Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VegetaPolska wiek, wieku nie oszukasz na wielu płaszczyznach.
1
@Guess jak to gdzie? u nich w głowach xD
,,niech sędziują pod nas to będzie dobrze"
1
@Kapitan hawk czekamy :) pięknie ich wyjaśniasz :))
11
spisek, realik typowo działa na swoją korzyść bo są słabi by bez pomocy sędziów wygrać tytuły.
Liga Negreiry? a co powiedzieć o sezonie 16-17 gdzie wszystkie wałki szły na korzyść realiku? o LM 16-18 nie wspominając.
To wszystko to również wałek realiku.
0
@BORO_12 do tematu podchodzę z goła inaczej. Jeżeli trener chce to nich zostanie ale z nieco mniejszymi zarobkami.
1
@Danny Gaucho takie, że brakuje zalet
0
@BORO_12 liga Hiszpańska, euro i Hiszpania. Pewnie dlatego. Dla porównania, jakoś mnie Gruzin (Kwara) nie przekonywał, co do Doku to obawiam się jego kontuzji.
0
@BORO_12 nie gadaj, poprzednie dwa sezony i na Euro był kotem.
0
@BORO_12 w dryblingach jest świetny a to jest bardzo ważne odnośnie skrzydełka, przy Flicku poprawi się w pozostałych aspektach gry.
0
@BORO_12 doskonale wiem, że ma słaby sezon. Jednak ten sezon nie przekreśla mi Nico, w lepszej ekipie dużo lepiej się odnajdzie.
0
@BORO_12 to też nie jest głupie.
3
@blakkudium gol po tym jak zmienili cr7 :) przypadek?
1
@TheNekro94 a za rok można pomyśleć np. o Diego Coście lub o tym bramkarzu Lille.
1
@F3DO jestem pewien, że ten bilans po tych 4 meczach będzie lepszy.
0
@BORO_12 tak i to zdecydowanie.
1
@luna666moon lepiej by zabrzmiało: ,,nie dać szansy by nawet im sędziowie pomogli"
0
@wacha93 myślę, że jak Lewy zostaje to obędzie się bez transferu 9
5
@AmigoBlancos w niedzielę, z ossasuną na wyjeździe dałeś Hattricka Mbappe?
0
LS: Nico/Musiala
LO: Mitchell
0
@daniel32778 zwyczajnie, pod realik wsio bo jesteśmy dla nich największym zagrożeniem w lidze. Pique dobrze powiedział: ,,nic nowego, tak działają od 120lat"
3
Sędziowie meczu Real- Espanol w zamrażarce a sędziowie Celta-Real wszystko cacy bo pomogli realikowi.
Oni się nawet z tym nie kryją xdd
5
@norbi77
Vini 7 goli w reprezentacji
Messi 8 Złotych Piłek xDDD
0
Barcelona by im z 8 władowała.
0
@Transu96 dwumecz
1
@tribo może wiek? ale co się dziwić jak cała drużyna słabo wygląda. Są jedynie przebłyski poszczególnych piłkarzy
0
@Bartula prawda ale zachowajmy zimną głowę :) (chciałbym bardzo trofea na koniec a do tego daleka droga)
1
@Ptasior myślę, że ten sezon zakończy się na TOP 4 PL i to tyle, zacznie PEP mocno przygotowania do nowego sezonu z przebudową składu (część tej przebudowy widzieliśmy w styczniu)
1
@Ptasior Real chociaż ma atak jako taki. City tak średnio nawet pod tym względem.
2
@Nefir Nico-Barcola-Leao
0
@Eklerek a są osoby które bardzo chciały Gruzina na LS przy tym nagadując na Nico, że się nie nadaje itp.