Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
W ewentualnym półfinale LM, wolelibyście Inter czy Bayern?
8
Barcelona rozegrała 21 spotkań w 2025r.
15x Pedri wybrany zawodnikiem meczu.
10
@reloaded nikogo nie wolno lekceważyć
1
@alone49 wiadome, że wszystko pod realik jak zawsze.
3
@Herato co by nie mówić, kosztował nie małe pieniądze.
0
@ventriloquist1 otóż to, klucz to mieć dostępnych wszystkich możliwych piłkarzy i mądrze nimi zarządzać.
15 meczów od pełni szczęścia... Dużo
5
@Salchent do tego momentu jeszcze 5 meczów a więc bardzo dużo może się wydarzyć...
2
@Astad Furioza 2 (nowa część)
0
Mam nadzieję, że Olmo wróci na rewanż w LM z BvB.
Pozostałoby rozegrać 3 mecze bez Daniego:
domowy z Betisem
domowy z BvB
wyjazdowy z Leganes
0
@Vurt tylko oni to wiedzą
1
Super, że zrewanżowaliśmy się Atletico za ligowy w marcu i pierwszy mecz 1/2 PK.
Wczoraj brak czerwonej to kolejny skandal.
1
@macio_944 Laliga też mega ważna, lepiej teraz nie tracić punktów mając jeszcze 8-9kolejek do końca. Ferran pokazuje poziom a Lewy ma już swój wiek więc czemu nie :) Lewy jak wiemy też bardzo walczy o Pichichi
1
@macio_944 myślę, że drobne rotacje to efekt walki o tryplet.
0
@Rewolucja123 tak, to co zrobił Bartomeu.... Laporta ratuje jak się da, nie wygląda nasz zespół tak źle na tle słabej sytuacji finansowej, mógłby niekiedy powstrzymać się od oszustw i gadania pod publiczkę (ale niekiedy i tak trzeba)
0
@marcin62 nie przesadzajmy.
0
@Xxxbarca4ever ostatnio ten stoper odwala.
0
@Sysia11 bo Lewy nie ma 20lat, rotacje muszą być by nie było kontuzji na najważniejsze mecze.
1
@blakkudium Ferran za Lewego i Fermin za Gaviego. No ciekawie ale chociaż ławka wygląda jako tako :))
0
@Marlon85 a w przypadku Barcelony jak to wygląda?
0
Myślę, że dla niego nadal priorytetem będzie Barcelona i jak to u nas bywa, wsio będzie zależne od finansów.
0
@Piotrek1993 widziałeś co się działo w ligowym z Leganes? To nie zasługa realu, że tak powiem.
3
@Swistus172 dosłownie, czemu np. po meczu z Atletico wyszła informacja, że zaległy mecz z Ossasuną gramy już 27.03....kiedy żademu z klubów to nie pasowało? Przecież to idą takie wałki, że głowa mała.
0
@adi7adi8 oczywiście na ich korzyść?
0
@Croocers zwłaszcza Nico. (wiek=przyszłosć)
0
To Real wczoraj znowu przepchnięty przez sędziego?
2
@macio_944 marzy się awans bez dogrywki (by w natłoku meczów nie dokładać bardziej do pieca)
2
@menboy tak jak pisze użytkownik wyżej, Lookman to ten sam rocznik co Luis Diaz ale pewnie cena gra rolę, co innego Nico-powinien być priorytetem na LS.
5
Hansi Flick uważa, że Luis Díaz nie pasuje do tego profilu. Woli stawiać na młodszych graczy, takich jak Nico Williams czy Ademola Lookman z Atalanty.
[marca]
0
jeszcze max 2tyg bez Daniego Olmo
1
@kamiVeB zobaczysz, że będą ciężary dla Realu.