0

Płaczki Madrid szukają wymówek. Mały klubik.

0

@Maurolkit grałeś?

1

@Kgorecki2500 ale spójrz jak np. taki Stalker 2 spadł, stalker z Listopada a Indiana z Grudnia.
Prócz tego też celuję w:
Mafia Dawne Strony (ale tu rzeczywiście za wcześnie)
Tainted Grail: The Fall of Avalon
Atomfall
Avowed

1

@Kgorecki2500 liczę na dobrą promkę Indiana Jones i Wielki Krąg

10

mimo wszystko, nie wygląda to źle.

2

@Ku84fcb Finał MŚ 2022

1

Najlepszym się zdarza, inna sprawa, że I. Miami nie wyglądają za dobrze.

1

@Lionel_Messi10 no te dwa ostatnie mecze i 0:3 w tym najbardziej szkoda tego finału, jak chcą coś wygrać w sezonie to chyba pora na zmianę

2

@tomek8756 im się rozchodzi o to, by właśnie w taki sposób sędziowali co na screenach

4

Dopiero zauważyłem, że dziś Athletic przegrał na własnym stadionie z D. Alaves

1

@Kgorecki2500 lepiej nie :) bo możesz szybciej wówczas się zmęczyć DL: TB

0

@norbi77 wszystko dzięki propagandzie madryckiej.

4

Jeszcze bardziej wywierają presję na arbitrach mimo, że 90% ich sukcesów to sędziowie w roli głównej.
Żenujący mały klubik

2

@PatrykBarca chyba, że PSG na KMŚ

1

@RozowaPantera 4 kolejka a to wiele tłumaczy xDD

4

@RAFI9 po co na to uwagę zwracasz? xD

0

@Laminedependencia oraz jak sędzia nas w******ł z butem Lewego.

0

@norbi77 w meczu z Sevillą nie było czerwa a dziś to oczywiste czerwo

1

@JordiAlbion to co np. z taką GIroną itp.
Finanse bo na czele ligi prezesik Tebas ją niszczy

2

@Czyhrynski Moje to:
seria PES
Far Cry 1 i 2
Mafia 1
Gta: Vice City i San Andreas
Call of duty 1 i 2
Need for Speed Most Wonted (2005)
Colin Mcrae Rally 4
Flatout 2

0

@kochampiw0 ciężkie są początki by później można było świętować.
W trakcie sezonu wrócimy na Camp Nou
Kontuzje były, są i będą, niestety to część piłki nożnej..
Obrona słabsza niż sezon temu, to prawda ale dajmy im czas, np. Christensen i Cubarsi mogą tworzyć dobrą parę stoperów.
Myślę, że mimo wszystko Lewy dobije do 30goli w tym sezonie.
Za wcześnie na ocenę Rashford-a, tu potrzeba czasu by go odbudować.

31

i to jest news


1

@blakkudium więc musi być konkretna bomba zimą xDD
nie no, nawet sam w to nie wierzę.
Stracił najwięcej przez oszustwa typu ,,już jesteśmy w 1:1" ,,na Camp Nou wrócimy na Puchar Gampera" itp....

4

@blakkudium w lalidze dostał by upomnienie.

0

@spiderman1899 dwójka mówisz, że gorsza?

0

jak to śpiewali bracia Williams ,,Athletic win"

3

@Lionel_Messi10 przypomnij w którym roku ma być ten plebiscyt na Super Złotą Piłkę? :)

0

@marcin62 Jednak wolę serię Batman: Arkham

1

@Lionel_Messi10 mam wrażenie, że jednak zagra na MŚ.

1

@blakkudium przy tym na 1:0 to ładnie położył niemieckiego psa :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?