Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Teraz w formie rewanżu ograć ich zarówno w lidze jak i PK na ich stadionie.
Flick: "Będziemy walczyć i nigdy się nie poddamy. Myślę, że wygramy mecz rewanżowy."
1
Lepiej w PK taki mecz i to przy remisie niż np. W lidze czy LM.
Serio uważam, że lepsza teraz taka wpadka i wprowadzenie poprawy niż później.
Atletico jest do ogrania na wyjeździe, trzeba uważać w defensywie. Mieli farta i tyle.
0
@zabibarca jaki przełom, odpoczynek przed ligą i dwumeczem w LM.
0
@SelloutCrowd rotacje potrzebne co by nie mówić.
1
@Lionel_Messi10 jak to jest najbliżej Leo?
0
@okiemtypera_lucaxx95 troll jak zawsze
1
@SelloutCrowd ciekawe czy w ogóle zagra.
16
@filipo2002 teraz gdy doszli do półfinału to mają odpuszczać?
0
@MesQueUnClub96 Lewą podprowadzi a prawą zagra :) wystarczy dotknięcie mistrza.
14
Nic dziwnego :))
0
@ViscaelBarca2007 przed sezonem nie myślałem o pucharach itp. Myślałem jedynie by ,,Pedri rozegrał sezon bez kontuzji"
3
@Luciano99 De Jong przy nim to Iniesta xD
0
@Faro Ja tam ufam Flickowi, też to dziwne mi się wydaje ale ocenimy to i owo po sezonie, być może Toni nie ma obecnie takiego poziomu na 1szy skład a puchary łatwo przegrać
19
Super :))
10
Aguerd, Kubo wykartkowali się na mecz z Barceloną.
1
za mocne Melo wleciało xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
patrząc na ostatnie tygodnie to Frenkie de Jong
patrząc na cały sezon to Casado.
0
@okiemtypera_lucaxx95 jak to szło?
Barca PK, Atletico Mistrzostwo, Real LM i każdy zadowolony? Tak?
Trollujesz pewnie i teraz
1
@parawhore już jest
36
Oni w taki sposób wywierają presję na arbitrach, inaczej nie potrafią wygrać. Ot cała ich historia.
0
@tomasthc dlatego też trzeba umieć takie mecze ,,przepchnąć" a bramkarz jest ważną częścią ekipy. Niekiedy tak jest, że mecz jest na styku. Patrząc na terminarz to może być dużo podobnych meczów.
0
@tomasthc czasami nawet trzeba tak zagrać, nie da rady grać każdego meczu na 100%
4
Komentarz usunięty
0
@D10SLEO ręki u piłkarza Las Palmas nie było, miał ją przy ciele.
0
@Arczi57 zostawmy to FLickowi, wydaje się, że dobrze to i owo ogarnia
0
@norbi77 za miękkie na karnego.
0
@Barcafan2020 nie gadają, że płaczą o sędziego? xD
0
@Kinginiesta oni właśnie chcieli nas wyru***ć ale sędzia o dziwia poprosił o całą akcję na Varze i spalonego się dopatrzył...
7
@Lionel_Messi10 małymi krokami, nie lubię tak daleko wybiegać, skupmy się na Benfice.