Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Faro sezon pokaże kto jest na 1szy czy 2gi skład a nie sparingi.
7
mordka sama się cieszy z takiego Fermina :))
1
Pamiętam jak rok temu słabo się zaprezentowaliśmy w pucharze Gampera z AS Monaco a co było dalej to raczej każdy wie.
2
@insp1re wielu na niego gada ale nie tak sam piłkarz był problemem co poprzedni szkoleniowcy... takie mam wrażenie.
0
Dro był na prezentacji?
8
no kto by się spodziewał xD
1
@RivaldoVitorBorba zwłaszcza na MŚ :) ale kto wie :)
5
bo to wszystko jest pod real ustawione.
0
@Vurt chyba to właśnie Barcelona poświęca mecz.
9
Psycha siadła, wiedzą sami, że sędziowie im pomagają a mimo to w minionym sezonie nie wygrali nic z wyjątkiem Superpucharu Europy.
0
@Barceloniarz987 a Bellingham największy burak
1
@Kgorecki2500 piękne widoki :)
0
@kamilop najlepszy piłkarz Las Palmas minionego sezonu
1
@Lionel_Messi10 Olmo płatność w ratach, Atletico na pewno nam na to nie pozwoli... Tym bardziej, że Alvarez przeszedłby do ligowego rywala.
1
@Lionel_Messi10 chciałbym ale patrząc na nasze finanse to mokry sen... Podobno też R. Leao to jego ulubieniec... media mogą różne plotki głosić.
1
@Lionel_Messi10 A. Baena już błyszczy, piękna asysta.
0
@Lanosss za rok to przymusowo następca Lewego.
0
@Faro a jego brat nie? Tak samo zmarnował swój potencjał w tym Athelticu.
Po drugie kasa, dostanie na pewno więcej niż w Barcelonie.
5
@Filipem Fermin również wydaje się charakterny.
0
@bulo gadanie pod publiczkę, to samo tyczy się np. zasady 1:1 czy sytuacji z 2021r odnośnie przedłużenia kontraktu z Messim... Za dużo oszustw.
0
@Borry Mika Marmol
0
Mika Marmol mógłby przyjść w miejsce Inigo...
0
Inigo odejście ala Xavi w 2015, woli odejść w dobrym momencie i być świetnie zapamiętany.
1
@kamiVeB najbardziej boli fakt, że odejście Inigo dużo nie zmienia w kwestii rejestracji (fakt w jakiej dupie jesteśmy)
0
@MichuZ44 jakieś zmyślone historie snujesz.
0
@MichuZ44 jednak Szczęsny sfaulował Messiego. (Źle obliczył wyjście do piłki)
Jaka czerwona kartka dla Leo? Xdd
0
@MichuZ44 jaka kradzież za mś 2022?
1
@Lionel_Messi10 kiedy kolejny mecz tego pucharu?
0
@DonZibi kasa i pewny skład (sytuacja z Barvo w 2016r)
1
@macio_944 wtedy bramkarz miał swój dzień.