Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
czekamy
2
@Sysia11 nie pogniewałbym się na takiego młodszego Claudio Bravo, przecież to u nas był kocur.
2
@Lionel_Messi10 teraz aby znalazło się miejsce w FFP, serio na ten moment dużo dalej to wszystko zaszło niż rok temu, Flick na pewno chce go mieć na rozpoczęcie presezonu.
0
@Eto'o9 R10 od razu wstawiaj linki do tych informacji, dawaj czekamy.
0
@Who_you_mam wsio zależy od G. Martina, jeżeli chodzi o nasz atak to odejścia Fatiego czy Pau Victora wydają się być pewne.
8
Nico+Rashford marzenie
0
@Eto'o9 R10 on już nie raz w tym roku pokazał klas, np. Było info od Moretto, że J. Garcia nie przyjdzie do Barcelony (coś w tę deseń) a G. Romero napisał, że jeszcze nic nie zostało ustalone.
7
oho
0
@MroQ nie zapeszajmy o Deco pamiętajmy.
0
@malicinho sorki ale wszystkie braki kadrowe wychodzą w trakcie sezonu, nie powiedziane, ze za rok wystarczy tylko następca Lewego.
6
Odejście Ter Stegena i chciciaż w 50% zejście z pensjii Fatiego.
8
Jeszcze chwila jeszcze moment
8
Wazystkie drogi prowadzą do Nico.
4
Proste, że tak.
2
@Kapitan hawk Ależ to było widowisko i emocje. Coś pięknego.
9
Oby tak dalej
11
Jakby się pogodzili z odejściem Nico
0
@BORO_12 Diaz za 80mlne przy rozłożeniu na raty niby powinien być tańszy ale szczerze nwm czy warto, przy 60 mógłbym się zastanawiać. Liverpool nie musi się ugiąć.
3
@capricornusjrk Nico lepszy drybling ma.
16
ależ temat ruszył
5
@tomek8756 świetny PO, jeden z najlepszych w historii
1
Oby się udało
0
@Blugrn *Alvarez
2
To jak to w końcu jest? :))
1
@directedbyfcb może tak być skoro 10 bierze Yamal.
11
ojoj :)))
0
@vangoor inna pozycja, zdrowy Olmo na spokojnie może znaleźć się w kadrze przy Nico, po drugie sezon jest długi i rotacje będą konieczne.
1
idealnie mu pasuje
0
@Filipem może to być sfera negocjacyjna by Nico zrobił kolejny krok.
0
@patrykzmc2000 z Nico być może są dogadani na 12me brutto ale ciekawe jak z tą klauzulą itp.