Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FCB24 dla mnie obronił 3 takie pewniaki.
3
Jeśli Julián Alvarez, Gimenez i Pablo Barrios otrzymają żółtą kartkę w meczu z Getafe CF to nie zagrają z FC Barceloną. [@mundodeportivo] (via: BarcaInfo)
1
@Kapitan hawk gratki wyczucia tak czy inaczej
0
@partymaker brakuje aby klasowej 9
1
@Faro mam wrażenie, że czepiasz się na siłę.
0
@Arden ostatnio De Jong lepiej wygląda, mocarny mecz z grającym w osłabieniu Sociedad (niemal przez cały mecz) nie wiele zmienia pod tym względem.
0
@D10SLEO zdecydowanie :)
1
@jakub1906 kiedy Holender nas tak topił?
Dramat? Obstawiam, że to drużyna grała słabo i wielu piłkarzy nie nadawało się do pierwszej 11.
1
@Kapitan hawk jaki wynik obstawiasz?
1
@norbi77 zasłonił Oblaka więc spalony ale to realik więc trzeba brać poprawkę
1
@Andi18 no gdzie z taką grą, może i zagrali nieco lepiej niż z Betisem ale to nie jest ekipa na LM. (Przynajmniej obecnie)
2
tytuł na meczykach ,,Real królem Ligi Mistrzów" xDDD
Żenua
0
@Solenya widać, że nastawiają się na rewanż, wygrana białych jednym golem pozostawia awans sprawą otwartą
6
@sebo939 oby to się zemściło
0
@Konradowskyy BvB-Lille
0
@Faro problem, że nie ma klauzuli
6
J. Alvarez TOOOPPPPPP
0
@Coutinho007 trzeba im się zrewanżować w lidze i PK
0
@Faro nie tak Real mocny jak Atletico słabe (póki co)
1
@blakkudium nie było karnego wg mnie.
1
@blakkudium hah, zapomniałem, że piękny anglik zawieszony xD
31
xD
Nic już mnie nie zaskoczy.
Niech spada do sekunda.
8
haha i jeszcze poszkodowanego udaje xD
4
Od początku grudnia Vinicius zebrał więcej żółtych kartek niż goli-asyst w lidze.
3
@Emial22 to nic innego jak ból dupy (fanów kryska)
1
@blakkudium Leao piękne podanie
0
@Coutinho007 z Milanu kusi troszkę ten R. Leao ale nie do końca jestem przekonany.
5
@turhiay nie zwracajmy na nich uwagi, są odklejeni.
0
@HypeR lepsza kontuzja Balde.
0
@Encore ale z genialnym Zubimendim