Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ranger3120 szczerze to nie potrafiłbym z emocji nie spojrzeć na wynik.
1
@Eto'o9 R10 to była jawna drukrnia, nie ma co się oszukiwać.
2
@norbi77 bo było drukowanie pod Inter...
0
@BezglutenowyPedri o to bym bardziej winił Lewego, dostał w dogrywce Super piłkę na głowę a uderzył czubkiem głowy i przestrzelił.
1
@Munio Oj jeszcze z 20 lat :)))
0
Detale
Before Leo Messi joined, Inter Miami:
Never won MLS Supporters Shield
Never won MLS Leagues Cup
Never played in Champions League
After Leo Messi joined, Inter Miami:
Won MLS Supporters Shield
Won MLS Leagues Cup
Qualified for the Champions League
Before Cristiano Ronaldo joined, Al Nassr:
Won Saudi Pro League 3 times
Won Saudi Super Cup 2 times
After Cristiano Ronaldo joined, Al Nassr:
Never won Saudi Pro League
Never won Saudi Super Cup
6
Dla mnie był najlepszy.
Liczę na podobny mecz z Realem w jego wykonaniu.
0
3 najlepszych PO tego sezonu?
Jules Kounde, Denzel Dumfries i Achraf Hakimi.
Czy kogoś pominąłem?
0
@BezglutenowyPedri nie robił przewagi grą? Nie brał na siebie kilku rywali? Nie stwarzał innym okazji? Weź lepiej zmień okularki.
0
@ViscaelBarca2007 no pewnie, bez cienia wątpliwości.
0
@PatrykBarca Sane przedłuży kontrakt.
6
@CLS63AMG ja od razu pisałem, że to typowa drukarnia.
11
Chociaż tyle dobrego, Liga ustawiona pod realik więc wszystkiego można było się spodziewać.
3
@BezglutenowyPedri rzeczywiście nic nie dały xddd.
2
@BORO_12 nie zdziwie się jak taki Liverpool go ściągnie jako następstwo TAA.
0
@BORO_12 albo brakowało €€ bo transfer Olmo jednak rozłożony na raty. Zgadzam się, że przydałby się bardzo do taktyki Flicka.
Ciekawi mnie jak będzie wyglądało nasze FFP.
0
@Kubsoleon wiesz, pierw pusty komentarz pojawił się na La Rambli a później dopiero (po odświeżeniu) zauważyłem, że to do artykułu.
Co by nie mówić, montują najlepszą ekipę pod cienki realik.
0
Perezowi pali się dupa, już pewnie gorzej wygląda niż flaga Japonii.
0
@Kubsoleon mówisz o PK z udziałem Realu?
38
Przekot
0
@Coutinho007 wiesz, prócz LS przydadzą się odpowiedni zmiennicy na boki obrony oraz mam wątpliwości co do Lewego na przyszły sezon.
0
@Kimi88 wg mnie, mecz z Espanyolem będzie trudniejszy od domowej rywalizacji z Villareal.
2
Oby to był fake
0
@norbi77 dla nas kibiców zgadzam się co do priorytetow, ale zarząd zachwile ustali, że Lewy i Ferran dobrze się uzupełniają i niepotrzebna nowa 9....
A co do reszty to nawet nie mają za bardzo co powiedzieć... to są transfery na wczoraj... brakuje głębi składu.
0
@bartekvisca oby bo wczoraj co na pustą uderzył czubkiem głowy nad bramką to bardzo słabe...
3
@cules100pro nie, wręcz przeciwnie.
9
@parpe porażka z Liverpoolem bardziej bolała bo była świetna zaliczka.
2
Nawet remis będzie akceptowalny.
Potem wystarczy 1 mecz wygrać i 2 zremisować.
0
@Gaz niedziela będzie kluczową, przynajmniej w klasyku=wygrana Liga.
6
@Eklerek wg mnie w tej sytuacji Araujo dał dupy.