Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Dejvo chyba jednak nie.
23
ma tyle samo Mistrzostw Europy już xDDD
0
@Michal112233 a może nasze finanse TOP?
1
Łatwiutko
0
@Pawlak1992 Milan i United kojarzą się z nieprzemyślanymi transferami (w 90%)
1
@Kgorecki2500 ja dodałem Oblivion remastered i czekam na przeceny.
2
@Gaucho ja mimo wszystko obstawiałbym Dembele. (LM zrobiła robotę)
5
@macio_944 przesadził.... nie przystało...
4
@KrwawiaceoczyVEB niech idzie i się rozwija patrząc ilu u nas jest ŚO, może za rok-dwa odejdzie Inigo w wróci w jego miejsce.
6
Kingdom Come: Deliverance 2 ukończone.
Sam się zastanawiam czy lepiej mi się grało w KCD2 czy Wiedźmina 3
Dawno żadna gra w ogóle mnie tak nie wciągnęła (od KCD1 się odbiłem bo nie ogarniałem walki)
Plusy:
piękny otwarty świat który od początku do końca zachwyca
Fabuła i zapadający w pamięć postacie
rozgrywka
Klimat
praktycznie za każdym zadaniem kryje się historia (nie ma typowych zadań zapychaczy)
walka
odczuwalna RPG-owość czy rozwój postaci
Minusy:
okazjonalne błędy/glitche graficzne
Co to jest za gierka, dosłownie od początku do końca się nie nudzi 9.5/10
@Kgorecki2500 @macio_944 @Lionel_Messi10
0
@cules100pro do kogo z realu porównujesz?
16
@Herato myślę, że prawdziwy klucz to Enrique
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kubsoleon czy ja wiem czy to minus? Piłkarzy by w grze brakowało jakby mieli nigdy nie wracać.
3
@Lionel_Messi10 marzy się powrót trybu Master LEague nie mówiąc o powrocie do serii PES... Cholernie mi tego brakuje
10
Komentarz usunięty
0
@Mezocyklon87 nierealne marzenia...
8
Życzę podobnej historii Pedriemu za rok
0
@DonCarletto Endrick nie chciał iść na wypożyczenie?
1
@Kgorecki2500 tak tak tak
0
@SinMistico tu bardziej chodzi o fakt, że kluby z którymi mamy negocjować wiedzą w jakiej sytuacji finansowej jesteśmy...
1
@Kgorecki2500 daj znać jak ten Atomin Heart.
TLoU TOP TOPÓW
16
Tak szczerze to Messi wyglądał lepiej w meczu z PSG od kogokolwiek z Realu xD
0
@Encore oby się chociaż z Marcusem udało
0
Real 1 celny strzał xD
*2
4
@macio_944 ale sam widzisz co się dzieje w Laliga czy LM, sędziowie pchają ich jak mogą choćby gówno grali.
1
@CurryTheGoat30 oj sędziowie postarają się o puchary.
0
Dziś chyba nawet Marciniak nie pomoże.
0
@Faro z naszymi finansami i Enrique by aż tak nie gotował, to co robi Flick z obecną kadrą to mistrzostwo.
7
klasyka klasyków