Messibestplayerintheworld
Dołączył/a: sierpień 2014
38 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tasde widać, że twórcy wyciągnęli wnioski po BF 2042 i chcieli powrócić na właściwą drogę.
1
@RanDiFCB bardziej mi chodziło ,,ogółem o tańsze opcje które jeszcze się nie wybiły na scenie Europejskiej", tak to sam go nie śledziłem. Piłkarz po prostu ma dobry start sezonu patrząc na statystyki
6
Jak nas nie stać na TOPOWE 9 (Alvarez-Haaland) to trzeba na takich piłkarzy zwracać uwagę.
1
@Sulimo wg mnie naprawdę warto :)
1
@Sulimo a tak +/- ile czasu grałeś?
1
@Sulimo jeżeli nie grałeś to koniecznie ograj Uncharted 4
1
@marcin62 napisz w wolnej chwili swoją wstępną opinię :)
2
@Ku84fcb na to wychodzi.
1
@Kgorecki2500 daj znać jak się gra :)
0
@marcin62 kupiłeś czy się wstrzymujesz póki co?
0
@marcin62 fajnie jak tak :)
0
@Kgorecki2500 ile h na liczniku? (na ten moment)
2
@Eto'o9 R10 z tym Araujo to nie wina Deco, jak się piłkarz uprze to nie ma nic do powiedzenia.
0
@michaleu można, są gorsze chwile
1
@blakkudium czyżby zauważyli gołym okiem problem na tej pozycji? hmm
0
@Karol145 to fakt, ciężko z tym dyskutować.
0
@626 nwm czy ma z czego :) sam wiesz jakie te nasze ostatnie okienka biedne, tak samo teraz było, niby był półfinał LM do tego 3 krajowe puchary a nie było miejsca w FFP by pomyśleć np. o następcy Inigo.
0
@Karol145 pamiętajmy, że piłka Flicka nie będzie grana np. 10lat.
Nie mam nic do Flicka ale kto wie, czy obecny sezon nie jest np. przedostatnim bądź ostatnim...
5
Nie zdziwię się jak to będzie nasza nowa 9, ciężko uwierzyć obecnie w Haalanda czy J. Alvareza
5
@Lionel_Messi10 dobrze, że definitywnie się go pozbyliśmy (i jego pensji)
0
@Gaudi79 sezon zweryfikuje, dobra jesień nie oznacza dobrej wiosny ale i tak fizycznie takie Atletico tydzień temu ich zajechało.
2
@Herato bez przesady, na Raphinhi czy Pedrim również.
0
@adamek20151 bramkarza mamy TOPOWEGO ale obecnie kontuzjowany.
1
@FcPortoFan1999 wymieniłbyś na S. Omorodion-a?
8
@MirusAmisz to się nigdy nie zmieni... choćbyś nwm co pisał to zawsze tak będzie... smutne ale prawdziwe: ,,jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz"
1
@Kgorecki2500 fajnie to wygląda.
5
Smuci fakt, że mimo dojścia do półfinału LM i wygrania 3 tytułów nie mogliśmy zbytnio przeprowadzić transferów...
3
@PatrykBarca nie wspominając o Aubameyangu
1
@norbi77 o to jest pytanie, ciekawe czemu w tym temacie cisza xD
0
dobrze prawi, w ogóle nie było pomysłu na grę.