Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kluivert_P *2010r
0
Czy statystyka na meczyki.pl jest prawdziwa odnośnie celnych strzałów Realu w pierwszej połowie (0)?
0
@ViscaelBarca2007 better than Cubarsi
1
Troszkę tego jest
1
@TR3YWAY za szybko skreślasz piłkarzy, tak samo Araujo jak i Ter Stegena
0
@PatrychoO obstawiam, że Mamardashvili to zgarnia
4
@Joe_Barbaro Bayern- wolę ekipy co grają bardziej otwartą piłkę, dodatkowo Bayern na pewno odczułby brak Davies-a czy Musiali
10
Dziś tak to widzę xDD
https://pliki.meczyki.pl/images/stage/phpTtQPLQ.gif
2
@Pawel13sz bo nie będzie miała takiej zaliczki xD
0
@saviol54 nie tyle co u nich, u nich to co sezon wałek. Liga to już w ogóle absurd
0
@19piter93 zwycięstwo w karnych to jednak zwycięstwo :))
2
11 meczów do końca sezonu, możemy w nich przegrać 1 bądź zremisować 2.
Zapowiadają się ciężary ale musimy to zrobić. Tak blisko!!!
0
Rok temu Barcelona pokonała Celtę na własnym podwórku. (Kiedy nasza gra pozostawiała wiele do życzenia)
Z drugiej strony Athletic potrafi grać z Realem i arbitrami.
0
@Patriskos Yamal i Raphinha wczoraj grali na pół gwizdka. Co do Kounde niech trener i sztab ocenia nie my.
0
@LOPEZ16 dla rywali czerwone kartki z dupy, masą tego była a nie tylko z Bayernem..
0
@LOPEZ16 z czego 2/3 (jak nie więcej) to jawne wałki nie gorsze niż np. Zawieszenie Mbappe na mecz.
1
@Faro Araujo nie tak grał na wyjebce jak na posraniu.
1
Od x lat działają jawnie pod realik, co roku bardziej są bezwzględnie, będzie tylko gorzej w tym temacie.
0
@bartekvisca bez przesady. Mamy tylko 4pkt przewagi.
2
Zlatan to kiedyś pięknie ujął:
,,Messi nie rywalizował z Ronaldo tylko z Perezem"
Im dalej w las tym bardziej to widoczne.
3
@macio_944 To widać od dawien dawna jak wsio jest pod ten mały klubik ułożone. (oni inaczej nie istnieją)
2
@Kubsoleon Ich zwycięstwa to zasługa sędziów i mafii która tym rządzi. Wcale się nie zdziwię jak ich jutro przepchną (Var+sędziowie)
0
@Pedri16Future Tebas to kibic realiku xD
0
@Faro niestety nie.
1
@mekston w lalidze walczą jak mogą by mu pomóc xD
dają karne z dupy, minimalne kary.... Lewemu za to zabierają oczywiste karne i wynajdują z dupy spalone.
Lewandowski zasługuje w porównaniu do żółwia.
0
@Bernard777 lepiej mieć jedną stronę obrony ogarniętą niż wcale.
0
@Pedri16Future jak zawsze wsio pod ten mały klubik.
1
@Antimadridista_WR wszystko zależne od ich pozycji w lidze :)
5
Słabo
0
@Kapitan9 kto największym talentem i o jakiej skali talentu mówimy? nie oglądam rezerw itp to mało ich znam.