Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@vangoor inna pozycja, zdrowy Olmo na spokojnie może znaleźć się w kadrze przy Nico, po drugie sezon jest długi i rotacje będą konieczne.
1
idealnie mu pasuje
0
@Filipem może to być sfera negocjacyjna by Nico zrobił kolejny krok.
0
@patrykzmc2000 z Nico być może są dogadani na 12me brutto ale ciekawe jak z tą klauzulą itp.
4
To był zdecydowanie piękny piątek, oby tak dalej
5
Dzień Dobry
Miłej soboty :)
48
ależ nokaut
8
@Patrykl145 bo Nico chce chorą pensję (20mlne brutto)
0
Super
2
@RozowaPantera J. Garcia pierwszy skład i na pewno przyjdzie LS, przy odejściu G. Martina może przyjść Grimaldo. Za wcześnie rokować jaki będzie skład gdyż nawet połowy czerwca nie ma.
0
@gohan77 to nie biurokracja a spółka Bartomeu która dawała chore pensje piłkarzom...
2
@bartekvisca ehhh :/ szkoda to jego chorych wymagań finansowych (o ile to prawda z 20mlne brutto)
0
@ViscaelBarca2007 dużo ocenia przez pryzmat wieku, nie chcą 28latka bo mogą mieć 22 latka.... Ja sam wolę Nico ale Diaz to dla mnie opcją nr 2 przed Rashfordem czy Lookmanem nie wspominając o R. Leao
0
@cules100pro obstawiam, że on nie pójdzie teraz poza Europę
1
@macio_944 80 to nie cena tylko początek negocjacji. Tak to ok 50-60 się skończy.
0
W gruncie rzeczy taki transfer Perisicia jako uzupełnienie składu to całkiem dobry ruch, oczywiście zakładając, że przyjdzie jeszcze jeden piłkarz na pozycję LS.
Co jak co ale Chorwat w składzie pomoże zagwarantować LM.
18
ciekawe co z tego wyjdzie :)
0
@Zoker Nico? 58mlne ale problemem pensja...
1
@macio_944 obstawiam, że on trafi ze względu na jego niską pensję i możliwość rozłożenia transferu na raty (zapewne) z Nico problemem jest pensja i płatność klauzuli w całości... ale obym się mylił.
0
@macio_944 a pewnie będzie L. Diaz.. ale kto wie.
0
ehhh Nico marzenie :/
Czarny koń-Lookman?
0
@Arden wydaje mi się, że to typ piłkarza co do końca będzie się trzymał Sociedad. Miał już okazję na transfer do City (kilka lat temu) i nie skorzystał.
1
@Coveta może się udać np. z L. Diazem szybciej niż z Nico (przez wielkie zarobki reprezentanta Hiszpanii)
2
@Danny Gaucho @BORO_12 zgadzam się, cieszy jedynie fakt, że Pedriego docenili.
5
Oby tak zostało
0
@Tasde Widać nawet po reprezentacji Hiszpanii jakie mieli teraz podejście do LN a jakie np. w finale Euro rok temu, ten puchar tymbarka owszem jakiś tam ważny jest ale to jest puchar Towarzyski a nic ważnego.
0
@Deathwing112 to załóżmy, że nie przychodzi i tyle, klub nie bez powodu stawia za cel L. Diaza (niestety)
21
De Jong zdecydowanie za nisko, myślę, że spokojnie zasługuje na 7.0
0
@Filipem też zespoły zupełnie inaczej podchodzą do meczów LN a inaczej do Mistrzostw świata, przecież wczoraj tak jakby na wyjebce względem meczów na MŚ.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika