Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Iniesta8i Getafe lepiej broni xD. Valladolid to prędzej xdd
0
@pato1234 najważniejszy mecz sezonu? Myślę, że ich główny cel to walka o top 4, tu przyda się przebudowa, są pogodzeni, że nic nie wygrają.
1
City bez celnego strzału. Im nawet nie zależy. Wiedzą, że sezon do zapomnienia.
0
City jest za słabe w tym sezonie. To było bardziej niż pewne.
3
Maffeo:
,,Wolę Viniciusa niż Bellinghama. Vinicius potrafi się "zagrzać", ale ten drugi działa z tyłu. Jeśli mnie nie lubisz, w porządku, ale powiedz mi to w twarz. Jeśli próbujesz zachowywać się jak dżentelmen, a za plecami obrażasz, to po prostu jesteś fałszywy"
11
mistrz
0
Sancet albo Pedri.
8
żenujący klubik
0
@blakkudium wg mnie zwycięży Sancet lub Pedri
60
Za obrażanie arbitra grozi od 4 do 12 meczów. Zawodnik Realu dostaje 2 mecze. Ktoś ma jeszcze wątpliwości pod kogo ta liga ustawiona?
1
@AmigoBlancos kto by nie awansował, Monaco czy Benfika to bez sensacji, co do pozostałych ekip to masz rację.
0
ktoś wie co z Kanem? Zmiana taktyczna czy uraz?
1
@Sysia11 było wiadome, że nie utrzymają formy przez cały sezon (takiej jak na jesieni). Teraz dołek łapią na najważniejszą część sezonu.
1
nieźle Club Brugge 2:0 z Atalantą
To jednak było pewne, że Atalanta prędzej czy później spuchnie.
1
@arasz1819 starają się wpływać na arbitrów jak tylko mogą, bez nich nic nie wygrają.. mały klubik.
0
Maszyna, szkoda wieku i znikającej formy w trakcie sezonu.
Obstawiam 50 goli
35
Można przegrać z klasą
1
@Mitch_Atleta on w kontrakcie ma wpisane narzekanie na sędziów by wywrzeć na nich presję xDD cały realik
5
@tbas pewnie słuszny karny podyktowany Atletico.
3
Munuera Montero w zamrażalce, to jest jawny sygnał by nikt nie karał piłkarzy realiku, trzeba im pomóc zwyciężyć w Lalidze.
13
Gdyby Var sprawdzał wszystko jak trzeba, Barcelona miała by 10 punktów przewagi nad realem
0
@Borry ehh nie pomógł białym i co poradzisz? Nic
0
@noface Pomógł? Kiedy? Przy golu Rayo, napastnik gości zablokował Inigo który mógł interweniować po tym jak napastnik Rayo nie najlepiej przyjął piłkę
2
Wiadomo, że Pedri MOTM tu nawet nie ma dyskusji. Drugi najlepszy wg mnie Inigo.
1
Brawo ekipa, takimi meczami wygrywa się majstra.
25
Kontrowersja? Chyba dla kibiców realiku.
0
@Toretto dzisiejszy rywal nie jest słaby. Bez porażki w ostatnich 9 meczach i 6 miejsce obecnie.
0
Pamiętacie jak przy poprzednim spotkaniu z Rayo, sędzia nie odgwizdał karnego na Olmo oraz anulował bramkę po faulu Kounde. Miał rację co do faulu Kounde ale nieco później mecz z Ossasuną i sędzia u przeciwników już nie widział takiego stempla, przez co poszła kontra i gol na 2:0 na gospodarzy.
Uważajmy na tych zawodników z Madrytu..
3
Ja głodny jego gry
0
@Batys i tak powinno być.