1

@aspr1me tak, sagi transferowe itp.

1

@Barceloniarz987 w skrócie ,,boli pupka"
Yamal prócz świetnego sezonu w Barcelonie również dużo pokazał podczas ostatniego Euro czego nie można powiedzieć o Vinim i CA.

1

@norbi77 real madryt, co tu więcej pisać xDD

5

Milan już oficjalnie poza pucharami, nie zdziwię się jak zaczną pismaki zmyślać informacje typu: ,,R. Leao wymarzonym trenasferem Laporty"

0

@Faro Holender też ładnie kasuje ataki rywali a do tego w rozegraniu jest lepszy.

3

@Faro czy Ja wiem, jesień super w wykonaniu Casado ale później już coraz gorzej z formą, Holender bardzo się przydał.

2

@Faro to pytanie bardziej do Flicka, dla trenera widać, że Holender jest ważnym ogniwem.

0

@Pomimo27 wskazówka ,,musi szukać klubu na wypożyczenie"

14

Piękne


4

@tbas najważniejsze, że Flick go chce.

1

@Pawel13sz LS, uniwersalny boczny obrońca.

4

boli pupka, mimo, że im sędziowie pomagali to przegrali z Barceloną :))

3

@Arden 24? a nie 44 czasem?

1

@Faro poczekajmy, okienko nawet się nie zaczęło.

1

oraz starał się wydrukować Finał PK pod realik.

2

@Barceloniarz987 najlepiej niech wyjdzie i się wygada kogo zamierza sprowadzić do klubu, wtedy na 100% pomoże w negocjacjach xDD

0

@Pedri16Future jak dla mnie wczorajszy ładniejszy :)

0

Wczorajszy gol Yamala najładniejszym golem sezonu w Barcelonie?

9

Ale cisną beke.


0

@lajcior viniego

9

Teraz porównajcie sobie takie zachowanie do pewnego Brazylijczyka


0

To kto piłkarzem sezonu w Laliga?

0

@kanver_ da się, Araujo coraz częściej prąd odcina, Inigo świetny sezon ale końcówka to już leciał na oparach tak samo Cubrasi, Christensena jakby cały sezon nie było a Erica trener widzi zapewne nieco wyżej.

0

@BORO_12 zapewne G. Martin przekonał Flicka a Erica trener widzi na innej pozycji.

19

ta ławka Realu xD
(postronny widz może ich pomylić z arbitrami)

3

@Bernard777 VIllareal***

3

@Barclonismo ale by mieli wymówkę co do przegranej ligi xDDDDDD

0

@cules100pro wywierają presję bo widzą jak Barcelona pnie się w górę (tyczy się to również przyszłych sezonów), bez arbitrów nic nie ugrają.

0

@Marcelinho99 tak właśnie wygląda koszt transferu Mbappe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?