Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@aspr1me tak, sagi transferowe itp.
1
@Barceloniarz987 w skrócie ,,boli pupka"
Yamal prócz świetnego sezonu w Barcelonie również dużo pokazał podczas ostatniego Euro czego nie można powiedzieć o Vinim i CA.
1
@norbi77 real madryt, co tu więcej pisać xDD
5
Milan już oficjalnie poza pucharami, nie zdziwię się jak zaczną pismaki zmyślać informacje typu: ,,R. Leao wymarzonym trenasferem Laporty"
0
@Faro Holender też ładnie kasuje ataki rywali a do tego w rozegraniu jest lepszy.
3
@Faro czy Ja wiem, jesień super w wykonaniu Casado ale później już coraz gorzej z formą, Holender bardzo się przydał.
2
@Faro to pytanie bardziej do Flicka, dla trenera widać, że Holender jest ważnym ogniwem.
0
@Pomimo27 wskazówka ,,musi szukać klubu na wypożyczenie"
14
Piękne
4
@tbas najważniejsze, że Flick go chce.
1
@Pawel13sz LS, uniwersalny boczny obrońca.
4
boli pupka, mimo, że im sędziowie pomagali to przegrali z Barceloną :))
3
@Arden 24? a nie 44 czasem?
1
@Faro poczekajmy, okienko nawet się nie zaczęło.
1
oraz starał się wydrukować Finał PK pod realik.
2
@Barceloniarz987 najlepiej niech wyjdzie i się wygada kogo zamierza sprowadzić do klubu, wtedy na 100% pomoże w negocjacjach xDD
0
@Pedri16Future jak dla mnie wczorajszy ładniejszy :)
0
Wczorajszy gol Yamala najładniejszym golem sezonu w Barcelonie?
9
Ale cisną beke.
0
@lajcior viniego
9
Teraz porównajcie sobie takie zachowanie do pewnego Brazylijczyka
1
@Antimadridista_WR @Encore @Nhyz @VegetaPolska @FcPortoFan1999
Ja dałbym Pedriemu.
0
To kto piłkarzem sezonu w Laliga?
0
@kanver_ da się, Araujo coraz częściej prąd odcina, Inigo świetny sezon ale końcówka to już leciał na oparach tak samo Cubrasi, Christensena jakby cały sezon nie było a Erica trener widzi zapewne nieco wyżej.
0
@BORO_12 zapewne G. Martin przekonał Flicka a Erica trener widzi na innej pozycji.
19
ta ławka Realu xD
(postronny widz może ich pomylić z arbitrami)
3
@Bernard777 VIllareal***
3
@Barclonismo ale by mieli wymówkę co do przegranej ligi xDDDDDD
0
@cules100pro wywierają presję bo widzą jak Barcelona pnie się w górę (tyczy się to również przyszłych sezonów), bez arbitrów nic nie ugrają.
0
@Marcelinho99 tak właśnie wygląda koszt transferu Mbappe