2

@Gall prawda, sam byłem za transferem Nico-A. Baeny zamiast Olmo (właśnie przez kontuzje)

1

@norbi77 mecz ustawiony pod realik, nic nowego. Sędzia który nie gwiżdże miękkich fauli daje karnego z dupy, potem przerwy kontrę Leganes..... wsio pod pewien żałosny klubik który bez sędziów nic nie wygra i takie są fakty.

1

Leganes!!! Brawo

1

@Gibbon_FCB pomagają im sędziowie a na tym korzysta Mbappe, gdyby nie te karne z dupy to traciłby z 7-8 bramek do Lewego i nie miałby szans go dogonić.

3

Co mówi kot po zwymiotowaniu?
Karma wraca

2

w taki sposób real wygrywa puchary xDDD
Brawo Leganes

2

haha trzeba im pomóc xDDD

1

@Lionel_Messi10 oglądasz mecz? Co się stało, że Gimenez musiał już w 28min zmienić R. Le Normanda?

3

taaa i dlatego pieprzysz w mediach ,,Real Madryt jest obecnie najlepszym klubem świata"

1

@Lionel_Messi10 wg mnie, dziś ich ewentualna strata punktów=koniec marzeń o lidze.

1

@Lionel_Messi10 Ja z nimi wyczuwam ciężary w środę.

0

@kiper09 nie krakajmy bo może być na odwrót.

1

@Czarny_ck nie sprzedamy bo nie chcemy sprzedawać, przydaje się i to bardzo.

1

@Gaucho tak, 50

0

@Gronek opcja nr2

2

@OzzyFCB mimo wszystko najbardziej zasługuje Valladolid (poziom gry) reszta nieźle walczy o utrzymanie.

0

@Filipem na obecnym etapie sezonu każdy mecz jest jak finał i lepiej skupić się na najbliższym.

1

@Kozinho. nie zdziwię się xDD Wsio pod realik bo są słabi :)) wiedzą, że inaczej nie idzie powstrzymać Barcelony (w lidze)

3

@Filipem pierw skupmy się na Gironie, to też jest taki rywal z którym nie mamy prawa stracić punkty.

1

@ShawnC Fort to w kratkę, często gubi krycie, w ataku fajnie ale obrona cieniuje u niego.

1

@Sulimo Vanderson

0

@Sulimo to samo musi tyczyć się H. Forta, bo naprawdę mało minut dostaje, nic dziwnego, że w mediach są przewijane nazwiska PO odnośnie letniego okna transferowego.

0

@Sysia11 przecież Budimir był na kadrze.

0

@BORO_12 czy był potrzebny czy nie, to zostawmy Flickowi, nerwowa reakcja Flicka przy kontuzji Olmo może oznaczać, że jest bardzo potrzebny.

1

widmo ligowego spadku się przewija więc muszą się ratować w ,,żenujący sposób"
Co za imbecyle

0

@bartekvisca ciekawie zapowiada się rewanż z Atletico w środę.

5

Fajnie, że już za tydzień premiera The Last of Us Part II Remastered na PC :)

2

@takisobiektos wiem wiem :)))

0

@Rewolucja123 niedługo do nich dołączy Flick

2

Pajacerka nie pierwszy nie ostatni raz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?