1

@Kluivert_P *2010r

0

Czy statystyka na meczyki.pl jest prawdziwa odnośnie celnych strzałów Realu w pierwszej połowie (0)?

0

@ViscaelBarca2007 better than Cubarsi

1

Troszkę tego jest


1

@TR3YWAY za szybko skreślasz piłkarzy, tak samo Araujo jak i Ter Stegena

0

@PatrychoO obstawiam, że Mamardashvili to zgarnia

4

@Joe_Barbaro Bayern- wolę ekipy co grają bardziej otwartą piłkę, dodatkowo Bayern na pewno odczułby brak Davies-a czy Musiali

10

2

@Pawel13sz bo nie będzie miała takiej zaliczki xD

0

@saviol54 nie tyle co u nich, u nich to co sezon wałek. Liga to już w ogóle absurd

0

@19piter93 zwycięstwo w karnych to jednak zwycięstwo :))

2

11 meczów do końca sezonu, możemy w nich przegrać 1 bądź zremisować 2.
Zapowiadają się ciężary ale musimy to zrobić. Tak blisko!!!

0

Rok temu Barcelona pokonała Celtę na własnym podwórku. (Kiedy nasza gra pozostawiała wiele do życzenia)
Z drugiej strony Athletic potrafi grać z Realem i arbitrami.

0

@Patriskos Yamal i Raphinha wczoraj grali na pół gwizdka. Co do Kounde niech trener i sztab ocenia nie my.

0

@LOPEZ16 dla rywali czerwone kartki z dupy, masą tego była a nie tylko z Bayernem..

0

@LOPEZ16 z czego 2/3 (jak nie więcej) to jawne wałki nie gorsze niż np. Zawieszenie Mbappe na mecz.

1

@Faro Araujo nie tak grał na wyjebce jak na posraniu.

1

Od x lat działają jawnie pod realik, co roku bardziej są bezwzględnie, będzie tylko gorzej w tym temacie.

0

@bartekvisca bez przesady. Mamy tylko 4pkt przewagi.

2

Zlatan to kiedyś pięknie ujął:
,,Messi nie rywalizował z Ronaldo tylko z Perezem"
Im dalej w las tym bardziej to widoczne.

3

@macio_944 To widać od dawien dawna jak wsio jest pod ten mały klubik ułożone. (oni inaczej nie istnieją)

2

@Kubsoleon Ich zwycięstwa to zasługa sędziów i mafii która tym rządzi. Wcale się nie zdziwię jak ich jutro przepchną (Var+sędziowie)

0

@Pedri16Future Tebas to kibic realiku xD

0

@Faro niestety nie.

1

@mekston w lalidze walczą jak mogą by mu pomóc xD
dają karne z dupy, minimalne kary.... Lewemu za to zabierają oczywiste karne i wynajdują z dupy spalone.
Lewandowski zasługuje w porównaniu do żółwia.

0

@Bernard777 lepiej mieć jedną stronę obrony ogarniętą niż wcale.

0

@Pedri16Future jak zawsze wsio pod ten mały klubik.

1

@Antimadridista_WR wszystko zależne od ich pozycji w lidze :)

5

Słabo


0

@Kapitan9 kto największym talentem i o jakiej skali talentu mówimy? nie oglądam rezerw itp to mało ich znam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?