0

@ranger3120 szczerze to nie potrafiłbym z emocji nie spojrzeć na wynik.

1

@Eto'o9 R10 to była jawna drukrnia, nie ma co się oszukiwać.

2

@norbi77 bo było drukowanie pod Inter...

0

@BezglutenowyPedri o to bym bardziej winił Lewego, dostał w dogrywce Super piłkę na głowę a uderzył czubkiem głowy i przestrzelił.

1

@Munio Oj jeszcze z 20 lat :)))

0

Detale

Before Leo Messi joined, Inter Miami:
Never won MLS Supporters Shield
Never won MLS Leagues Cup
Never played in Champions League

After Leo Messi joined, Inter Miami:
Won MLS Supporters Shield
Won MLS Leagues Cup
Qualified for the Champions League

Before Cristiano Ronaldo joined, Al Nassr:
Won Saudi Pro League 3 times
Won Saudi Super Cup 2 times

After Cristiano Ronaldo joined, Al Nassr:
Never won Saudi Pro League
Never won Saudi Super Cup

6

Dla mnie był najlepszy.
Liczę na podobny mecz z Realem w jego wykonaniu.

.

0

3 najlepszych PO tego sezonu?
Jules Kounde, Denzel Dumfries i Achraf Hakimi.
Czy kogoś pominąłem?

0

@BezglutenowyPedri nie robił przewagi grą? Nie brał na siebie kilku rywali? Nie stwarzał innym okazji? Weź lepiej zmień okularki.

0

@ViscaelBarca2007 no pewnie, bez cienia wątpliwości.

0

@PatrykBarca Sane przedłuży kontrakt.

6

@CLS63AMG ja od razu pisałem, że to typowa drukarnia.

11

Chociaż tyle dobrego, Liga ustawiona pod realik więc wszystkiego można było się spodziewać.


3

@BezglutenowyPedri rzeczywiście nic nie dały xddd.

2

@BORO_12 nie zdziwie się jak taki Liverpool go ściągnie jako następstwo TAA.

0

@BORO_12 albo brakowało €€ bo transfer Olmo jednak rozłożony na raty. Zgadzam się, że przydałby się bardzo do taktyki Flicka.
Ciekawi mnie jak będzie wyglądało nasze FFP.

0

@Kubsoleon wiesz, pierw pusty komentarz pojawił się na La Rambli a później dopiero (po odświeżeniu) zauważyłem, że to do artykułu.
Co by nie mówić, montują najlepszą ekipę pod cienki realik.

0

Perezowi pali się dupa, już pewnie gorzej wygląda niż flaga Japonii.

0

@Kubsoleon mówisz o PK z udziałem Realu?

38

Przekot


0

@Coutinho007 wiesz, prócz LS przydadzą się odpowiedni zmiennicy na boki obrony oraz mam wątpliwości co do Lewego na przyszły sezon.

0

@Kimi88 wg mnie, mecz z Espanyolem będzie trudniejszy od domowej rywalizacji z Villareal.

2

Oby to był fake


0

@norbi77 dla nas kibiców zgadzam się co do priorytetow, ale zarząd zachwile ustali, że Lewy i Ferran dobrze się uzupełniają i niepotrzebna nowa 9....
A co do reszty to nawet nie mają za bardzo co powiedzieć... to są transfery na wczoraj... brakuje głębi składu.

0

@bartekvisca oby bo wczoraj co na pustą uderzył czubkiem głowy nad bramką to bardzo słabe...

3

@cules100pro nie, wręcz przeciwnie.

9

@parpe porażka z Liverpoolem bardziej bolała bo była świetna zaliczka.

2

Nawet remis będzie akceptowalny.
Potem wystarczy 1 mecz wygrać i 2 zremisować.

0

@Gaz niedziela będzie kluczową, przynajmniej w klasyku=wygrana Liga.

6

@Eklerek wg mnie w tej sytuacji Araujo dał dupy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?