1

@soczeq on na siłę stara się wymyślać bzdury jak jego realik przegrywa, typowy Madryciok, przy okazji wsio przeciwko Barcelonie bo ich kilka razy zlała w tym sezonie.

0

@Gomess pewnie, wystarczy nieco bardziej w obronie się skupić, motorycznie wyglądamy dużo lepiej

1

1

@Consigliere ja to widziałem w PK z Atletico, wiadomo jak to się skończyło.

0

Mam nadzieję, że Balde dostanie 15-20min w sobotę i zagra w rewanżu od pierwszej minuty. Bardzo go brakuje.

0

@ShawnC bo bieda w klubie i by był w razie ,,W"

2

@Cvzx raczej jakość tych piłkarzy.

1

@PW27 Szczęsny nie dał rady ale po co najeżdżać na Marc-a? Mało razy dupę ratował? W sezonie 22/23 wygraliśmy ligę i był zdecydowanym MVP sezonu.
Macie krótką pamięć by tak wytykać pojedyńcze błędy.

0

@Chudini123 nie zagra z Interem i Realem.

4

@La Pulgaa motywacja, zawsze może być, np. by się pokazać danym klubom (transfer piłkarza itp)

2

@esem91 oni już o nic nie walczą, nasze rotacje też muszą się pokazać bo trener nie zaakceptuje stania i czekania.

5

@Kuchar pierwsza to pechowy błąd Inigo, druga to jakby obrona zaspała, trzecia to błąd Wojtka.

0

Przy takim natłoku meczów, jeszcze dogrywka w El Classico 4dni temu to wszystko robi robotę, ważne, że jesteśmy w walce i mamy wielkie szanse na awans oraz cieszy fakt, że mamy najbliższy ligowy typowo pod rotację.

4

@norbi77 zgadzam się, błąd Szczęsnego i to widoczny.

8

Dobrze to wróży ale i tak są obawy


1

@Lionel_Messi10 to byłoby piękne :)
ja daję 2:1 Barca i remontada 4:1

1

@Lionel_Messi10 jak widzisz te mecze?

0

@luna666moon Ja mam obawy o ciężary...

0

@YamineLamal Real jakby miał wszystkich zdrowych, City.

0

@Terapuls realik skorumpowany, proszę następne pytanie xD

3

Pomagają realikowi jak mogą, żadna nowość.

0

@PatrykBarcelona do dużej szczelnej kieszeni w spodniach by nie widziała, że coś się tam znajduje itp.
Co by się nie działo, to pamiętaj o kibicowaniu Barcelonie.

1

@Gacek5 mam nadzieję, że podobne czasy nadchodzą lub się już zaczęły :)

1

@Gacek5 weź rok 2019....Liverpool (najgorsze wspomnienie)
2015 to już co innego, konkretny dwumecz z Bayernem
2013- konkretny wpier*** od Bayernu
2012- Chelsea... tyle zmarnowanych szans...
2011-rajd Messiego z Realem :)

0

@Matisss121 i tak nie zagrają w rewanżu od 1szej minuty. Prędzej w ligowym klasyku.

0

@barcanawieki pamiętaj, że mają 12stego zawodnika.

6

@michal26 to że się nastawimy na ich stratę punktów, wiadomo jak to się wtedy kończy. Nie zapominajmy o ich 12stym zawodniku.

0

@Marcys11 spokojnie, jeszcze w kwietniu czeka nas bardzo ważny mecz.

1

@Gacek5 nie dobiegł bo grał kontuzjowany (tak mi się wydaje)

2

Obstawiam 4 mecze kary dla Rüdigera, absolutne minimum bo to piłkarz realiku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?