16

Oby wygrał Pichichi, to by było nie fair, że wygrał Mbappe dzięki decyzjom sędziego.
Lewemu np. w meczu z Las Palmas jesienią, czy z Getafe czy w ostatnim meczu z Gironą nie podyktowano oczywistych karnych. Gdyby sędziowanie było na normalnym poziomie (a nie pchanie realiku) to rywalizacja w lidze byłaby zakończona tak jak i również rywalizacja o pichichi.

0

@VamosRakieta a mimo to remisują z potentatem do wygrania potrójnej korony xDDD

1

@Coutinho007 sędziowie im się nie skończą, nie ma co

12

Nie zapominajmy, że oni walczą o finał dzięki wałkowi w meczu z Celtą, normlanie mecz podobny do tego ligowego z Leganes.

0

@adamek20151 mi ciężko w cokolwiek uwierzyć już od meczu z Celtą. (w PK)

1

@tbas w 2014r bodajże i ten pamiętny rajd Bale-a co minął Bartrę

0

@Kengo dlatego nie warto wchodzić na ich stronę i czytać bzdurnych wpisów zacofanych realowców.

0

@Kengo zakłamuje rzeczywistość bo nie może pogodzić się z prawdą, że im pomagają sędziowie i są ich 12stym zawodnikiem w 90% meczów.

1

@ShawnC najgorzej to tak bezsensu takie coś głosić, Flick wie lepiej, że jak nic nie mówi to zmusza Ter Stegena do wysiłku, a zapewne rywalizacja o skład będzie dopiero od nowego sezonu.

1

@NeroTFP1 nie krakajmy.

27

pierw wypowiedź Lunina, teraz reakcja Modricia, to mówi bardzo wiele jak bardzo im pomagają, że aż sami w to nie dowierzają.

1

3 najbliższe mecze ligowe to rywale z którymi Barcelona ma rachunki do wyrównania, mianowicie jesienią zremisowaliśmy z Betisem 2:2, przegraliśmy z Leganes 0:1 oraz zremisowaliśmy z Celtą 2:2. Naprawdę wierzę, że nie oddamy tej ligi na końcowym etapie sezonu.

0

@Krzyszt8f_xd Ja mu życzę, ale myślę, że w przypadku trypletu Barcelony to ZP powędrowałaby do Raphinhi bądź Pedriego.

1

@BezglutenowyPedri wiesz, sam jestem graczem PC i byłem mega zaskoczony tym co zauważyłem :))

0

@BezglutenowyPedri jest w ogóle zapowiedź GoT2 na PC?

0

@BezglutenowyPedri The Last of Us? masz na myśli 2 na PC? Czy jak?

2

@filipo2002 w tym sezonie nie powinien grać Niemiec w meczach o stawkę, jedynie może dostać minuty w przypadku np. wygranej ligi 2 kolejki przed końcem.
Od nowego sezonu każdy czyste konto i walka o 1szy skład.

4

@Barcafan2020 te dwa wyjazdy (Leganes i Espyanol) to będą najcięższe mecze (zapewne), sam wiesz jak nam się gra z ekipami typu Getafe

1

@LeoMessiiBarcaPepa tak czy inaczej jest KOSMOS :)))

11

Czego? Uczciwego sędziowania a nie pchania realiku jak się da.
Jeden użytkownik mądrze napisał na początku sezonu: ,,My możemy wygrać ligę, Real musi"

0

@LeoMessiiBarcaPepa wyższe są uwzględniane.

0

@mekston w 100% prawda.

5

Barcelona pod wodzą Flicka w tym sezonie:
Strzeliła 7 goli w jednym meczu (dwukrotnie)
Strzeliła 6 goli w jednym meczu (dwukrotnie)
Strzeliła 5 goli w jednym meczu (11 razy)
Strzelił 4 gole w jednym meczu (20 razy)

0

@Azazel_Pazuzu sędziowie na to nie pozwolą.

1

@RoberDzik może Balde zamist Abidala i Raphinha za Pedro (ale to tylko może)

9

@Douglas mecz z Villareal to owszem fart i to wielki ale w sobotę? Przepchnął ich sędzia i nikt nie powie, że nie.

1

@Vurt 5 domowych i 4 wyjazdowe.

1

@Tomaszekkkkk nie zapominajmy, że bramek mogło być więcej jak chociażby brak karnego z Getafe czy wczoraj nawet.

1

Barcelona w tym sezonie 2x pokonała Gironę 4:1 :))

0

@Culer9002 pewnie pomyłka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?