0

@VegetaPolska wiek, wieku nie oszukasz na wielu płaszczyznach.

1

@Guess jak to gdzie? u nich w głowach xD
,,niech sędziują pod nas to będzie dobrze"

1

@Kapitan hawk czekamy :) pięknie ich wyjaśniasz :))

11

spisek, realik typowo działa na swoją korzyść bo są słabi by bez pomocy sędziów wygrać tytuły.
Liga Negreiry? a co powiedzieć o sezonie 16-17 gdzie wszystkie wałki szły na korzyść realiku? o LM 16-18 nie wspominając.
To wszystko to również wałek realiku.

0

@BORO_12 do tematu podchodzę z goła inaczej. Jeżeli trener chce to nich zostanie ale z nieco mniejszymi zarobkami.

1

@Danny Gaucho takie, że brakuje zalet

0

@BORO_12 liga Hiszpańska, euro i Hiszpania. Pewnie dlatego. Dla porównania, jakoś mnie Gruzin (Kwara) nie przekonywał, co do Doku to obawiam się jego kontuzji.

0

@BORO_12 nie gadaj, poprzednie dwa sezony i na Euro był kotem.

0

@BORO_12 w dryblingach jest świetny a to jest bardzo ważne odnośnie skrzydełka, przy Flicku poprawi się w pozostałych aspektach gry.

0

@BORO_12 doskonale wiem, że ma słaby sezon. Jednak ten sezon nie przekreśla mi Nico, w lepszej ekipie dużo lepiej się odnajdzie.

0

@BORO_12 to też nie jest głupie.

3

@blakkudium gol po tym jak zmienili cr7 :) przypadek?

1

@TheNekro94 a za rok można pomyśleć np. o Diego Coście lub o tym bramkarzu Lille.

1

@F3DO jestem pewien, że ten bilans po tych 4 meczach będzie lepszy.

0

@BORO_12 tak i to zdecydowanie.

1

@luna666moon lepiej by zabrzmiało: ,,nie dać szansy by nawet im sędziowie pomogli"

0

@wacha93 myślę, że jak Lewy zostaje to obędzie się bez transferu 9

5

@AmigoBlancos w niedzielę, z ossasuną na wyjeździe dałeś Hattricka Mbappe?

0

LS: Nico/Musiala
LO: Mitchell

0

@daniel32778 zwyczajnie, pod realik wsio bo jesteśmy dla nich największym zagrożeniem w lidze. Pique dobrze powiedział: ,,nic nowego, tak działają od 120lat"

3

Sędziowie meczu Real- Espanol w zamrażarce a sędziowie Celta-Real wszystko cacy bo pomogli realikowi.
Oni się nawet z tym nie kryją xdd

5

@norbi77
Vini 7 goli w reprezentacji
Messi 8 Złotych Piłek xDDD

0

Barcelona by im z 8 władowała.

0

@Transu96 dwumecz

1

@tribo może wiek? ale co się dziwić jak cała drużyna słabo wygląda. Są jedynie przebłyski poszczególnych piłkarzy

0

@Bartula prawda ale zachowajmy zimną głowę :) (chciałbym bardzo trofea na koniec a do tego daleka droga)

1

@Ptasior myślę, że ten sezon zakończy się na TOP 4 PL i to tyle, zacznie PEP mocno przygotowania do nowego sezonu z przebudową składu (część tej przebudowy widzieliśmy w styczniu)

1

@Ptasior Real chociaż ma atak jako taki. City tak średnio nawet pod tym względem.

2

@Nefir Nico-Barcola-Leao

0

@Eklerek a są osoby które bardzo chciały Gruzina na LS przy tym nagadując na Nico, że się nie nadaje itp.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?