0

@Krzysztof1987 2:1
Gavi i Lewy

1

@partymaker Lepszy ostatnio od Casado. Widać, że wraca do formy.

0

forma jest ale nad punktualnością musi popracować

2

@Szymemdymek a wynik jaki mówisz?

0

pewnie w ich oświadczeniu:
,,Niech arbitrzy więcej nam pomagają bo bez nich nic nie wygramy"

0

@dzefrej234 przecież ponad tydzień nie grali, tu musi się rozchodzić o coś więcej

2

@blakkudium Fort :OOO Kounde czyżby przeskrobał coś? :))

0

@OskP białko Olimpa

3

@cymanski15 jeszcze nie ma składów i tak jak kolega wyżej napisał, ostatnio Casado jakby sabotował i każde jego zagranie mega niepewne.

0

@ViscaelBarca2007 ciężko o takiego piłkarza co by obskoczył jednocześnie skrzydła i napad. Nikt inny do głowy nie przychodzi

1

5

@ViscaelBarca2007 widać, że zmyślane. Barcelona jak wiemy myśli o podpisaniu LS tego lata i to niezależnie od formy Raphinhi. (nie mówię, że o Nico tylko ogółem)

0

@VincentDrogi że w United dużo wielkich piłkarzy przepada, coś jak kiedyś u nas Coutinho czy nawet Griezmann

0

@PatrykBarca a co szkodzi wrócić tym bardziej, że u nich są braki na tej pozycji?

4

@Filipem przeczuwam, że pójdzie do Madrytu.

2

@norbi77 w 26 kolejce my na własnym stadionie z Sociedad a Real na wyjeździe z Betisem :))

0

@Alfonsinio bo skrzydłowi to priorytet. (skoro Lewy ma zostać jeszcze na rok i jest Ferran)

0

@Cvzx może Kochen się odpowiednio rozwinie?

0

@kiper09 nie zapominajmy, że Rayo też miało podobny odpoczynek.

2

Nico wszedł i po kilku minutach asystuje przy golu O. Sanceta.
Póki co 1:1

1

@ciupaw 10tka a nie skrzydło.

1

@messi33 nie mów hop.

2

Jamie Gittens z Borussii Dortmund jest uważnie obserwowany przez FC Barcelonę. [@Alfremartinezz] (via: BarcaInfo)

0

@patriczix bardziej 10 niż skrzydło.

2

@kaamil1910 lepiej się nie nastawiać, najdroższy z możliwych...
jedynie tak jak w artykule, jest nadzieja, że Newcastle nie dostanie się do LM i sam Iska wywrze presję.

3

wolę Nico od Leao i Diaza.
Isak to marzenie

1

@barcanawieki będzie to samo co Viniciusem-2max

0

@norbi77 gwiazdeczki a jak co do czego to się kładą jak rażeni prądem.

0

@michal26 gdzieś czytałem, że Rudiger i Lucas będą dostępni już na rewanż z City.

1

@lambard ostatnia prosta w lutym? przy takich stykowych wynikach?
Zdecydowanie nie.
Po drugie: Nawet jak przegramy to jesteśmy zależni od siebie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?