Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Krzysztof1987 2:1
Gavi i Lewy
1
@partymaker Lepszy ostatnio od Casado. Widać, że wraca do formy.
0
forma jest ale nad punktualnością musi popracować
2
@Szymemdymek a wynik jaki mówisz?
0
pewnie w ich oświadczeniu:
,,Niech arbitrzy więcej nam pomagają bo bez nich nic nie wygramy"
0
@dzefrej234 przecież ponad tydzień nie grali, tu musi się rozchodzić o coś więcej
2
@blakkudium Fort :OOO Kounde czyżby przeskrobał coś? :))
0
@OskP białko Olimpa
3
@cymanski15 jeszcze nie ma składów i tak jak kolega wyżej napisał, ostatnio Casado jakby sabotował i każde jego zagranie mega niepewne.
0
@ViscaelBarca2007 ciężko o takiego piłkarza co by obskoczył jednocześnie skrzydła i napad. Nikt inny do głowy nie przychodzi
1
@ViscaelBarca2007 Isak?
5
@ViscaelBarca2007 widać, że zmyślane. Barcelona jak wiemy myśli o podpisaniu LS tego lata i to niezależnie od formy Raphinhi. (nie mówię, że o Nico tylko ogółem)
0
@VincentDrogi że w United dużo wielkich piłkarzy przepada, coś jak kiedyś u nas Coutinho czy nawet Griezmann
0
@PatrykBarca a co szkodzi wrócić tym bardziej, że u nich są braki na tej pozycji?
4
@Filipem przeczuwam, że pójdzie do Madrytu.
2
@norbi77 w 26 kolejce my na własnym stadionie z Sociedad a Real na wyjeździe z Betisem :))
0
@Alfonsinio bo skrzydłowi to priorytet. (skoro Lewy ma zostać jeszcze na rok i jest Ferran)
0
@Cvzx może Kochen się odpowiednio rozwinie?
0
@kiper09 nie zapominajmy, że Rayo też miało podobny odpoczynek.
2
Nico wszedł i po kilku minutach asystuje przy golu O. Sanceta.
Póki co 1:1
1
@ciupaw 10tka a nie skrzydło.
1
@messi33 nie mów hop.
2
Jamie Gittens z Borussii Dortmund jest uważnie obserwowany przez FC Barcelonę. [@Alfremartinezz] (via: BarcaInfo)
0
@patriczix bardziej 10 niż skrzydło.
2
@kaamil1910 lepiej się nie nastawiać, najdroższy z możliwych...
jedynie tak jak w artykule, jest nadzieja, że Newcastle nie dostanie się do LM i sam Iska wywrze presję.
3
wolę Nico od Leao i Diaza.
Isak to marzenie
1
@barcanawieki będzie to samo co Viniciusem-2max
0
@norbi77 gwiazdeczki a jak co do czego to się kładą jak rażeni prądem.
0
@michal26 gdzieś czytałem, że Rudiger i Lucas będą dostępni już na rewanż z City.
1
@lambard ostatnia prosta w lutym? przy takich stykowych wynikach?
Zdecydowanie nie.
Po drugie: Nawet jak przegramy to jesteśmy zależni od siebie.