0

Teraz w formie rewanżu ograć ich zarówno w lidze jak i PK na ich stadionie.

Flick: "Będziemy walczyć i nigdy się nie poddamy. Myślę, że wygramy mecz rewanżowy."

1

Lepiej w PK taki mecz i to przy remisie niż np. W lidze czy LM.
Serio uważam, że lepsza teraz taka wpadka i wprowadzenie poprawy niż później.
Atletico jest do ogrania na wyjeździe, trzeba uważać w defensywie. Mieli farta i tyle.

0

@zabibarca jaki przełom, odpoczynek przed ligą i dwumeczem w LM.

0

@SelloutCrowd rotacje potrzebne co by nie mówić.

1

@Lionel_Messi10 jak to jest najbliżej Leo?

0

@okiemtypera_lucaxx95 troll jak zawsze

1

@SelloutCrowd ciekawe czy w ogóle zagra.

16

@filipo2002 teraz gdy doszli do półfinału to mają odpuszczać?

0

@MesQueUnClub96 Lewą podprowadzi a prawą zagra :) wystarczy dotknięcie mistrza.

14

Nic dziwnego :))


0

@ViscaelBarca2007 przed sezonem nie myślałem o pucharach itp. Myślałem jedynie by ,,Pedri rozegrał sezon bez kontuzji"

3

@Luciano99 De Jong przy nim to Iniesta xD

0

@Faro Ja tam ufam Flickowi, też to dziwne mi się wydaje ale ocenimy to i owo po sezonie, być może Toni nie ma obecnie takiego poziomu na 1szy skład a puchary łatwo przegrać

19

Super :))


10

Aguerd, Kubo wykartkowali się na mecz z Barceloną.

1

za mocne Melo wleciało xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

patrząc na ostatnie tygodnie to Frenkie de Jong
patrząc na cały sezon to Casado.

0

@okiemtypera_lucaxx95 jak to szło?
Barca PK, Atletico Mistrzostwo, Real LM i każdy zadowolony? Tak?
Trollujesz pewnie i teraz

1

@parawhore już jest


36

Oni w taki sposób wywierają presję na arbitrach, inaczej nie potrafią wygrać. Ot cała ich historia.

0

@tomasthc dlatego też trzeba umieć takie mecze ,,przepchnąć" a bramkarz jest ważną częścią ekipy. Niekiedy tak jest, że mecz jest na styku. Patrząc na terminarz to może być dużo podobnych meczów.

0

@tomasthc czasami nawet trzeba tak zagrać, nie da rady grać każdego meczu na 100%

4

Komentarz usunięty

0

@D10SLEO ręki u piłkarza Las Palmas nie było, miał ją przy ciele.

0

@Arczi57 zostawmy to FLickowi, wydaje się, że dobrze to i owo ogarnia

0

@norbi77 za miękkie na karnego.

0

@Barcafan2020 nie gadają, że płaczą o sędziego? xD

0

@Kinginiesta oni właśnie chcieli nas wyru***ć ale sędzia o dziwia poprosił o całą akcję na Varze i spalonego się dopatrzył...

7

@Lionel_Messi10 małymi krokami, nie lubię tak daleko wybiegać, skupmy się na Benfice.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?