0

@Iniesta8i Getafe lepiej broni xD. Valladolid to prędzej xdd

0

@pato1234 najważniejszy mecz sezonu? Myślę, że ich główny cel to walka o top 4, tu przyda się przebudowa, są pogodzeni, że nic nie wygrają.

1

City bez celnego strzału. Im nawet nie zależy. Wiedzą, że sezon do zapomnienia.

0

City jest za słabe w tym sezonie. To było bardziej niż pewne.

3

Maffeo:
,,Wolę Viniciusa niż Bellinghama. Vinicius potrafi się "zagrzać", ale ten drugi działa z tyłu. Jeśli mnie nie lubisz, w porządku, ale powiedz mi to w twarz. Jeśli próbujesz zachowywać się jak dżentelmen, a za plecami obrażasz, to po prostu jesteś fałszywy"

11

mistrz


0

Sancet albo Pedri.

8

żenujący klubik


0

@blakkudium wg mnie zwycięży Sancet lub Pedri

60

Za obrażanie arbitra grozi od 4 do 12 meczów. Zawodnik Realu dostaje 2 mecze. Ktoś ma jeszcze wątpliwości pod kogo ta liga ustawiona?

1

@AmigoBlancos kto by nie awansował, Monaco czy Benfika to bez sensacji, co do pozostałych ekip to masz rację.

0

ktoś wie co z Kanem? Zmiana taktyczna czy uraz?

1

@Sysia11 było wiadome, że nie utrzymają formy przez cały sezon (takiej jak na jesieni). Teraz dołek łapią na najważniejszą część sezonu.

1

nieźle Club Brugge 2:0 z Atalantą
To jednak było pewne, że Atalanta prędzej czy później spuchnie.

1

@arasz1819 starają się wpływać na arbitrów jak tylko mogą, bez nich nic nie wygrają.. mały klubik.

0

Maszyna, szkoda wieku i znikającej formy w trakcie sezonu.
Obstawiam 50 goli


35

Można przegrać z klasą


1

@Mitch_Atleta on w kontrakcie ma wpisane narzekanie na sędziów by wywrzeć na nich presję xDD cały realik

5

@tbas pewnie słuszny karny podyktowany Atletico.

3

Munuera Montero w zamrażalce, to jest jawny sygnał by nikt nie karał piłkarzy realiku, trzeba im pomóc zwyciężyć w Lalidze.

13

Gdyby Var sprawdzał wszystko jak trzeba, Barcelona miała by 10 punktów przewagi nad realem

0

@Borry ehh nie pomógł białym i co poradzisz? Nic

0

@noface Pomógł? Kiedy? Przy golu Rayo, napastnik gości zablokował Inigo który mógł interweniować po tym jak napastnik Rayo nie najlepiej przyjął piłkę

2

Wiadomo, że Pedri MOTM tu nawet nie ma dyskusji. Drugi najlepszy wg mnie Inigo.

1

Brawo ekipa, takimi meczami wygrywa się majstra.

25

Kontrowersja? Chyba dla kibiców realiku.

0

@Toretto dzisiejszy rywal nie jest słaby. Bez porażki w ostatnich 9 meczach i 6 miejsce obecnie.

0

Pamiętacie jak przy poprzednim spotkaniu z Rayo, sędzia nie odgwizdał karnego na Olmo oraz anulował bramkę po faulu Kounde. Miał rację co do faulu Kounde ale nieco później mecz z Ossasuną i sędzia u przeciwników już nie widział takiego stempla, przez co poszła kontra i gol na 2:0 na gospodarzy.
Uważajmy na tych zawodników z Madrytu..

3

Ja głodny jego gry


0

@Batys i tak powinno być.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?