0

@Tasde widać, że twórcy wyciągnęli wnioski po BF 2042 i chcieli powrócić na właściwą drogę.

1

@RanDiFCB bardziej mi chodziło ,,ogółem o tańsze opcje które jeszcze się nie wybiły na scenie Europejskiej", tak to sam go nie śledziłem. Piłkarz po prostu ma dobry start sezonu patrząc na statystyki

6

Jak nas nie stać na TOPOWE 9 (Alvarez-Haaland) to trzeba na takich piłkarzy zwracać uwagę.

1

@Sulimo wg mnie naprawdę warto :)

1

@Sulimo a tak +/- ile czasu grałeś?

1

@Sulimo jeżeli nie grałeś to koniecznie ograj Uncharted 4

1

@marcin62 napisz w wolnej chwili swoją wstępną opinię :)

2

@Ku84fcb na to wychodzi.

1

@Kgorecki2500 daj znać jak się gra :)

0

@marcin62 kupiłeś czy się wstrzymujesz póki co?

0

@marcin62 fajnie jak tak :)

0

@Kgorecki2500 ile h na liczniku? (na ten moment)

2

@Eto'o9 R10 z tym Araujo to nie wina Deco, jak się piłkarz uprze to nie ma nic do powiedzenia.

0

@michaleu można, są gorsze chwile

1

@blakkudium czyżby zauważyli gołym okiem problem na tej pozycji? hmm

0

@Karol145 to fakt, ciężko z tym dyskutować.

0

@626 nwm czy ma z czego :) sam wiesz jakie te nasze ostatnie okienka biedne, tak samo teraz było, niby był półfinał LM do tego 3 krajowe puchary a nie było miejsca w FFP by pomyśleć np. o następcy Inigo.

0

@Karol145 pamiętajmy, że piłka Flicka nie będzie grana np. 10lat.
Nie mam nic do Flicka ale kto wie, czy obecny sezon nie jest np. przedostatnim bądź ostatnim...

5

Nie zdziwię się jak to będzie nasza nowa 9, ciężko uwierzyć obecnie w Haalanda czy J. Alvareza


5

@Lionel_Messi10 dobrze, że definitywnie się go pozbyliśmy (i jego pensji)

0

@Gaudi79 sezon zweryfikuje, dobra jesień nie oznacza dobrej wiosny ale i tak fizycznie takie Atletico tydzień temu ich zajechało.

2

@Herato bez przesady, na Raphinhi czy Pedrim również.

0

@adamek20151 bramkarza mamy TOPOWEGO ale obecnie kontuzjowany.

1

@FcPortoFan1999 wymieniłbyś na S. Omorodion-a?

8

@MirusAmisz to się nigdy nie zmieni... choćbyś nwm co pisał to zawsze tak będzie... smutne ale prawdziwe: ,,jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz"

1

@Kgorecki2500 fajnie to wygląda.

5

Smuci fakt, że mimo dojścia do półfinału LM i wygrania 3 tytułów nie mogliśmy zbytnio przeprowadzić transferów...

3

@PatrykBarca nie wspominając o Aubameyangu

1

@norbi77 o to jest pytanie, ciekawe czemu w tym temacie cisza xD

0

dobrze prawi, w ogóle nie było pomysłu na grę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?