać się czy płakać xDDDD
4
@Popitek12 a może najlepszą popitkę? #1. Woda Gazowana vs Woda Niegazowana
1
@D10SLEO nie gadaj, że czerwa nie dostał? xD
2
real madryt-klub sędziów, wałki wałki i wałki, na koniec dodam wałki
1
@Kinginiesta potem mecz z Celtą, brak dwóch-trzech karnych dla Celty, albo u nas z Getafe brak karnego na Kaounde. To tylko przypadki z ostatnich 2-3tyg, a weź wróć np. do meczu z Las Palmas lub Sociedad (spalony Lewego widmo, to był wałek jakich mało, typowy by nas u****ć)
0
@okiemtypera_lucaxx95 ale jak to tak, przecież w tamtych meczach pomogli realkowi.
14
Raphinha fajnie podsumował sędziowanie w LaLiga
(wypowiedź po meczu LM z Benfiką)
Raphinha na pytanie, których sędziów woli - z La Liga czy UEFA: "Gdybym powiedział wszystko, co myślę, może nie byłbym w stanie ponownie zagrać w La Liga." [@partidazocope]
3
Nie dajcie się zwieść, real specjalnie narzeka na sędziów by im jeszcze bardziej pomagali. Nędzny mały klubik.
1
@ranger3120 to się nazywa manipujacja, by wsio było ułożone pod słaby realik.
1
@Elprofesorxx 40% podobno
4
@KrwawiaceoczyVEB xD, ta liga jest typowo pod realik. ŻENUA
1
Dani Olmo wróci na mecz z Valencią CF w Pucharze Króla. [@HelenaCondis] (via: BarcaInfo)
1
@cules100pro oni się starają przekręcać sędziów na swoją stronę.
5
@ricardo0705 2018 również, zwłaszcza dwumecz z Bayernem.
4
@bleble123 w 2014 sędzia mógłby dopatrzyć się faulu Bale na zawodniku Atletico (przy golu Ramosa na 1:1), w 2022 Benzema faulował Donnarumę przez co ten popełnił błąd przy wyprowadzaniu piłki i real strzelił gola, w 2024 anulowano prawidłową bramkę Bayernu na 2:2
6
Ja bym dał MOTM Pedriemu.
2
@Katalonik97 toż to dzięki takim przypadkom oni nas dogonili.
Owszem, nasze słabe mecze również miały na to wpływ ale połowa przypadków to decyzje arbitrów na naszą niekorzyść
5
@Bilon87 jaki gest? masz jakieś video?
1
@Kapitan hawk ja również 3:1 ale gole nieco bardziej rozkładam.
Lewy-Casado-Pedri.
0
@VegetaPolska co to za kontuzja?
1
@Kapitan hawk jaki wynik stawiasz?
3
@tbas Ćwiąkała cały mecz podobno wracał do tej sytuacji i nie mógł się pogodzić.
15
@Michael24 może nie jak Ramos strzelał w finale ze spalonego jak fakt, że LM 16-18 wygrane po ewidentnych wałkach na ich korzyść.
2
@Gaucho są cieńcy i chcą jeszcze bardziej wpłynąć na pracę arbitrów.
2
@Gaucho to i tak za mało, wczoraj był jeden poważny błąd na niekorzyść realiku, w meczu z Celtą były 3 poważne błędy na ich korzyść.
Ale płakać muszą, zapewne zapomnieli, że np. w finale Superpucharu powinien wylecieć Camavinga i Vinicius powinni również wylecieć a nie tylko Szczęsny.
0
Oglądam skrót meczu Espanyol-Real i w ogóle się zastanawiam jak komentatorzy mogą mieć wątpliwości co do nieuznanego gola Realu. Przecież tam Mbappe aż powalił tego obrońcę na glebę.
Co innego z czerwoną kartką, powinien ją dostać piłkarz Espanyolu.
0
@Filipem spokojnie, liderzy jeszcze nie raz potracą punkty, tyczy się to również Barcelony. Wątpię, że wsio do końca wygramy.
0
Espanyol wczoraj pomógł co by nie mówić, dziś trzeba im pomóc czyli nie stracić punktów z Alaves.
3
@norbi77 ale jak to tak, w lidze Negreiry?
0
@Maks91 remis lub wygrana Atletico.