Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
Oby wygrał Pichichi, to by było nie fair, że wygrał Mbappe dzięki decyzjom sędziego.
Lewemu np. w meczu z Las Palmas jesienią, czy z Getafe czy w ostatnim meczu z Gironą nie podyktowano oczywistych karnych. Gdyby sędziowanie było na normalnym poziomie (a nie pchanie realiku) to rywalizacja w lidze byłaby zakończona tak jak i również rywalizacja o pichichi.
0
@VamosRakieta a mimo to remisują z potentatem do wygrania potrójnej korony xDDD
1
@Coutinho007 sędziowie im się nie skończą, nie ma co
12
Nie zapominajmy, że oni walczą o finał dzięki wałkowi w meczu z Celtą, normlanie mecz podobny do tego ligowego z Leganes.
0
@adamek20151 mi ciężko w cokolwiek uwierzyć już od meczu z Celtą. (w PK)
1
@tbas w 2014r bodajże i ten pamiętny rajd Bale-a co minął Bartrę
0
@Kengo dlatego nie warto wchodzić na ich stronę i czytać bzdurnych wpisów zacofanych realowców.
0
@Kengo zakłamuje rzeczywistość bo nie może pogodzić się z prawdą, że im pomagają sędziowie i są ich 12stym zawodnikiem w 90% meczów.
1
@ShawnC najgorzej to tak bezsensu takie coś głosić, Flick wie lepiej, że jak nic nie mówi to zmusza Ter Stegena do wysiłku, a zapewne rywalizacja o skład będzie dopiero od nowego sezonu.
1
@NeroTFP1 nie krakajmy.
27
pierw wypowiedź Lunina, teraz reakcja Modricia, to mówi bardzo wiele jak bardzo im pomagają, że aż sami w to nie dowierzają.
1
3 najbliższe mecze ligowe to rywale z którymi Barcelona ma rachunki do wyrównania, mianowicie jesienią zremisowaliśmy z Betisem 2:2, przegraliśmy z Leganes 0:1 oraz zremisowaliśmy z Celtą 2:2. Naprawdę wierzę, że nie oddamy tej ligi na końcowym etapie sezonu.
0
@Krzyszt8f_xd Ja mu życzę, ale myślę, że w przypadku trypletu Barcelony to ZP powędrowałaby do Raphinhi bądź Pedriego.
1
@BezglutenowyPedri wiesz, sam jestem graczem PC i byłem mega zaskoczony tym co zauważyłem :))
0
@BezglutenowyPedri jest w ogóle zapowiedź GoT2 na PC?
0
@BezglutenowyPedri The Last of Us? masz na myśli 2 na PC? Czy jak?
2
@filipo2002 w tym sezonie nie powinien grać Niemiec w meczach o stawkę, jedynie może dostać minuty w przypadku np. wygranej ligi 2 kolejki przed końcem.
Od nowego sezonu każdy czyste konto i walka o 1szy skład.
4
@Barcafan2020 te dwa wyjazdy (Leganes i Espyanol) to będą najcięższe mecze (zapewne), sam wiesz jak nam się gra z ekipami typu Getafe
1
@LeoMessiiBarcaPepa tak czy inaczej jest KOSMOS :)))
11
Czego? Uczciwego sędziowania a nie pchania realiku jak się da.
Jeden użytkownik mądrze napisał na początku sezonu: ,,My możemy wygrać ligę, Real musi"
0
@LeoMessiiBarcaPepa wyższe są uwzględniane.
0
@mekston w 100% prawda.
5
Barcelona pod wodzą Flicka w tym sezonie:
Strzeliła 7 goli w jednym meczu (dwukrotnie)
Strzeliła 6 goli w jednym meczu (dwukrotnie)
Strzeliła 5 goli w jednym meczu (11 razy)
Strzelił 4 gole w jednym meczu (20 razy)
0
@Azazel_Pazuzu sędziowie na to nie pozwolą.
1
@RoberDzik może Balde zamist Abidala i Raphinha za Pedro (ale to tylko może)
9
@Douglas mecz z Villareal to owszem fart i to wielki ale w sobotę? Przepchnął ich sędzia i nikt nie powie, że nie.
1
@Vurt 5 domowych i 4 wyjazdowe.
1
@Tomaszekkkkk nie zapominajmy, że bramek mogło być więcej jak chociażby brak karnego z Getafe czy wczoraj nawet.
1
Barcelona w tym sezonie 2x pokonała Gironę 4:1 :))
0
@Culer9002 pewnie pomyłka.