0

@vangoor inna pozycja, zdrowy Olmo na spokojnie może znaleźć się w kadrze przy Nico, po drugie sezon jest długi i rotacje będą konieczne.

1

idealnie mu pasuje


0

@Filipem może to być sfera negocjacyjna by Nico zrobił kolejny krok.

0

@patrykzmc2000 z Nico być może są dogadani na 12me brutto ale ciekawe jak z tą klauzulą itp.

4

To był zdecydowanie piękny piątek, oby tak dalej


5

Dzień Dobry
Miłej soboty :)


48

ależ nokaut


8

@Patrykl145 bo Nico chce chorą pensję (20mlne brutto)

0

Super


2

@RozowaPantera J. Garcia pierwszy skład i na pewno przyjdzie LS, przy odejściu G. Martina może przyjść Grimaldo. Za wcześnie rokować jaki będzie skład gdyż nawet połowy czerwca nie ma.

0

@gohan77 to nie biurokracja a spółka Bartomeu która dawała chore pensje piłkarzom...

2

@bartekvisca ehhh :/ szkoda to jego chorych wymagań finansowych (o ile to prawda z 20mlne brutto)

0

@ViscaelBarca2007 dużo ocenia przez pryzmat wieku, nie chcą 28latka bo mogą mieć 22 latka.... Ja sam wolę Nico ale Diaz to dla mnie opcją nr 2 przed Rashfordem czy Lookmanem nie wspominając o R. Leao

0

@cules100pro obstawiam, że on nie pójdzie teraz poza Europę

1

@macio_944 80 to nie cena tylko początek negocjacji. Tak to ok 50-60 się skończy.

0

W gruncie rzeczy taki transfer Perisicia jako uzupełnienie składu to całkiem dobry ruch, oczywiście zakładając, że przyjdzie jeszcze jeden piłkarz na pozycję LS.
Co jak co ale Chorwat w składzie pomoże zagwarantować LM.

18

ciekawe co z tego wyjdzie :)


0

@Zoker Nico? 58mlne ale problemem pensja...

1

@macio_944 obstawiam, że on trafi ze względu na jego niską pensję i możliwość rozłożenia transferu na raty (zapewne) z Nico problemem jest pensja i płatność klauzuli w całości... ale obym się mylił.

0

@macio_944 a pewnie będzie L. Diaz.. ale kto wie.

0

ehhh Nico marzenie :/
Czarny koń-Lookman?


0

@Arden wydaje mi się, że to typ piłkarza co do końca będzie się trzymał Sociedad. Miał już okazję na transfer do City (kilka lat temu) i nie skorzystał.

1

@Coveta może się udać np. z L. Diazem szybciej niż z Nico (przez wielkie zarobki reprezentanta Hiszpanii)

2

@Danny Gaucho @BORO_12 zgadzam się, cieszy jedynie fakt, że Pedriego docenili.

5

Oby tak zostało


0

@Tasde Widać nawet po reprezentacji Hiszpanii jakie mieli teraz podejście do LN a jakie np. w finale Euro rok temu, ten puchar tymbarka owszem jakiś tam ważny jest ale to jest puchar Towarzyski a nic ważnego.

0

@Deathwing112 to załóżmy, że nie przychodzi i tyle, klub nie bez powodu stawia za cel L. Diaza (niestety)

21

De Jong zdecydowanie za nisko, myślę, że spokojnie zasługuje na 7.0

0

@Filipem też zespoły zupełnie inaczej podchodzą do meczów LN a inaczej do Mistrzostw świata, przecież wczoraj tak jakby na wyjebce względem meczów na MŚ.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?