0

@Kubsoleon Getafe, Valladolid jest przerażająco słabe.

16

Ja mam podobnie, spokój i zadowolenie, w ogóle mi nie przeszkadza, że mogliśmy odskoczyć na 6pkt :) Najważniejsze, że jesteśmy zależni od siebie. Co innego, że po takiej serii wygranych w lidze musiała przyjść strata punktów, dobrze, że to w tej samej kolejce porażka Realu. Dalej walczymy o tryplet, do dzieła!!! :)

0

@FcPortoFan1999 co do United to zgoda ale ogólnie to pierwszy taki sezon od dawien dawna jeżeli chodzi o City.

0

@buglikos podobno na rewanż z BvB (jeszcze 2 mecze bez Olmo)

3

@Pixelo bardzo słaby

4

Na początku sezonu myślałem, że będzie więcej pożytku z H. Forta i Pau Victora..

6

Po tylu kolejkach (od meczu z Getafe w styczniu) pierwszy raz zremisowaliśmy a tu nastroje jakbyśmy przegrali ligę.
Zostało 8 kolejek do końca i możemy 2 mecze zremisować więc nie jest źle a rotacje muszą być przy takim natłoku meczów. Jedyne co boli to zachowanie Raphinhi.... bardzo słabe.

0

@Piotr,1985 sęk w tym, że Hansi wie co robi (tak obstawiam)

3

@Piotr,1985 pomyśl, że Flick to fachowiec i wie co robi.

8

@norbi77 niektórzy są przereklamowani jak np. Camvinga czy Tchuameni ale bez przesady xD

1

@norbi77 piękne to :))

1

@norbi77 szczerze to może być bardzo podobne do obecnej pogody w Polsce, rano 3C a teraz 6C (tylko wiadomo, jeszcze nie graliśmy i nie wiadomo jaki wynik będzie)

0

@1LY0 przeszły tylko tego nie wykorzystali (karny z dupy)

0

@tristan87 ile oni mieli farta w styczniu, plus ten słupek w ostatniej akcji meczu.

20

Karma wraca, nie dostali kary za głupie cieszynki po meczu z Atletico to dostali w cymbał od Valencii. Brawo Nietoperze.

0

@Destroyer_of_Worlds nie powiedziane w jakiej my będziemy formie.

2

@Lionel_Messi10 oraz zawieszeniem 3 meczów.

0

@La Pulgaa nie tak dawno Ossasuna-Betis, nie przesadzajmy.

1

@Gibbon_FCB żółta i tyle w temacie ale przy drukarni wsio możliwe.

1

@norbi77 tak, sam zahaczył nogi Cubarsiego

1

@Mixtape poprzedni sezon wydrukowali im wzorowo +fakt, że my graliśmy słabo

1

@norbi77 bardzo podobny karny był w El Classico rok temu, jak Vasquez sam się faulował xDDD Drukarnia

7

drukują ligę pod realik jak mogą.... ŻENUA

1

@Nightraider mecz meczowi nie równy, drużyna może wygląda fajnie ale nie każdy mecz musi być taki super do końca sezonu. Piłka jest nieprzewidywalna.

8

@Pablozeusz ma znaczenie.

0

@Faro dużo zależy od samej Valencii i ich okazji na gole.

0

@mr Barca sędziowie zrobią robotę.

1

@Rupert_Haubica możliwe, że wcześniej jakbyśmy mieli większą przewagę punktów w lidze.

1

W ewentualnym półfinale LM, wolelibyście Inter czy Bayern?

8

Barcelona rozegrała 21 spotkań w 2025r.
15x Pedri wybrany zawodnikiem meczu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?