Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bartula prawda ale zachowajmy zimną głowę :) (chciałbym bardzo trofea na koniec a do tego daleka droga)
1
@Ptasior myślę, że ten sezon zakończy się na TOP 4 PL i to tyle, zacznie PEP mocno przygotowania do nowego sezonu z przebudową składu (część tej przebudowy widzieliśmy w styczniu)
1
@Ptasior Real chociaż ma atak jako taki. City tak średnio nawet pod tym względem.
2
@Nefir Nico-Barcola-Leao
0
@Eklerek a są osoby które bardzo chciały Gruzina na LS przy tym nagadując na Nico, że się nie nadaje itp.
0
@MysticCat pierw powiedz jaki gotunek lubisz xD
0
@Elvisek spacerek? takim spacerkiem miał być poprzedni mecz z Las Palmas i wyszło co wyszło. Valencia która naprawdę się ogarnęła wcale nie musi być spacerkiem dla Atletico.
0
Jestem ciekaw jak się rozwiąże sytuacja Musiali, kontrakt do czerwca 2026 więc niedługo powinno być wsio jasne.
0
@AmigoBlancos kto z obrońców będzie dostępny na najbliższy mecz z City?
0
@norbi77 serio aż tak dobrze grali w drugiej połowie?
2
@norbi77 dziwisz się? od 120 lat im pomagają to oceniają po swojemu xD
0
Ciekawostka o naszym dzisiejszym przeciwniku:
Mają więcej bramek straconych niż strzelonych.
Musimy wygrać.
2
@VamosRakieta 120 lat propagandy i oszustw. Cały realik.
5
Ciekawe o co biega
0
@konrad1661 myślę, że więcej.
0
@Messiasz2 ale też musi być zgoda samego zawodnika.
1
@Krzysztof1987 widać jak działa na sędziów ta cała ich propaganda.
2
@KrychaFCB Ronaldo też do tego pasuje.
0
@Maks91 ale co tam było nie tak? ktoś mi wytłumaczy?
3
@Michael24 przecież ich cała historia to arbitrzy jako 12sty zawodnik. Wczoraj też powinno być czerwo realu.
0
W lidze Barcelona znowu zależna od siebie.
5
@Eklerek to jest właśnie ich historia xD
sędziowie jako 12sty zawodnik od dawien dawna.
0
jak myślę o tym losowaniu to pierwsza myśl ,,byle nie Atletico"
2
@mekston dosłownie, nie wolno o tych architektach zapominać.
16
@QQL5 powiem tak, wygrana Atletico bądź remis będą git.
0
@cules100pro a to wcale nie musi być koniec, zapewne lada chwila możemy się przekonać o talencie Toniego Fernándeza i innych.
3
@VegetaPolska dobrze, że nie wygrał ZP :)
3
@Hajny w środę o 13:00
0
@MOLESTA jak sam Pique zaznaczył ,,robią tak od 120 lat"
1
Fajnie, że w ostatnim czasie Frenkie de Jong wraca do formy, skoro H. Flick stawia na niego to nie pozostaje nic innego jak kibicować piłkarzowi by był ważną częścią tej drużyny.
Można powiedzieć, że w styczniu Frenkie wyglądał lepiej od Casado.