1

@Dejvo chyba jednak nie.

23

ma tyle samo Mistrzostw Europy już xDDD

0

@Michal112233 a może nasze finanse TOP?

1

Łatwiutko


0

@Pawlak1992 Milan i United kojarzą się z nieprzemyślanymi transferami (w 90%)

1

@Kgorecki2500 ja dodałem Oblivion remastered i czekam na przeceny.

2

@Gaucho ja mimo wszystko obstawiałbym Dembele. (LM zrobiła robotę)

5

@macio_944 przesadził.... nie przystało...

4

@KrwawiaceoczyVEB niech idzie i się rozwija patrząc ilu u nas jest ŚO, może za rok-dwa odejdzie Inigo w wróci w jego miejsce.

6

Kingdom Come: Deliverance 2 ukończone.
Sam się zastanawiam czy lepiej mi się grało w KCD2 czy Wiedźmina 3
Dawno żadna gra w ogóle mnie tak nie wciągnęła (od KCD1 się odbiłem bo nie ogarniałem walki)
Plusy:
piękny otwarty świat który od początku do końca zachwyca
Fabuła i zapadający w pamięć postacie
rozgrywka
Klimat
praktycznie za każdym zadaniem kryje się historia (nie ma typowych zadań zapychaczy)
walka
odczuwalna RPG-owość czy rozwój postaci
Minusy:
okazjonalne błędy/glitche graficzne
Co to jest za gierka, dosłownie od początku do końca się nie nudzi 9.5/10
@Kgorecki2500 @macio_944 @Lionel_Messi10

0

@cules100pro do kogo z realu porównujesz?

16

@Herato myślę, że prawdziwy klucz to Enrique

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kubsoleon czy ja wiem czy to minus? Piłkarzy by w grze brakowało jakby mieli nigdy nie wracać.

3

@Lionel_Messi10 marzy się powrót trybu Master LEague nie mówiąc o powrocie do serii PES... Cholernie mi tego brakuje

10

Komentarz usunięty

0

@Mezocyklon87 nierealne marzenia...

8

Życzę podobnej historii Pedriemu za rok


0

@DonCarletto Endrick nie chciał iść na wypożyczenie?

1

@Kgorecki2500 tak tak tak

0

@SinMistico tu bardziej chodzi o fakt, że kluby z którymi mamy negocjować wiedzą w jakiej sytuacji finansowej jesteśmy...

1

@Kgorecki2500 daj znać jak ten Atomin Heart.
TLoU TOP TOPÓW

16

Tak szczerze to Messi wyglądał lepiej w meczu z PSG od kogokolwiek z Realu xD

0

@Encore oby się chociaż z Marcusem udało

0

Real 1 celny strzał xD
*2

4

@macio_944 ale sam widzisz co się dzieje w Laliga czy LM, sędziowie pchają ich jak mogą choćby gówno grali.

1

@CurryTheGoat30 oj sędziowie postarają się o puchary.

0

Dziś chyba nawet Marciniak nie pomoże.

0

@Faro z naszymi finansami i Enrique by aż tak nie gotował, to co robi Flick z obecną kadrą to mistrzostwo.

7

klasyka klasyków


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?