Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Faro Ligę bez Yamala? xDDD nie było go kilka spotkań na jesieni i była tragedia
1
@Sysia11 nasi pewnie daliby (o ile do tego dojdzie) sumę bliższą 60mlne
0
@jacobFCB może być tak, że ten artykuł od Marki jest rzekomo pod cięższe negocjacje itp.
0
@jacobFCB kurde, obyś miał rację. Boli jedynie, że najlepsze źródła potwierdzają tego DIaza.
0
@norbi77 myślę, że cena będzie ok 50mlne.
Nie jesteśmy w stanie zapłacić klauzuli Nico od razu, Liverpool może zgodzić się na opłaty ratalne.
Sam wolę Nico.... :/
1
@Roobo czyJa wiem, wypada Rapha lub Yamal i dupa. Skrzydło to priorytet.
1
@Roobo Ja też bym wolał np. Nico ale Diaz to również bardzo dobry piłkarz.
0
Skoro Flick chce i sam piłkarz chce to trzeba to zaakceptować.
1
@Salchent to wcale nie takie proste jakby się wydawało..
2
@mekston powinien zostać wyróżniony również oficjalnie przez samą LaLigę.
20
zgadzam się z tym wyborem
2
@lambard Marzy mi się nowy bramkarz, szczerze ani Szczęsny ani Ter Stegen mnie nie przekonują obecnie.
1
@kamilop max 40
1
madryt w płacz xDD
1
@Lionel_Messi10 zobaczymy jaką cenę ustalą, mam nadzieję, że te 80mlne (nawet w ratach) to żart.
1
@Gaucho :/ i weź tu wybierz...
0
@BORO_12 w jakiej kolejności byś ułożył tych 4 piłkarzy (kogo chciałbyś najbardziej w Barcelonie)
2
@Lionel_Messi10 może i tak, ale zauważ jak staramy się o Diaza a nie Nico (Nico wpłata klazuli a Diaz możliwość rozłożenia płatności w ratach) więc tym bardziej może być ciężko o Juliana...
2
@Lionel_Messi10 właśnie przez cenę wg mnie, wątpię, że to klauzula poniżej 100mlne, ciężko też sobie wyobrazić by miał odejść z Atletico już po roku od transferu.
4
@Lionel_Messi10 nierealne... niestety.
0
@Sysia11 jakiego Adasia?
0
@ricardo0705 wg mnie. Idą po Diaza bo jest ,,zapewne" możliwość rozłożyć płatność na raty, w przypadku Nico taka opcja nie istnieje.
0
ustalając podobną cenę, to kogo wolicie na LS: R. Leao czy L. Diaz?
0
@BORO_12 nadal nie wiem co tu robi Emiliano Martinez, jak przyszłości to któryś z pozostałej dwójki.
6
Ja bym to inaczej ujął
,,Wygraliśmy, mimo, że sędziowie starali się podłączyć realik do tlenu"
7
@TaughtMule bardziej obstawiam, nie chodzi o dumę a o fakt, że łatwiejszy do zrealizowania będzie np. Diaz czy Rashford.. z Bilbao nie ma negocjacji i od razu trzeba wpłacić klauzulę..
4
@RomanGroza J. Alvarez, Nico, Joan García, Tah, Grimaldo
Out: Araujo, Fati, Pena, Ter Stegen, Lenglet, Oriol, G. Martin oraz wypożyczenia jak i u Cb
6
LS, bramkarz oraz uniwersalny boczny obrońca?
3
@Eto'o9 R10 pewnie realik maczał w tym palce xDDD
0
@TaKeSe to raczej jest OP (10)