Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Gall prawda, sam byłem za transferem Nico-A. Baeny zamiast Olmo (właśnie przez kontuzje)
1
@norbi77 mecz ustawiony pod realik, nic nowego. Sędzia który nie gwiżdże miękkich fauli daje karnego z dupy, potem przerwy kontrę Leganes..... wsio pod pewien żałosny klubik który bez sędziów nic nie wygra i takie są fakty.
1
Leganes!!! Brawo
1
@Gibbon_FCB pomagają im sędziowie a na tym korzysta Mbappe, gdyby nie te karne z dupy to traciłby z 7-8 bramek do Lewego i nie miałby szans go dogonić.
3
Co mówi kot po zwymiotowaniu?
Karma wraca
2
w taki sposób real wygrywa puchary xDDD
Brawo Leganes
2
haha trzeba im pomóc xDDD
1
@Lionel_Messi10 oglądasz mecz? Co się stało, że Gimenez musiał już w 28min zmienić R. Le Normanda?
3
taaa i dlatego pieprzysz w mediach ,,Real Madryt jest obecnie najlepszym klubem świata"
1
@Lionel_Messi10 wg mnie, dziś ich ewentualna strata punktów=koniec marzeń o lidze.
1
@Lionel_Messi10 Ja z nimi wyczuwam ciężary w środę.
0
@kiper09 nie krakajmy bo może być na odwrót.
1
@Czarny_ck nie sprzedamy bo nie chcemy sprzedawać, przydaje się i to bardzo.
1
@Gaucho tak, 50
0
@Gronek opcja nr2
2
@OzzyFCB mimo wszystko najbardziej zasługuje Valladolid (poziom gry) reszta nieźle walczy o utrzymanie.
0
@Filipem na obecnym etapie sezonu każdy mecz jest jak finał i lepiej skupić się na najbliższym.
1
@Kozinho. nie zdziwię się xDD Wsio pod realik bo są słabi :)) wiedzą, że inaczej nie idzie powstrzymać Barcelony (w lidze)
3
@Filipem pierw skupmy się na Gironie, to też jest taki rywal z którym nie mamy prawa stracić punkty.
1
@ShawnC Fort to w kratkę, często gubi krycie, w ataku fajnie ale obrona cieniuje u niego.
1
@Sulimo Vanderson
0
@Sulimo to samo musi tyczyć się H. Forta, bo naprawdę mało minut dostaje, nic dziwnego, że w mediach są przewijane nazwiska PO odnośnie letniego okna transferowego.
0
@Sysia11 przecież Budimir był na kadrze.
0
@BORO_12 czy był potrzebny czy nie, to zostawmy Flickowi, nerwowa reakcja Flicka przy kontuzji Olmo może oznaczać, że jest bardzo potrzebny.
1
widmo ligowego spadku się przewija więc muszą się ratować w ,,żenujący sposób"
Co za imbecyle
0
@bartekvisca ciekawie zapowiada się rewanż z Atletico w środę.
5
Fajnie, że już za tydzień premiera The Last of Us Part II Remastered na PC :)
2
@takisobiektos wiem wiem :)))
0
@Rewolucja123 niedługo do nich dołączy Flick
2
Pajacerka nie pierwszy nie ostatni raz.