2

@norbi77 prawda, jutro taki mały finał. Trzeba się wreszcie zrewanżować

1

@norbi77 nie skreślałbym Valenci która bądź co bądź walczy coraz lepiej by zostać w laliga.

1

@norbi77 Szczerze na tym etapie sezonu, mecze z tzw ,,spadkowiczami" mogą być bardzo ciężkie. Żeby nie było to właśnie najbardziej obawiam się jutrzejszego wyjazdu, wyjazdowych z Bilbao (ostatnia kolejka więc mały +), z Espanolem i Leganes.

1

Jutro fajnie byłoby wygrać ponieważ:
1) zrewanżować się trzeba za ten fart jaki mieli w meczach z nami w obecnym sezonie
2) lepiej na ewentualną stratę punktów pozwolić sobie w kwietniu/maju kiedy naprawdę po przerwie reprezentacyjnej będzie wielki natłok meczów

0

@MesQueUnClub96 w poprzednich sezonach nie było to widoczne.

0

@Gibbon_FCB 2 tygodnie.

7

Bardzo przyjemnie się patrzy jak się rozwijają pod okiem Flicka:
Casado
Pedri
Balde
Cubarsi
Yamal
Nie wspominając o ogólnej zmianie samych piłkarzy takich jak Raphinha.
Trener to taki fundament sukcesów

2

@Filipem real zapewne wygra.

0

@Kamiloza91 Bernal i Casado.

0

@ranger3120 może lepiej brzmi ,,chwilowe odpalenie". Jednak po meczu 2tyg przerwy

0

@Filarrr11 przez rok może się dużo zmienić.
Problem jest taki, że za konkretny hajs możemy kupić zapewne jednego piłkarza i chyba bardziej by się przydało skrzydło zważywszy, że na tej pozycji jest tylko Raphinha i Yamal (a wiemy jak to było z kontuzjami Yamala na początku sezonu)

0

@Kamil689 albo idealnie się wstrzeli i kupi kolejnego SUareza.

0

@Kamil689 za wcześnie jest na ocenę kogo ściągnąć. Niektórzy fajnie się pokazali w tym sezonie a wiadomo co będzie w przyszłym? Piłka piękna bo nieprzewidywalna.

1

@takisobiektos bo od x lat nie powstaje, dokładnie od września 2021.
Efootball PES 2021 zjada wszystkie fify

12

skoro Lewy zostaje to lepiej więcej $$$ przeznaczyć na LS i zakontraktować Davida a za rok (jeżeli David się nie sprawdzi) z odejściem Lewego sięgnąć po nową 9.

0

@Rupert_Haubica nie wyprzedzajmy faktów, pierw trzeba wygrać LM, już nie raz sobie przypisywaliśmy dany puchar i wyszło co wyszło.

1

@KamQiX w skrócie: Brakuje nowych odsłon serii PES

9

@Sysia11 najlepszą minę miał jak Merino strzelał gola w półfinale Euro

0

Patrząc na zachowanie Madrycioków po meczu to na spokojnie, pamiętajmy, że karma wraca.

0

Real nie może, sędzia pomoże standard :)))

2

@THunterG99 kto wie czy nie Inter, nie skreślałbym ich.

0

@Culer9002 Lille bo z BvB graliśmy w lidze *(tabela ligowa)

15

Lille bo dawno takiego meczu nie było.

1

@adamek20151 Lewego porównywać do Nuneza... przesada.

0

@FCB_dimiC szykuje się ciekawy dwumecz z Interem

27

Hansi Flick: "Pedri jest najlepszym piłkarzem na świecie na swojej pozycji." [@BarcaOneFCB] (via: BarcaInfo)

9

Gavi: "Pedri zasługuje na zdobycie Złotej Piłki bardziej niż jakikolwiek inny zawodnik. Jego klasa jest oczywista, wszyscy wiedzą, jakim jest wyjątkowym piłkarzem." [@MovistarFutbol] (via: BarcaInfo)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Zgadzacie się, że dziś Yamal był najlepszy?

1

@Lionel_Messi10 na siłę starają się umniejszyć Messiemu, dalej pewnie boli **18.12.2022**

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?