1

W ewentualnym półfinale LM, wolelibyście Inter czy Bayern?

8

Barcelona rozegrała 21 spotkań w 2025r.
15x Pedri wybrany zawodnikiem meczu.

10

@reloaded nikogo nie wolno lekceważyć

1

@alone49 wiadome, że wszystko pod realik jak zawsze.

3

@Herato co by nie mówić, kosztował nie małe pieniądze.

0

@ventriloquist1 otóż to, klucz to mieć dostępnych wszystkich możliwych piłkarzy i mądrze nimi zarządzać.
15 meczów od pełni szczęścia... Dużo

5

@Salchent do tego momentu jeszcze 5 meczów a więc bardzo dużo może się wydarzyć...

2

@Astad Furioza 2 (nowa część)

0

Mam nadzieję, że Olmo wróci na rewanż w LM z BvB.
Pozostałoby rozegrać 3 mecze bez Daniego:
domowy z Betisem
domowy z BvB
wyjazdowy z Leganes

0

@Vurt tylko oni to wiedzą

1

Super, że zrewanżowaliśmy się Atletico za ligowy w marcu i pierwszy mecz 1/2 PK.
Wczoraj brak czerwonej to kolejny skandal.

1

@macio_944 Laliga też mega ważna, lepiej teraz nie tracić punktów mając jeszcze 8-9kolejek do końca. Ferran pokazuje poziom a Lewy ma już swój wiek więc czemu nie :) Lewy jak wiemy też bardzo walczy o Pichichi

1

@macio_944 myślę, że drobne rotacje to efekt walki o tryplet.

0

@Rewolucja123 tak, to co zrobił Bartomeu.... Laporta ratuje jak się da, nie wygląda nasz zespół tak źle na tle słabej sytuacji finansowej, mógłby niekiedy powstrzymać się od oszustw i gadania pod publiczkę (ale niekiedy i tak trzeba)

0

@marcin62 nie przesadzajmy.

0

@Xxxbarca4ever ostatnio ten stoper odwala.

0

@Sysia11 bo Lewy nie ma 20lat, rotacje muszą być by nie było kontuzji na najważniejsze mecze.

1

@blakkudium Ferran za Lewego i Fermin za Gaviego. No ciekawie ale chociaż ławka wygląda jako tako :))

0

@Marlon85 a w przypadku Barcelony jak to wygląda?

0

Myślę, że dla niego nadal priorytetem będzie Barcelona i jak to u nas bywa, wsio będzie zależne od finansów.

0

@Piotrek1993 widziałeś co się działo w ligowym z Leganes? To nie zasługa realu, że tak powiem.

3

@Swistus172 dosłownie, czemu np. po meczu z Atletico wyszła informacja, że zaległy mecz z Ossasuną gramy już 27.03....kiedy żademu z klubów to nie pasowało? Przecież to idą takie wałki, że głowa mała.

0

@adi7adi8 oczywiście na ich korzyść?

0

@Croocers zwłaszcza Nico. (wiek=przyszłosć)

0

To Real wczoraj znowu przepchnięty przez sędziego?

2

@macio_944 marzy się awans bez dogrywki (by w natłoku meczów nie dokładać bardziej do pieca)

2

@menboy tak jak pisze użytkownik wyżej, Lookman to ten sam rocznik co Luis Diaz ale pewnie cena gra rolę, co innego Nico-powinien być priorytetem na LS.

5

Hansi Flick uważa, że ​​Luis Díaz nie pasuje do tego profilu. Woli stawiać na młodszych graczy, takich jak Nico Williams czy Ademola Lookman z Atalanty.
[marca]

0

jeszcze max 2tyg bez Daniego Olmo

1

@kamiVeB zobaczysz, że będą ciężary dla Realu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?