Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mekston boli dupka.
0
@Xxxbarca4ever rok, rok temu w 1/4 odpadliśmy z PSG
0
@Lucyffffer1922 przed meczem z PSG pewnie miałbyś inne odczucia, dużo roboty robi zespół BvB
1
@wojopancer ciężko stwierdzić. Albo konkretny następca Lewego albo Nico
0
@Faro dla nas to lepiej.
0
Dobrze, że piłkarze Realu wierzą w wygranie LM. Może stracą punkty w lidze skoro całe siły na rewanż.
0
@Cule1234 musimy to wykorzystać przeciwko madryczykowi
@Kazragore oficjalnie wracamy do zasady 1:1 xDDD
1
Piękny wieczór :)
Dobranoc :)
0
@saviol54 pewnie, że tak ale karne z dupy robią robotę, dlatego są jeszcze w walce o ligę.
0
@La Pulgaa nie przesadzajmy, w 2023 czy 2021r też było tak mówione.
2
@Kismeth różnie to bywa, czasami po latach świetności przychodzą lata posuchy, robotę zrobiły również nieprzemyślane transfery.
3
@Pawlak1992 Bayern raz, że grają ofensywną piłkę a dwa to dwóch ich kluczowych piłkarzy praktycznie zakończyło sezon: Davies i Musiala (Musiala planowany powrót za 7-8tyg, więc po ewentualnym dwumeczu w półfinale LM)
15
najwyższy czas awansować do półfinału po 6 latach.
0
Oby tym razem się udało. Mega się przyda.
2
@Michu94 nie ma takiej opcji
0
@SinMistico czy marzenie to ciężko powiedzieć, póki co pokazuje się świetnie w tej portugalskiej lidze, co byłoby w lepszej lidze jak: Włochy, Hiszpania, Anglia to ciężko stwierdzić.
2
@Popitek12 w środę mecz.
9
@blakkudium brawo Laporta, walczyć z tym bydłem madryckim :)
0
@Gacek5 pewnie wszystko pod LM.
2
@partymaker MK CAFE PREMIUM
0
@Eto'o9 R10 Idzie wsio grubo pod ten słaby realik. Tebas robi co może...
0
@Croocers słabo pokazał się z PSG w LM...
0
@Encore co on nie robił by tego karnego dostać, nurek to mało powiedziane a do tego jak rywal np. Plecami czysto zblokował strzał to zgłaszał do sędziego, że ręką xddd
1
Chyba przegrana z Valencią dopełniła tabu.
1
@La Pulgaa to bardziej zmęczenie niż obniżka formy, 4 mecze w 10dni robią robotę.
0
@Who_you_mam a Pedri zlekceważył sprawę :)
1
@Gacek5 wydaje mi się, że kontuzji jest dużo mniej niż w zeszłym sezonie.
0
@Pedri16Future no nie wiem, Inter czy Bayern nie byli w finale w zeszłym sezonie
1
@Pedri16Future nie wystarczy, to nie Getafe tylko BvB
0
Atletico bliżej Real niż Real Barcelony