5

@Faro Ligę bez Yamala? xDDD nie było go kilka spotkań na jesieni i była tragedia

1

@Sysia11 nasi pewnie daliby (o ile do tego dojdzie) sumę bliższą 60mlne

0

@jacobFCB może być tak, że ten artykuł od Marki jest rzekomo pod cięższe negocjacje itp.

0

@jacobFCB kurde, obyś miał rację. Boli jedynie, że najlepsze źródła potwierdzają tego DIaza.

0

@norbi77 myślę, że cena będzie ok 50mlne.
Nie jesteśmy w stanie zapłacić klauzuli Nico od razu, Liverpool może zgodzić się na opłaty ratalne.
Sam wolę Nico.... :/

1

@Roobo czyJa wiem, wypada Rapha lub Yamal i dupa. Skrzydło to priorytet.

1

@Roobo Ja też bym wolał np. Nico ale Diaz to również bardzo dobry piłkarz.

0

Skoro Flick chce i sam piłkarz chce to trzeba to zaakceptować.


1

@Salchent to wcale nie takie proste jakby się wydawało..

2

@mekston powinien zostać wyróżniony również oficjalnie przez samą LaLigę.

20

zgadzam się z tym wyborem


2

@lambard Marzy mi się nowy bramkarz, szczerze ani Szczęsny ani Ter Stegen mnie nie przekonują obecnie.

1

@kamilop max 40

1

madryt w płacz xDD

1

@Lionel_Messi10 zobaczymy jaką cenę ustalą, mam nadzieję, że te 80mlne (nawet w ratach) to żart.

1

@Gaucho :/ i weź tu wybierz...

0

@BORO_12 w jakiej kolejności byś ułożył tych 4 piłkarzy (kogo chciałbyś najbardziej w Barcelonie)

2

@Lionel_Messi10 może i tak, ale zauważ jak staramy się o Diaza a nie Nico (Nico wpłata klazuli a Diaz możliwość rozłożenia płatności w ratach) więc tym bardziej może być ciężko o Juliana...

2

@Lionel_Messi10 właśnie przez cenę wg mnie, wątpię, że to klauzula poniżej 100mlne, ciężko też sobie wyobrazić by miał odejść z Atletico już po roku od transferu.

4

@Lionel_Messi10 nierealne... niestety.

0

@Sysia11 jakiego Adasia?

0

@ricardo0705 wg mnie. Idą po Diaza bo jest ,,zapewne" możliwość rozłożyć płatność na raty, w przypadku Nico taka opcja nie istnieje.

0

ustalając podobną cenę, to kogo wolicie na LS: R. Leao czy L. Diaz?

0

@BORO_12 nadal nie wiem co tu robi Emiliano Martinez, jak przyszłości to któryś z pozostałej dwójki.

6

Ja bym to inaczej ujął
,,Wygraliśmy, mimo, że sędziowie starali się podłączyć realik do tlenu"


7

@TaughtMule bardziej obstawiam, nie chodzi o dumę a o fakt, że łatwiejszy do zrealizowania będzie np. Diaz czy Rashford.. z Bilbao nie ma negocjacji i od razu trzeba wpłacić klauzulę..

4

@RomanGroza J. Alvarez, Nico, Joan García, Tah, Grimaldo
Out: Araujo, Fati, Pena, Ter Stegen, Lenglet, Oriol, G. Martin oraz wypożyczenia jak i u Cb

6

LS, bramkarz oraz uniwersalny boczny obrońca?


3

@Eto'o9 R10 pewnie realik maczał w tym palce xDDD

0

@TaKeSe to raczej jest OP (10)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?