1

@BORO_12 oj siadłby idealnie Joan Garcia

0

@ViscaelBarca2007 real i cała ich historia..

10

Piękna fota


11

Najlepszy moment sezonu?
Gol Kounde w finale PK

0

@AlphaNumeric Zdecydowanie są inne priorytety, aż tak bardzo nie odczuwam braku fizyczności w środku pola.

0

@AlphaNumeric Guerra? to już chyba lepiej w jego miejsce kupić uniwersalnego Bocznego obrońcę.

5

@kanver_ zdecydowanie lepszy Alvarez, nie ma co porównywać Ferrana do Alvarez-a jak grają w zupełnie innych zespołach.

0

ciekawe czy idzie się dogadać z United


1

@messi33 najbardziej przereklamowany klub, bez sędziów nic nie wygrywają. ,,Cieniasy"

3

@A4ron jeszcze gorzej od niego wypadli panowie na Varze... oni to w 90% wydrukowali ten mecz.

1

@Douglas @kuz naprawdę mało jest tego typu produkcjii

5

The Last of Us Part II ukończone, gra zajęła mi blisko 40 godzin, nie chcę tu się bez sensu rozpisywać wymieniając całą paletę zalet tejże produkcji, napiszę po prostu, że to istne arcydzieło. 9/5/10. (mały minus za zakończenie wg. mnie)

0

@tbas nie zapominajmy, że w jednym z zremisowanych meczów, sędzia nas w*******ł, nie dostaliśmy oczywistego karnego w meczu z Getafe.

4

Cieszy wygrana ale coraz bardziej człowiek jest zażenowany drukarnią pod ten nędzny realik, co to będzie się działo w przyszłym sezonie to aż ciężko sobie wyobrazić :///

5

MAMY TO


3

16-7 w bramkach a byłoby więcej gdyby nie ich 12sty zawodnik.
Starał się drukować jak mógł.


0

Cubarsi również widzę pod formą jest, dziś i w meczu z Interem to widoczne.

0

Ogólnie to Real wygląda jakby w tyg grał LM z dogrywką xDDD

13

standard


0

@buglikos na ławce zacznie.

2

5

Arsène Wenger o Yamalu: "Po 45 latach pracy jako trener i obserwowaniu wielu zawodników, nie mogę zrozumieć, jak 17-latek może robić to, co Lamine Yamal i rozegrać 100 meczów na najwyższym poziomie. W tym wieku zawodnik zaczyna się zastanawiać: Jak mogę osiągnąć sukces? Yamal osiągnął już wiele w tym wieku. Wszyscy wiemy, że jest wyjątkowym piłkarzem. Wiemy, że potrafi przedryblować zawodników, podejmować właściwe decyzje w polu karnym, gdy jest otoczony przez wielu innych piłkarzy, ale to, co mi się w nim podoba, to to, że wygląda, jakby cieszył się grą na boisku. Wygląda, jakby uwielbiał grać. Chcesz, aby piłka była przy nim, ponieważ przekazuje tę radość innym, jego radość z gry jest zaraźliwa. Nie wygląda, jakby był pod presją. Do końca jego kariery nikt nie może mu wyznaczać limitów. Mam tylko nadzieję, że zachowa tę pasję i wolność, i w tym kontekście również rozmawialiśmy o Messim i Ronaldo, którzy są dobrymi przykładami. Mam również nadzieję, że nie będzie łapać kontuzji, ponieważ tacy piłkarze są często na to narażeni." [@beINSPORTS] (via: BarcaInfo)

0

@Lucyffffer1922 bardziej antyInter po tym co się odwaliło :)

0

@Lucyffffer1922 dodałbym do tego zwycięstwo Napoli :)

2

@Astad to jest typowa zasłona dymna by znowu pomóc realikowi.

0

@sergio5 *wystąpiło

1

@jacobFCB fakt grania dogrywki z Interem oraz Realik w przewadze (sędziowie) to naprawdę może być ciężki mecz

0

@PepGardiola dodajmy, że remis też będzie akceptowalny

3

@Faro Myślę, że nadal jest częścią tego klubu. Po prostu nie zapomina o Barcelonie.

11

@Pedri16Future a czemu nie sprawdzali innych sytuacji? Bo miał wygrać Inter.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?